18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie będzie murów między nami

~Angel • 2018-03-08, 15:43
Fachowa robota :lol:


cosiarz

2018-03-08, 19:53
Czemu jebnęło? To jest betoniak, do tego pełny (czyli mówiąc najprościej, nie ma otworów w środku) i jeszcze dziewiątka (9cm szerokości) czyli ciężki, niestabilny sk***ysyn. Jakąś tam zaprawę mięli. Widać, że obok tego co wiąże buta leży jakaś papka. Fugę, to chyba k***a 2mm dali (O ile dali zaprawę) Murując betoniaki dajesz fugę, np 1 cm. Fugujesz mocną zaprawą, która to zwiąże. Fugę dajesz w poziomie i w pionie. Czyli mówiąc krótko: dookoła betoniaka. Ważne jest to, by robić zakład na warstwach. Tak żeby pionowe fugi nie tworzyły jednej linii. No i warto w poziome fugi wlepić murfor, taką metalową siatkę, która dodatkowo to wszystko utrzyma (jak szkielet w naszym ciele).

Loaloa

2018-03-08, 19:56
Cytat:

A tak w ogóle... ch*ja sie znasz bo w 00:19 dokładnie widać, że nie masz racji...



Mam rację. Przełącz sobie na podgląd z drugiej kamery, tam lepiej widać.

facisz

2018-03-08, 22:19
To na wyspach, podejrzewam Brytyjskich ekspertów w akcji .

Wielebny

2018-03-09, 07:51
cosiarz

W świecie swojego upośledzenia murujesz z "betoniaków"? To betoniaki się dawniej wznosiło.
Naucz się poprawnej komunikacji Skisły Odbycie Świni Chorej na Pryszczyce!

ziomandrzej

2018-03-10, 07:34
Jak to od razu widać że to UK. Aby tylko mocniej powiało to tu płoty latają po całych ulicach, ale nikomu to nie przeszkadza: ludzie mają pracę, taki płot to jest "tanizna", a przecież i tak zapłaci firma ubezpieczeniowa...

Kimo36

2018-03-10, 08:14
cosiarz, zaden fachowiec nie muruje z "mocnej" zaprawy, stosunek cementu do piachu to 1 do 3, 1 do 4...