18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie dał rady wynieść tak dużego telewizora...

Halman • 2021-08-31, 13:44

to biały też nie będzie miał...

the_p

2021-08-31, 13:48
oho, szykują się promocje

zwierzak30

2021-08-31, 13:58
Ja tu widzę autystycznego czarnuszka.Obczajcie jego zachowanie,patrzcie na postać nie na to co spada.W tym co robi nie ma żadnej złości.Tylko naśladownictwo.To jest ewidentne zachowanie chorego.Może w TV,może od rodzeństwa,lokalnego społeczeństwa.Może grał w gry :shock: . h*j wie skąd.Nasłuchał się,naoglądał blm. Chciał zwrócić na siebie uwagę (zaimponować ) i to są efekty i skutki.
Ale to tylko moje zdanie.

Adam_WKLADAM

2021-08-31, 14:03
zwierzak30 napisał/a:

Ja tu widzę autystycznego czarnuszka.Obczajcie jego zachowanie,patrzcie na postać nie na to co spada.W tym co robi nie ma żadnej złości.Tylko naśladownictwo.To jest ewidentne zachowanie chorego.Może w TV,może od rodzeństwa,lokalnego społeczeństwa h*j wie skąd.Nasłuchał się,naoglądał blm. Chciał zwrócić na siebie uwagę (zaimponować ) i to są efekty i skutki.
Ale to tylko moje zdanie.



zgadzam sie z tym co mowisz tylko pytanie jest takie: kto tego chorego wypuscil w swiat bez nadzoru i dlaczego ochrona nic nie robi??

zwierzak30

2021-08-31, 14:10
Adam_WKLADAM napisał/a:

zgadzam sie z tym co mowisz tylko pytanie jest takie: kto tego chorego wypuscil w swiat bez nadzoru i dlaczego ochrona nic nie robi??



No weź nie pie**ol.To że chory nie oznacza że go k***a na smyczy mają prowadzać.Oczekujesz że ochrona mu najebie,zagazuje?Czy co? Przecież to chory osobnik.Trzeba go uspokoić i podać piguły.Na jakiś czas pomoże.
Mały dzieciak tez potrafi sp***olić z pod nadzoru i szkód narobić. Dlatego nazywamy ich szkódnikami. :)

Halman

2021-08-31, 14:18
zwierzak30 napisał/a:

To że chory nie oznacza że go k***a na smyczy mają prowadzać.


czyli może rozpie**alać do woli co mu sie tylko podoba bo głowa sp***olona? dziura w logice.

KFCnigget

2021-08-31, 14:28
Halman napisał/a:

czyli może rozpie**alać do woli co mu sie tylko podoba bo głowa sp***olona? dziura w logice.



na leki ma to i za szkody zapłaci! kto bogatemu zabroni! chyba że skończyły się lekarstwa/pieniążki i takie są skutki... j***ny epilepsji dostał od tej technologii

Halman

2021-08-31, 15:14
edek_kotek napisał/a:

BLM ?


tak biegające luzem małpki...

Adam_WKLADAM

2021-08-31, 15:33
Halman napisał/a:

tak biegające luzem małpki...




hola, hola... prosze malp nie obrażać, to inteligentne zwierzeta

PoProstuNIKT

2021-08-31, 15:36
Sekjuriti się nie popisało

mgrhans

2021-08-31, 16:48
Jakaś chora małpa...

CoJaTamKurwaWiem

2021-08-31, 17:06
KFCnigget napisał/a:

na leki ma to i za szkody zapłaci!



To żeś teraz doj***ł... :facepalm:


towelie

2021-08-31, 17:18
Kobiety w ochronie...