18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie jest dobrze

Flodzia • 2019-12-29, 11:00
Ja pie**ole sadole jestem załamana...
Postanowiłam przejrzeć telefon mojego chłopaka - jesteśmy razem od 9 msc. Po wejściu na msg znalazłam jak pisze z moim kolegą z pracy i tamten wysyła mu penisy i nagie zdjęcia i pisał do niego że go zerżnie a on do niego że marzy by włożyć jego sprzęt do ust :/ ale to jeszcze nic.
Wrócił to zrobiłam mu awanturę i kazałam wypie**alać z domu to udawał że nic nie wie. Pokazałam mu więc konwersacje i okazało się że to był jednak mój telefon. Teraz mam taką p*zde pod okiem a pojutrze sylwester.
spoiler

Widelecc

2019-12-29, 14:11
TestovironJR napisał/a:

To ch*j na policje go zgłoś, co on sobie myśli, że kobiety to jakieś worki trenigowe ??! Takiego jak bym słabam ufffff nie wyszeldł by z tego zywy !!!! oczywiści najpierw takiego przegrywa/incela bym zlapał, przyprowadził to tej biednej kobiety i bym napie**alał ile maszyna w łapach dała !!!!! a czy ten podincel przeżyje decydowała by ta uciśniona dama.
A tak wogóle jak można wynić kobiete o zdrade ??! to jej wina ze osobnik ten był c**o/przegrywem, osobo mało dynamiczną , z brakiem charyzmy ??! Jak by ten koleś miał te cechy nie zaistniała by potrzeba !!!!! Kurde współczuje że musiałaś się meczyć z takim osobnikiem



Ojapie**olę [facepalm]

ProVVe

2019-12-29, 14:11
Niech Ci drugi raz wyk***i będziesz mogła iść z przebraniem. Poza tym fejki srejki są nie modne

Xs...........33

2019-12-29, 14:13
Widelecc napisał/a:

Ojapie**olę [facepalm]



Już sam jego nick mówi nam że jest trollem, albo dzieciakiem.

dżonyłojlker

2019-12-29, 14:51
Xson33333 napisał/a:

Już sam jego nick mówi nam że jest trollem, albo dzieciakiem.



To nie tak przyjacielu - on po prostu jest niedorozwinięty.

kulawiec

2019-12-29, 16:31
Dobry fejk nie jest zły.

Byku35

2019-12-29, 17:58
Wejdźcie se na roksa i zaznaczcie se trans
O ja pie**ole ile tego w polsce jest
W samych Gliwicach i Katowicach w ch*j
do tej pory myślałem że to tylko w telewizji tak jak pedały i tp. Ten świat zwariował

jasypan

2019-12-29, 18:03
TestovironJR napisał/a:

To ch*j na policje go zgłoś, co on sobie myśli, że kobiety to jakieś worki trenigowe ??! Takiego jak bym słabam ufffff nie wyszeldł by z tego zywy !!!! oczywiści najpierw takiego przegrywa/incela bym zlapał, przyprowadził to tej biednej kobiety i bym napie**alał ile maszyna w łapach dała !!!!! a czy ten podincel przeżyje decydowała by ta uciśniona dama.
A tak wogóle jak można wynić kobiete o zdrade ??! to jej wina ze osobnik ten był c**o/przegrywem, osobo mało dynamiczną , z brakiem charyzmy ??! Jak by ten koleś miał te cechy nie zaistniała by potrzeba !!!!! Kurde współczuje że musiałaś się meczyć z takim osobnikiem



Zdecydowanie jesteś idiotą numer jeden na tym portalu. To chyba translacja z ukraińskiego.

te...........di

2019-12-29, 22:10
TestovironJR napisał/a:

To ch*j na policje go zgłoś, co on sobie myśli, że kobiety to jakieś worki trenigowe ??! Takiego jak bym słabam ufffff nie wyszeldł by z tego zywy !!!! oczywiści najpierw takiego przegrywa/incela bym zlapał, przyprowadził to tej biednej kobiety i bym napie**alał ile maszyna w łapach dała !!!!! a czy ten podincel przeżyje decydowała by ta uciśniona dama.
A tak wogóle jak można wynić kobiete o zdrade ??! to jej wina ze osobnik ten był c**o/przegrywem, osobo mało dynamiczną , z brakiem charyzmy ??! Jak by ten koleś miał te cechy nie zaistniała by potrzeba !!!!! Kurde współczuje że musiałaś się meczyć z takim osobnikiem



SEBA Powiem krótko, idź pie**olnij swojej Dżes trzeciego Brajanka, jebnij piąty browarek, raniutko wsiądź do swojego pasacika b5 i jedź po wniosek o Debil+ , jest duża szansa że go otrzymasz.

fikuswdoniczce

2019-12-29, 22:15
Większość komentujących nie rozumie, że opowiadając dowcip nie uprzedza się słuchacza, że historyjka jest "fejkiem".

dmnunited

2019-12-29, 23:29
mógł Ci pie**olnąć też z drugiej strony, to makijaż na sylwester miałabyś już odhaczony

TestovironJR

2019-12-30, 12:54
Xson33333 napisał/a:

Już sam jego nick mówi nam że jest trollem, albo dzieciakiem.



k***a sam jesteś brzydal moja mama i babka nieraz mówiły - "ale jesteś piękny na pewno dziewczyny sie za tobą uganiają !!!! . Dziecko ???? k***a chłopie mam 40l to że dziewczyny nie mam nie oznacza że jestem jakimś pie**olonym dzieckiem !!!!!! Jestem jak wino im straszę tym lepsze niedługo na pewno znajdę jakoś niewiastę !!!
patitati napisał/a:

To nie tak przyjacielu - on po prostu jest niedorozwinięty.



pffffff chłopie przy mnie jesteś debilem, ja przeciwieństwie do ciebie z testu IQ miałem czwórkę a ty ??? hahahah pewnie to dwóje, tfu na ciebie. Pewnie jestes jakimś incelem/degeneratem co mu się marzy straszyć niewinne i nieskazitelnie panny

Xs...........33

2019-12-31, 12:50
TestovironJR napisał/a:

k***a sam jesteś brzydal moja mama i babka nieraz mówiły - "ale jesteś piękny na pewno dziewczyny sie za tobą uganiają !!!! . Dziecko ???? k***a chłopie mam 40l to że dziewczyny nie mam nie oznacza że jestem jakimś pie**olonym dzieckiem !!!!!! Jestem jak wino im straszę tym lepsze niedługo na pewno znajdę jakoś niewiastę !!!
pffffff chłopie przy mnie jesteś debilem, ja przeciwieństwie do ciebie z testu IQ miałem czwórkę a ty ??? hahahah pewnie to dwóje, tfu na ciebie. Pewnie jestes jakimś incelem/degeneratem co mu się marzy straszyć niewinne i nieskazitelnie panny





:mrgreen: :mrgreen: Mistrz :mrgreen: :mrgreen: