18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie chciała rozmawiać z reporterką...

Cały_Idiota • 2015-06-09, 14:49
... więc zgasiła jej papierosa na twarzy. :amused:


Sov3reign

2015-06-09, 15:05
Gardzę dziennikarskimi k***ami wpychającymi mikrofony prawie w twarz.
W momencie w którym osoba mówi wprost "Nie udzielę wywiadu, proszę zostawić mnie w spokoju" dziennikarz powinien mieć obowiązek zostawienia takiej osoby. Potem są skandale, że gwiazda napadła na dziennikarza, podczas gdy ten pie**olony paparazzi wpie**ala się gościowi w życie prywatne dla zasranego brukowca pokroju faktu.

NieLubjeLudzji

2015-06-09, 15:19
Dziennikarzom i paparazzi nie nalezy sie zaden szacunek. pie**olone pijawki.

zgonex

2015-06-09, 15:23
@up

udzielanie wywiadów jest wpisane w życie tzw. "gwiazd". dostają kupę forsy za machanie p*zdą przed kamerą. nikt mi nie powie, że nie są nic winni ludziom, którzy kupują te ich krążki czy jakieś inne gówna, bo to dzięki tym ludziom, którzy za nimi biegają, mają kasę na wille i samochody. powinno być odwrotnie - kiedy dziennikarz chce żeby udzielono mu wywiadu, taka gwiazdka powinna mieć obowiązek go udzielić. te k***y z jednej strony lansują się na głupocie, może nie wszyscy, ale większość, dostają za to w ch*j siana i jeszcze do tego chcą być anonimowi. jeśli chcesz być anonimowy to zrezygnuj z występów, rzuć "karierę" i poczekaj aż o tobie zapomną. a jeśli nie jesteś w stanie tego zrobić, bo nic innego nie potrafisz, to pogódź się z tym, że całe twoje życie jest publiczne.

grudawwk

2015-06-09, 15:31
Żebraki już mniej wk***iają.

DupcTp

2015-06-09, 15:58
juz w "fałtenie" o tym od rana dupcyli hehehe :P

kampton

2015-06-09, 18:28
Powie mi ktoś co to za gwiazda jest tak rozchwytywana , bo nie interesuje się polską sceną muzyczną oraz kinematografią .
Z góry dzięki .

ivinnie

2015-06-09, 21:04
'Australijska dziennikarka chciała zadać pytanie kobiecie, która brała udział w rozprawie sądowej' info na tvp info

rigsuit

2015-06-09, 21:38
Będąc, gwiazdą, celebrytą, aktorem, sportowcem, wybitnym naukowcem itd itd trzeba niestety się liczyć z tym że flesz aparatów i wszystkie kamery skierowane na ryj będą na porządku dziennym

c............kh

2015-06-09, 22:09
Dziennikarz to już po prostu taki zawód, ludzka pijawka. Jak ktoś wierzy, że dziennikarz ma misję szerzenia informacji, mówienia prawdy, walki ze złem itd. itp. to chyba za dużo TVN ogląda.

adamZjeb

2015-06-09, 23:55
Przypaliłbym fajką jej dzyndzla.

wolo1994

2015-06-10, 08:37
Bo to są takie typowe tępe k***y po humanie, które poszyły na dziennikarstwo żeby zabłysnąć gdziekolwiek, wszędzie się muszą wpie**olić a ich wypowiedzi są a poziomie pana Mirka spod ABC...

Kozar

2015-06-10, 14:04
@Sov3reign pewnie się wk***iasz dlatego że nikt nigdy nie pyta cię i o zadnie.

Flaczyna

2015-06-10, 15:46
zgonex napisał/a:

@up

udzielanie wywiadów jest wpisane w życie tzw. "gwiazd". dostają kupę forsy za machanie p*zdą przed kamerą. nikt mi nie powie, że nie są nic winni ludziom, którzy kupują te ich krążki czy jakieś inne gówna, bo to dzięki tym ludziom, którzy za nimi biegają, mają kasę na wille i samochody. powinno być odwrotnie - kiedy dziennikarz chce żeby udzielono mu wywiadu, taka gwiazdka powinna mieć obowiązek go udzielić. te k***y z jednej strony lansują się na głupocie, może nie wszyscy, ale większość, dostają za to w ch*j siana i jeszcze do tego chcą być anonimowi. jeśli chcesz być anonimowy to zrezygnuj z występów, rzuć "karierę" i poczekaj aż o tobie zapomną. a jeśli nie jesteś w stanie tego zrobić, bo nic innego nie potrafisz, to pogódź się z tym, że całe twoje życie jest publiczne.



Jesteś głupi. Pomijam gwiazdeczki, które są jedynie celebrytkami, ale czy będąc dobrym aktorem i zarabiając adekwatne do tego pieniądze mam się godzić na to, żeby jakaś psiocha interesowała się moim życiem prywatnym? To jest moje życie. Mam prawo do prywatności nie ważne od tego ile zarabiam i czym się zajmuję. To co robię w kiblu to moja sprawa. Przez takich ludzi jak Ty mamy teraz wysyp tego gówna w TV pokroju Rodzinka Kardashianów czy inne gówna. Spadaj na pudelka.