18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niby nic

mygyry • 2020-09-29, 16:16
Ale trochę niezręcznie wyszło

"Juan Emilio Ameri zasiada w Izbie Deputowanych. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa obrady Argentyńskiego Kongresu Narodowego nadal są prowadzone w formie zdalnej. Debata polityków jest automatycznie transmitowana na You Tube, gdzie każdy może ją śledzić.

podczas obrad do Ameriego dołączyła jego oficjalna doradczyni Celeste Burgos. Kobieta usiadła politykowi na kolanach, a ten zaczął całować jej piersi."




Ameri przyznał, że myślał, że kamera jest wyłączona. Polityk następnie tłumaczył, że w domu posiada "tragiczne połączenie internetowe" i jedynie sprawdzał stan piersi swojej doradczyni, która niedawno przeszła operację wszczepienia implantów.

W następstwie tych wydarzeń Ameri został pozbawiony mandatu. Polityk jest w trakcie sprawy rozwodowej. Ma dwójkę dzieci.

pro_avenger

2020-09-29, 21:15
justincase999 napisał/a:

Wzruszyła mnie twoja historia.


Jeszcze nie moja.

Tr...........ty

2020-09-29, 23:06
Daster napisał/a:

Ma gust chłop



Ma gust i pieniądze

Cz...........as

2020-09-30, 07:10
pro_avenger napisał/a:

A teraz będzie bulił alimenty na dziecko i żonę, która przechodzi ogromną traumę i jest niezdolna do samodzielnej egzystencji finansowo.



Ło k***a, najlepszy tekst ever. Poj***ne czasy, matka niezdolna do samodzielnej egzystencji a dostaje dzieciaka na wychowanie i hajs od byłego. "Ogromna trauma" :roll: