18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Nie dotykaj mojej córki!

Prometheus_Coprophagus • 2015-08-11, 00:31
Ojciec dwudziestolatki, która utonęła w Dubaju, uniemożliwił ratownikom podjęcie działań ratunkowych. Mężczyzna powiedział, że woli, by jego córka zginęła, niż by dotykał jej obcy mężczyzna.
Ahmer Burqibah z wydziału ratowniczo-poszukiwawczego policji twierdzi, że jedyną przeszkodą, jaka stanęła na drodze do uratowania dwudziestolatki, był jej ojciec, który twierdził, że nie godzi się, by obcy mężczyzna dotykał jego córki, bo to splami jej honor.
Ojciec zmarłej usłyszał już zarzuty.

spoiler


Źródło:
Man let daughter drown rather than have strange men touch her, Dubai police claim


Tak to już niestety jest, gdy ktoś uznaje wyższość religii nad zdrowym rozsądkiem.

werewolfer

2015-08-11, 13:44
Poki te spoleczenstwa nie wyjda z tego mentalnego XVI wieku na ktorym sie zatrzymali to tak bedzie

maggie napisał/a:

To nie były żadne ciapaki, tylko jakaś rodzina z Azji.


O ile wiem to ciapaki tez mieszkaja w Azji? I tak pewnie muzulamin, co za roznica czy oczy ma skosne.

Navisalami

2015-08-11, 13:59
To w zasadzie niezła opcja. Wrzucić wszystkie ciapackie kobiety na głęboką wodę, i wezwać ratowników, koniecznie facetów. Potem niech się zleci rodzinka i.. Za max 20 lat problem ciapakow rozwiązany.

Prometheus_Coprophagus

2015-08-11, 14:34
maggie, kierk, to teraz takie pytanie - na jakim kontynencie leży największy islamski kraj świata, Indonezja, a także państwa takie, jak Afganistan, Arabia Saudyjska, Brunei, Jemen, Jordania, Kuwejt, Malezja, Syria?

Drozdzu1906

2015-08-11, 14:36
już myśłałem że to jakiś dowcip, a w spojlerze jest końcówka, a tu zarzuty zdziwienie płacz i zgrztanie zębów

soko

2015-08-11, 14:59
Prometheus_Coprophagus napisał/a:

to teraz takie pytanie - na jakim kontynencie leży największy islamski kraj świata, Indonezja, a także państwa takie, jak Afganistan, Arabia Saudyjska, Brunei, Jemen, Jordania, Kuwejt, Malezja, Syria?



Z artykulu nie wynika, ze ten kolezka pochodzi z ktoregokolwiek z tych krajow.

necrofallus8

2015-08-11, 15:11
kirek napisał/a:

W artyluke jest napisane, ze ojciec byl Azjata, a wszyscy zaczeli napie**alac na ciapakow :D . Sam autor tematu chyba nie przeczytal artykulu, skoro pisze o "wyzszosci religii nad zdrowym rozsadkiem".



Nie wiem jak dzisiaj ale wczoraj Dubaj znajdował się w Azji...

nowynick

2015-08-11, 15:58
Prometheus_Coprophagus napisał/a:

maggie, kierk, to teraz takie pytanie - na jakim kontynencie leży największy islamski kraj świata, Indonezja, a także państwa takie, jak Afganistan, Arabia Saudyjska, Brunei, Jemen, Jordania, Kuwejt, Malezja, Syria?



pominąłeś Irak, Iran, ISIS (?), 99% Turcji, Katar i inne małe popierdółki na półwyspie.... ;)

bleblebator1

2015-08-11, 21:18
maggie napisał/a:

To nie były żadne ciapaki, tylko jakaś rodzina z Azji.


Większość muzułmanów mieszka w azji

Logiczny

2015-08-13, 01:33
To jest wymyślone. Kampania na rzecz wyr*chania umysłow trwa.

Nie było żadnego ojca, żadnej córki, żadnego topienia i żadnych ratowników. Żyd czuwa i manipuluje. Można nie lubić muzułmanów ale trzeba tych drugich semitów. Toż te k***y się nienawidzą a póki co telewizje wszystkie ma ten drugi.