18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie gryzie

~Sunday • 2020-04-30, 19:49

Chciał tylko żeby go przytulić :mrgreen:

Scoo

2020-05-01, 05:53
Zaj***ć łopatą takiego zj***nego psa

EdwardGie

2020-05-01, 09:51
Typowe zachowanie psa dominujacego, ktory podporzadkowuje sobie kazdego, ktorego uznaje za nizszego w chierarchi w stadzie. Z talim psem jak z kazdym dzieciorem, raz wpie**ol a potem tylko przypominac.

alpinus

2020-05-01, 10:02
Nie “password” tylko “pass ...” chciała żeby nagrywający jej coś podał tylko że nagranie jest ucięte w połowie słowa
Kristoff napisał/a:

ma końcu powiedziała "password"? wygląda to trochę na szczucie psa pod kamerkę.


yatoya

2020-05-01, 12:18
Wymowne - Jest biały i nie lubi czarnych jak cały sadistic.

Gilera1231

2020-05-01, 13:55
Pies się wk***il bo drugi mu podpie**ala żarcie.

Ashtarx

2020-05-01, 16:17
pusifer napisał/a:

Za taką akcję pies powinien zostać uśpiony natychmiast.



Ciebie zaraz uspie idioto

EdwardGie napisał/a:

Typowe zachowanie psa dominujacego, ktory podporzadkowuje sobie kazdego, ktorego uznaje za nizszego w chierarchi w stadzie. Z talim psem jak z kazdym dzieciorem, raz wpie**ol a potem tylko przypominac.



No no a później zagryzione dziecko, pogryziony właściciel i pies do uśpienia - przez zjeba właściciela

PatoInteligent

2020-05-01, 18:34
W sumie biały nie lubi czarnego. Nie widzę w tym nic dziwnego

Gainer

2020-05-01, 19:53
UkrytaPodNickiem napisał/a:

pies nadaje się do utylizacji razem z właścicielem



Moim zdaniem wzorowe zachowanie białego psa. Powinien ją przemielić jak maszynka do mięsa

JasiekSadisti

2020-05-03, 20:15
Identyczna biała k***e ma kolega. k***a j***na s mata pie**olna chce mnie zjeść. A on spokojnie nie przejmoj się nie gryzie zajebac łopatą. Sam mam psa od małego chowany z dzieckiem i nigdy nie był agresywny. W razie wątpliwości dostał parę razy szmata po łbie i teraz wystarczy że żona ma ścierkę w ręce odrazu czuje respekt. A jeśli chodzi o dzieci to jeden syn młodszy włożył mu kiedyś palec w oko to pies uciekł. A to k***isko agresywne zabiłbym na miejscu łopatą albo czymś. Ale się wk***iłem