18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie dla maczet!

Splifcior • 2013-09-29, 15:47
Ostatnio na sadolu pojawia sie sporo materiałów na temat krakowskich nożowników, więc wpadłem na pewien pomysł.

Materiał własny :mrgreen:

hejcior

2013-09-29, 16:16
Co to za moda się tak podniecać jakimiś bękartami co się "wożą" z maczetami. Niedojeby co to mają jeszcze mleko pod nosem a już uważają się za wielkich zadymiarzy. ch*j to ma wspólnego z Krakowem czy nawet z klubami. To zwykłe imbecyle jakich w Polsce pełno. Ale dobrze, nagłaśniajcie to, może dzięki temu mniej gównojadów się na studia do Krk zjedzie.

donplicco

2013-09-29, 17:18
Pozwól,że się powtórzę:
Powinni utworzyć getto, gdzieś na odludziu. Powiedzmy,że jakiejś wyspie z jadowitymi pająkami i skorpionami. Następnie powinni wysyłać tam wszystkich kibiców, którzy mają coś na sumieniu i poukrywać zapasy żywności oraz broń. Wszystko nakręcić i puścić w telewizji.

pakicito

2013-09-29, 17:27
@2xup
idźcie na siłkę to się skończą wpie**ole i zaczepianie :D

siwybis

2013-09-29, 17:50
@up

Klamka wychodzi taniej i szybciej...

Hrodgar

2013-09-29, 17:53
@up, wolał bym móc pójść do sklepu z bronią, gdzie po okazaniu dowodu osobistego kupił bym broń palną. Następnie idąc ulicą mógł bym zastrzelić każdego kto tylko próbował by mnie obrabować lub pobić, a to wszystko bez strachu że pójdę siedzieć za zastrzelenie mendy społecznej, która kradła i biła uczciwych obywateli i już 20 razy miała odsiadkę w kiciu.

Atreyu

2013-09-29, 18:31
Getto dla kibiców z maczetami? Fajna idea. :D

W sumie w Polsce odpowiadają murzyńskim bandom choćby w NY.

sauciu

2013-09-29, 18:57
Kultywowania tradycji narodowych. Człowieku w łeb się jebnij. Zarzynanie drugiego Polaka a lanie szablą po dupie Szweda, Ruskiego czy Krzyżaka mieczem to chyba różnica, nie uważasz?

Splifcior

2013-09-29, 19:02
@up, chodzi o to, że jak już sie mają zarzynać to niech to robią szablami :D Nabierz troche dystansu. Albo kup sobie maść (dobrze wiesz jaką).

satan696

2013-09-29, 19:30
Podratowali by rynek dla kowali:
"Drodzy krakowiacy ! Dziś oferujemy zniżki w wysokości 15% na szable z damastu !"
Kowale by mogli ładnie zarobić na tym.

WujaszekStalin

2013-09-29, 19:38
Hrodgar napisał/a:

@up, wolał bym móc pójść do sklepu z bronią, gdzie po okazaniu dowodu osobistego kupił bym broń palną. Następnie idąc ulicą mógł bym zastrzelić każdego kto tylko próbował by mnie obrabować lub pobić, a to wszystko bez strachu że pójdę siedzieć za zastrzelenie mendy społecznej, która kradła i biła uczciwych obywateli i już 20 razy miała odsiadkę w kiciu.



A skąd miałbyś pewność że ktoś nie kupiłby broni i nie strzelił ci w plecy, a potem okradł twojego truchła? Każdy kij ma dwa końce. W krakowie kibicowanie jest tylko przykrywką dla nożowników.

grandevil

2013-09-29, 19:43
Przeczytałem "Nie dla meczet" i chciałem Cie poprawić na "meczetów". Eh...

sauciu

2013-09-29, 19:44
Splifcior napisał/a:

@up, chodzi o to, że jak już sie mają zarzynać to niech to robią szablami :D Nabierz troche dystansu. Albo kup sobie maść (dobrze wiesz jaką).



Dobrze rozumiem o co Ci chodziło, ale z tą tradycją narodową przegiąłeś.

Pozdro!

pi...........ja

2013-09-29, 19:54
Dlaczego przegiął? Mało to zajazdów i burd panowie szlachta noszący zawsze szable robili? Do tego sprawa zamachu na chyba III Wazę czekanem, po której zakazano noszenia tej broni publicznie. Burdy my mamy w tradycji, ale żeby bandy niedorozwojów ją kontynuowały to nie. Nie wolno hańbić szabel.

Ptoon

2013-09-29, 20:17
Oni się nie tną o barwy klubowe tylko o pieniądze i interesy... i nie są tak bardzo niedoj***ni jakby się to na pierwszy rzut oka wydawało. Ala Capone podziwiacie, nad ojcem chrzestnym się rozpływacie, a chłopaki, które coś tam sobie przeszmuglują to tu to tam to dla was dzicz i hołota.