18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

RockyWood

2012-01-09, 00:24
pewnego dnia tym pozytywnym akcentem myślałem że się pożegnałem z zaliczaniem bzykaniem posuwaniem i przelatywaniem mojej cycoliny.

Na szczęście foch jej przeszedł jak jej pomogłem przy garach :D

Legon

2012-01-09, 00:35
mile drogie panie wypad do kuchni tam wasze miejsce

BongMan

2012-01-09, 00:35
Krótko i na temat :) Wk***iają mnie takie przeintelektualizowane i porządne na pokaz ździry. Piwko :)

Teodorr

2012-01-09, 03:03
krotko zwiezle i na temat.

elvese1

2012-01-09, 08:30
H@H@H@ , bardzo dobry i trafny post odwołujący sie co coraz czesciej poruszanych tematów na stronach typy kwejki i inne demoty, gdzie kobiety na siłe starają sie byc niezależne .... wk***ia mnie juz takie pie**olenie jedna przed druga chce pokazać jak to ona godnie zyje a pozniej robi z siebie szmate gdy nawet nie zdaje sobie z tego sprawy bo jest za tępa, zeby to dostrzec.

Hooltay

2012-01-09, 08:52
elvese1 napisał/a:

H@H@H@ , bardzo dobry i trafny post odwołujący sie co coraz czesciej poruszanych tematów na stronach typy kwejki i inne demoty, gdzie kobiety na siłe starają sie byc niezależne .... wk***ia mnie juz takie pie**olenie jedna przed druga chce pokazać jak to ona godnie zyje a pozniej robi z siebie szmate gdy nawet nie zdaje sobie z tego sprawy bo jest za tępa, zeby to dostrzec.



:homer:

KroQQQ

2012-01-09, 10:09
A rączki nie bolą?

Dildo

2012-01-09, 11:14
zawsze tak jest, troche popie**oli pokrzyczy i poplacze a na końcu i tak jest płacz i blowjob

Pa...........ca

2012-01-09, 11:50
Ja pierdziele ale mnie wk***ia takie coś. Jakaś gimbusiara dorwała się do kwejka i myśli że jak zrobi teksty ala demotywator z super ekstra myślą to my mężczyźni zmienimy zdanie do tych ekhm... stworzeń. Poza tym widzę że opary chemikaliów z Tymka i Domestosa działają uspokajająco na kobiety, bo jak tylko wyjdą z kuchni to zaczynają szczekać.

~tip.top

2012-01-09, 11:54
Pan Łasica napisał/a:

Ja pierdziele ale mnie wk***ia takie coś. Jakaś gimbusiara...


A mnie śmieszy jak ktoś wyzywa innych od gimbusów, sam nim kiedyś będąc :roll:

Pa...........ca

2012-01-09, 12:05
Anonymous~ napisał/a:


A mnie śmieszy jak ktoś wyzywa innych od gimbusów, sam nim kiedyś będąc :roll:


Niektórzy przechodzili gimnazjum inaczej.

~tip.top

2012-01-09, 12:05
Cytat:

Niektórzy przechodzili gimnazjum inaczej.


W sensie?

Pa...........ca

2012-01-09, 12:07
Anonymous~ napisał/a:


W sensie?


W sensie, że nie ulegali emocjom pustej, myślą nieskalanej jeszcze głowy.

pitu

2012-01-09, 13:00
Używanie słów, które przytacza ta "kobieta" nie oznacza braku szacunku!
To normalny, potoczny język: bzykać, r*chać, posuwać. Same z resztą takich słów używają.

Mało tego!
Drogie Panie, dlaczego nie doceniacie najwyższego aktu szacunku jakim was obdarzamy??
Sprzątacie NASZE kuchnie, w NASZYCH domach, bujacie się z nowym zestawem garów kupionym za NASZE ciężko kureeewa zarobione pieniądze!
Doceńcie to!