18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie będzie tu takiego picia, niemiaszki.

~_Yarko_ • 2019-11-22, 11:32


W/g oryginalnego opisu:
Sprawcą rozbicia alkoholu był imigrant, który niedawno złożył wniosek o azyl polityczny w Niemczech.

ZaSwojePiję

2019-11-22, 17:11
Najebac mu kopow, jak wyzdrowieje zagonic do pracy, zeby odrobil to co zniszczyl, koszt spraw, podrozy itp i niech wypie**ala w kontenerze z jemu podobnymi do murzynowa (dowolnego).

Dzisiaj

2019-11-22, 17:15
siwybis napisał/a:

Nadal uważam że to jest potrzebne i powinno działać do dzisiaj.



tak jasne :homer: zeby pozniej imigranci twierdzili, ze bylo ich kilka milionow i zadali niemieckich kamienic...

ProVVe

2019-11-22, 17:58
Za ryj do roboty jakiś kołchoz, a później dół z wapnem... Parę milionów razy tak zrobić z brudasami i może sie nauczą, a jak nie do ostatniego powtarzać

siwybis

2019-11-22, 18:00
Dzisiaj napisał/a:

tak jasne zeby pozniej imigranci twierdzili, ze bylo ich kilka milionow i zadali niemieckich kamienic...



Trzeba się uczyć na błędach i tym razem wybić do ostatniego.

boowa1986

2019-11-22, 18:34
ProVVe napisał/a:

Za ryj do roboty jakiś kołchoz, a później dół z wapnem... Parę milionów razy tak zrobić z brudasami i może sie nauczą, a jak nie do ostatniego powtarzać



Popieram, chociaż, ja bym ich wj***ł w kontenery na statek, a po drodze przypadkowo zatopił. No ale wszyscy możemy sobie tak pie**olić a i tak to gówno na wierzch wypłynie. Polityka k***a ich mać.

ProVVe

2019-11-22, 19:00
boowa1986 napisał/a:

Popieram, chociaż, ja bym ich wj***ł w kontenery na statek, a po drodze przypadkowo zatopił. No ale wszyscy możemy sobie tak pie**olić a i tak to gówno na wierzch wypłynie. Polityka k***a ich mać.



To są ich wyborcy więc ich sprowadzają, żeby trzymac się u władzy... Inaczej cała EU byłaby w rękach prawicy skoro są wyrównane wyniki... Każdy widzi co to gówno robi, ale jak zabraknie ludzi do pracy zacznie się masakra na ulicy

boowa1986

2019-11-22, 21:05
ProVVe napisał/a:

To są ich wyborcy więc ich sprowadzają, żeby trzymac się u władzy... Inaczej cała EU byłaby w rękach prawicy skoro są wyrównane wyniki... Każdy widzi co to gówno robi, ale jak zabraknie ludzi do pracy zacznie się masakra na ulicy



Tak,ale zwróć uwagę, na jedną rzecz, w latach 70 niemiaszki nasprowadzali sobie turasków, żeby ''odmłodzić'' społeczeństwo no gówno z tego wyszło, po roku 2000, jak masa Polaków wyjeżdżała za chlebem na zachód to byli traktowani jak bydło, wiadomo nie każdy Polak zapie**ala tak samo, ale z tego co wiem raczej renomę mają dobrą, teraz jak się jebło wszystko to i ukrainców biorą(szkolenia z języka niemieckiego, mieszkania, praca) . Jaki z tego morał? Na starego Hansa nie ma kto robić, to się teraz biedne dziadki ratują jak mogą, dopóki, dopóty cała ta ''unia'' nie pie**olnie.

Ps. Ich wyborcy mają gówno do gadania.

ProVVe

2019-11-22, 23:38
boowa1986 napisał/a:

Tak,ale zwróć uwagę, na jedną rzecz, w latach 70 niemiaszki nasprowadzali sobie turasków, żeby ''odmłodzić'' społeczeństwo no gówno z tego wyszło, po roku 2000, jak masa Polaków wyjeżdżała za chlebem na zachód to byli traktowani jak bydło, wiadomo nie każdy Polak zapie**ala tak samo, ale z tego co wiem raczej renomę mają dobrą, teraz jak się jebło wszystko to i ukrainców biorą(szkolenia z języka niemieckiego, mieszkania, praca) . Jaki z tego morał? Na starego Hansa nie ma kto robić, to się teraz biedne dziadki ratują jak mogą, dopóki, dopóty cała ta ''unia'' nie pie**olnie.
Ps. Ich wyborcy mają gówno do gadania.



No tak Polaków brali i biora do pracy bo turasy ch*ja robili i robią (Polacy mają bardzo dobra opinie i szkopy wola zatrudnic Polaka niz niemca... Czy to z powodow ekonomicznych czy finansowo-ekonomicznych. Do tego teraz ukropów do pracy bo nadal brudasy ch*ja robia... To samo belgia zrobila i maja stada odizolowanych nierobów... Niech panna jakas idzie pobiegac to gwizdy teksty rzucaja małpy j***ne (cywilizacja k***a) albo polecam wyjscie noca po Brukseli... Osobiscie nawalony sobie zrobilem spacer i same podkreślam same muslimy (chyba okres ramadanu i trafilem na jedna z tych dzielnic), a rodowici bali sie nawet samochodem zatrzymac haha. O reszcie Europy nie bede nawet mówił, ale oni sie nigdy nie asymilowali i nie będą. Po atakach sprzedawcy z tej dzielnicy starali się iść białym na rękę czy to u rzeźnika czy jakims innym sklepie, zeby nie stracic klientów i tylko po to. Inna sprawa, że dobrze tak tym ch*jowatym belgom bo cwe*e nie mowia inaczej jak po zabiemu mimo, ze Ty do nich po angielsku... Jak sie wk***ilem to zaraz mowilem im po Polsku i kazdy swoim jezykiem pie**olone padały. Anglia nie lepsza poza Szkocja uważam ją za ostoję normalności jeszcze. Niemcy juz nie raz pokazaly, że nie potrafią sobie z nimi poradzić i wolą tuszować sprawy niż się nimi zająć tak jak powinno sie to zrobić. Dlatego trzymaja ich tylko jako głosy, żeby być przy korycie. Dostaje obywatelstwo i moze oddac glos na lewice tak samo u zabojadow, a jak okolice pól elizejskich wygladaja to jest tragedia. Także kiedy zabraknie rąk do pracy i kasy na socjal wtedy się zacznie albo wczesniej będą tam same małpy i bedzie jak ze Szwecja

bodzio667

2019-11-23, 16:46
Gratuluję Niemcom tego wrzodu na dupie. :)

marekdbr

2019-11-24, 05:49
sereja3 napisał/a:

k***a dobrze wiedział, że tam się pije alkohol. Nie podoba się? To dmuchaj ponton i wypie**alaj ch*j wie gdzie.



Tak samo myślę, j***ncy myślą, że cały świat się pod nich zmieni. Co prawda już niektóre kraje się zmieniły pod nich.

pepik29

2019-11-26, 04:41
Twójbug napisał/a:

Widać że ze wsi pochodzisz. Prostych słów nie znasz? Co to za słówo "se"?



co to za słówo???oj buraku heheh