18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie jedź na olimpiadę

modyf • 2012-07-18, 21:41
Zdjęcie Polki wyskakującej z płonącego budynku podczas zamieszek w Londynie ilustruje plakat nawołujący do bojkotu olimpiady, która rozpocznie się w stolicy Wlk. Brytanii. Zostań w domu, bo wrócisz w trumnie – głosi napis na plakacie. To polska odpowiedź na film BBC pokazany przed EURO2012, który takim hasłem zniechęcał do przyjazdu do Polski

[

Pajacu

2012-07-19, 00:27
@Maderfakerman
Jesteś jakimś imbecylem? Wiadome jest, że takie przesłanie głosili Anglicy stąd ten odzew, ale ty będziesz bronił teraz Angolów. Bohater się k***a znalazł.

bo...........30

2012-07-19, 07:17
@Maderfakermen żreć to ty możesz własne gówno, nagraj to przy okazji i wrzuć na harda

maderfakermen

2012-07-19, 08:41
nazwać was śmiecie zerem to jakby was pochwalić...

bo...........30

2012-07-19, 09:33
@maderfakercwe* nazwać cię śmieciem to jakby nadać ci tytuł szlachecki...

pieto90

2012-07-19, 09:43
A ja mam pytanie do moderatorów: czemu do k***y nie wyjebiecie @Maderfakermena? Zamiast właśnie oczyszczać sadistica z takich idiotów, to wy wlepiacie warny za to, że ktoś napisał "było"... :facepalm2:

evoola

2012-07-19, 10:02
up
to samo miałam napisać. Koleś wyzywa na lewo i prawo, zero argumentów, zwykły napinacz i prowokator. Olać gościa, dla kilku funtów pewnie dałby się przejechać i jeszcze by dziękował...

Sz...........jk

2012-07-19, 10:06
@Maderfakermen Kto tutaj ma kompleksy? Bo widze, że głównie chodzi o Ciebie i Twoje podejście do innych. Czy hejt w internecie podnosi Twoje ego?

Rozumiem, że warunki fizyczne i wrodzony strach przed innymi nie pozwala Twojej osobie mówić ludziom wprost tego co tutaj rozpowiadasz. Na mieście to tacy jak Ty chodzą jak skulone ciule i boją się popatrzeć innym w oczy bo myślą, że dostaną wpie**ol. Całą swoją agresje kierują do innych w internecie, tam gdzie czują się bezpiecznie.

Zapraszam do Gorzowa na dyskusje, moge nawet Tobie naj***ć za obraze Polski i Polaków jeśli chcesz. Ot takie wbijanie argumentów przy użyciu argumentu siły, bo do idiotów słowa nie przemówią.

Pozdrawiam!

~Conscribo

2012-07-19, 10:07
pieto90 napisał/a:

A ja mam pytanie do moderatorów: czemu do k***y nie wyjebiecie @Maderfakermena?





:trollencjusz:

krishna

2012-07-19, 10:23
No cóż, robiąc taki plakat pokazujemy, że wcale nie jesteśmy lepsi od obiektywnych reporterów z BBC (stfu, oni nawet argumenty przedstawili a tu żadnych nie widzę!). Oczywiście nie mam zamiaru ich bronić bo sam wcale się nie cieszyłem jak się nas przedstawia, ale robienie tego typu rzeczy stawia nas dokładnie w takim samym świetle w jakim my stawiamy ich i oskarżamy ich o różne rzeczy. A robimy to samo. Czy to ma sens?