18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie doniosła

Ni...........ny • 2020-11-08, 17:40
Wypadło po drodze :szydera:



Ale musi mieć luzy na cylindrze :amused:

S_Z_A_L_O_N_Y

2020-11-08, 18:40
par napisał/a:

Ale dziecko będzie teraz do końca życia mieć darmowy przejazd windą.



I to w obie strony.

:mrgreen:

jimiq

2020-11-08, 18:44
lakeroll napisał/a:

ponoć to jest najbardziej naturalna i najszybsza pozycja do rodzenia
~octave25, stary nawet nie wiesz, że źle srasz, kolana masz za nisko



Najlepsza pozycję do srania przyjmują Hindusi, przy patrzcie się. Podobno od małego ich uczą...

Halman

2020-11-08, 19:29
jimiq napisał/a:

Najlepsza pozycję do srania przyjmują Hindusi, przy patrzcie się. Podobno od małego ich uczą...


lepiej by było jak by ich od małego zaczęli uczyć nie tylko jak ale i gdzie sie sra...

dżonyłojlker

2020-11-08, 19:48
Halman napisał/a:

lepiej by było jak by ich od małego zaczęli uczyć nie tylko jak ale i gdzie sie sra...



Przecież uczą - najlepiej na ulicy i plaży.

Nattttsjel

2020-11-08, 19:48
Ja powiem tak, jako ta, ktora rodzila dwa razy: Nie wyobrażam sobie, żeby learz czy pielegniarka klada się na plecach pod rodzącą żeby sprawdzić jak przbeiega poród :D Poza tym w pozycji na kucąco, można rodzic na fotelu ginekologicznym. Trzeba zsunąć się do krawędzi siedzenia i same stopy oprzeć o te podpórki na nogi. Druga kwestia, to sprawy bezpieczeństwa. Gdyby rodząca zasłabła ciężko byłoby ja zbierać z podłogi na łóżko czy coś. Poza tym nie oszukujmy się, personelowi też musi byc wygodnie a łatwiej pilnować rodzącej, keidy jest na takiej wysokości. Kolejna sprawa: do czasu właściwiej akcji rodząca może chodzić, ustawić się przy drabinkach żeby kucać, skakać na piłce(tej dużej), tańczyć, co tylko chce jeśli da rade.

OpenStreetMaps

2020-11-08, 20:30
Krążą opowieści o dzieciach urodzonych w samolocie i o tym że w prezencie dostają od linii lotniczych dożywotni bilet na darmowe przeloty.
Ten dzieciak też szczęściarz bo do końca życia będzie mógł jeździć windą za darmo :-)

Tradyt

2020-11-08, 20:34
octave25 napisał/a:

Luzy na cylindrach nie koniecznie. Kobiety zawsze rodziły na stoją, bo grawitacja pomaga, bo to najbardziej optymalny sposób. Dziś rodzą na leżąco. Co jest dla mnie zagadka. Który z was sra na leżąco? XD


Srasz na stojąco ?


Mors_Nigra

2020-11-08, 21:02
hahahaha zesrała się!

baronturbina

2020-11-08, 21:07
Nie No super. Będzie miało darmowe przejazdu windami do końca życia. Jak przeżyje.

Sawix

2020-11-08, 21:15
Miejsce urodzenia ? Winda

Asuritta

2020-11-08, 21:18
j***niutka ... poród w windzie teraz dzieciak będzie miał darmowe przejazdy windami do końca życia ? :D

Ale się tam musiała wydzierać ...... dobrze że bez audio

baronturbina

2020-11-08, 21:21
Asuritta napisał/a:

j***niutka ... poród w windzie teraz dzieciak będzie miał darmowe przejazdy windami do końca życia ?
Ale się tam musiała wydzierać ...... dobrze że bez audio


Nie zgapiaj komentarzy chłopaku.

dżonyłojlker

2020-11-08, 21:27
baronturbina napisał/a:

Nie zgapiaj komentarzy chłopaku.



Sam "zgapiłeś" ten gówniany komentarz, hipokryto :facepalm:

baronturbina

2020-11-08, 21:44
StalowyNożyk napisał/a:

Sam "zgapiłeś" ten gówniany komentarz, hipokryto


Po pierwsze Panie Hipokryto po drugie gdzie w głównym komentarzu było napisane ze będzie miało windę za free?

A faktycznie „główny komentarz” co nie zmienia faktu zebys ssał palę ;-)

baronturbina

2020-11-08, 21:48
StalowyNożyk napisał/a:

Co za pajac


Jak wspomniałem wcześniej. Dla ciebie Pan pajac.