18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie każdy facet ma wyjebane na smród...

BrunerOvned • 2019-04-07, 02:15
Za dawnych czasów, w latach '90, kiedy do wojska brali chłopców, żeby zrobić z nich mężczyzn, był ze mną w kompanii typek, który reagował podobnie. Wystarczyło przy obiedzie na stołówce powiedzieć "gówno", "sranie" albo cokolwiek w podobnym klimacie i gość nie skończył obiadu.
Tu mamy podobnego "delikatesa". Nie znam, ale lubię chłopa :mrgreen:


Byku35

2019-04-07, 02:46
na kopalni pod prysznicem jeden drugiemu myje plecy

taką brać

x2345x

2019-04-07, 03:02
Jak by ją obrzygał już by więcej go tak nie podkręcała :krejzi:

Al...........is

2019-04-07, 03:14
25 lat temu powąchałem brudną p*zdę i do dzisiaj czuję ten smród :(

BanujNasNieMichalka

2019-04-07, 08:20
Taki na ulicy jak gowno zobaczy to rzyga całą drogę do domu.

barni123pl

2019-04-07, 09:08
nie jest k***a wcale smieszne jak tak dalej bedzie robila chlop pojdzie do piachu zylaki przewodu pokarmowego

Gamera

2019-04-07, 09:49
Nie obchodziły mnie smrody do momentu jak dowiedziałem się, że zapach to drobinki płynu. Jak czujecie kupę, to dosłownie wdychacie czyjś płyn z gówna!! Dlatego człowiek czuje jeszcze zapach jak go już nie ma, bo drobinki siedzą w nosie, a szczególnie wchłaniają je włosy w kulfonie(niedawno nauczyłem się tego słowa :) )

aaaaaaaaaaaaaa

2019-04-07, 10:34
Miałem nadzieję, że zarzyga jej kuchnię. Zawiodłem się.

mateusos

2019-04-07, 13:58
Nie wyglada jak by z tego powodu chodzil glodny. Spaslak cholerny :->

krasnal_hałabała

2019-04-07, 14:00
Wyobraźcie sobie taką sytuacje ale wyobraźcie sobie, idziecie na cmentarz, wykopujecie trupa co go zakopali cztery dni wcześniej a półtora tygodnia już nie żyje bez żadnych patologicznych i koronerskich zabiegów, tak jak umarł tak go zakopują ale wiecie, nie jakaś laska czy młody, stary dziad i do tego gruby, no więc odkopujesz trupa co już śmierdzi, liżesz go, rozcinasz mu brzuch i bierzesz jelito cienkie, przecinasz je i wsadzasz sobie je do mordy i wsysasz zawartość manewrując językiem.

Smacznego obiadku Sadole.

InnyName

2019-04-07, 14:44
krasnal_hałabała napisał/a:

Wyobraźcie sobie taką sytuacje ale wyobraźcie sobie, idziecie na cmentarz, wykopujecie trupa co go zakopali cztery dni wcześniej a półtora tygodnia już nie żyje bez żadnych patologicznych i koronerskich zabiegów, tak jak umarł tak go zakopują ale wiecie, nie jakaś laska czy młody, stary dziad i do tego gruby, no więc odkopujesz trupa co już śmierdzi, liżesz go, rozcinasz mu brzuch i bierzesz jelito cienkie, przecinasz je i wsadzasz sobie je do mordy i wsysasz zawartość manewrując językiem.
Smacznego obiadku Sadole.



o ch*j ale ty jestes twardy, zaimponowales mnie w tej chwili

juniorazNH

2019-04-07, 15:21
Mam to samo,nie jest to przyjemne tak sie meczyc kilka razy dziennie,jedyny plus to trening miesni brzucha;)

polakwrocek

2019-04-07, 17:17
Ja się NIEMAL zrzygałem jak podniosłem laminat z podłogi gdzie się wilgoć zbierała...
Taki smród kiszonego grzyba kilkuletniego... Powiem mam że zapach udrażnianej kanalizacji jest przy tym nijaki.

lm65

2019-04-08, 00:39
Wam to wszystko śmierdzi, a takiemu cyganowi, czarnemu lub ciapakowi nic nie śmierdzi.

Husiek

2019-04-08, 01:35
Znam takiego polskiego xD -