18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

NFZ i wszystko jasne

unf • 2013-08-20, 18:08
Poseł - sposób na (prze)życie


meil1

2013-08-21, 08:18
@ypsilanti - Wypie**alaj pajacu... szkoda słów na rozmowe z kimś takim jak ty...

jajucho

2013-08-21, 09:17
"Wszyscy najmądrzejsi, j***ni!" - właśnie dlatego nigdy nie będzie lepiej w tym kraju bo wszyscy gardzą innymi i uważają, że pozjadali wszystkie rozumy....

utrOne

2013-08-21, 10:18
@meil1

nie ważne kto zaczął rozróbę w Gdyni.
Istotne jest to, że policja dopuściła 600-osobowe stado bydła na plażę i nic z tym nie zrobiła.

Camel_06

2013-08-21, 12:53
To jest jakis skandal. Arystokracja, k***a jego mac. W poniedzialek bylem ustalic 84 letniemu dziadkowi termin zabiegu usuniecia zacmy, no i ustalilem - na czerwiec 2017 r. Myslalem w pierwszej chwili ze sobie ze mnie babeczka na oddziale jaja robi. A ta 'elita panstwowa' z bozej laski ma wszedzie terminy od reki?! No niech to wszystko szlag trafi, ja pie**ole.

BoKoR

2013-08-21, 17:27
damian88719 napisał/a:

A moim zdaniem poseł powinien mieć przywileje z racji pełnionych dla kraju funkcji. O ile jest k***a posłem a nie pasożytem społecznym. Nie bede rozwijał dalej wątku bo herbata stygnie.



Super pomysł k***a!
Dla obamy dano nagrodę Nobla za to że prowadzi tylko jedną wojnę.
To ja zgłaszam swoją kandydaturę do pokojowej nagrody Nobla za to że nie prowadzę ŻADNEJ wojny z żadnym krajem + Chcę mieć przywileje u lekarzy bo nie jestem pasożytem społecznym i oddaję w ch*j kasy w niszczarkę zwaną polski rząd (ZUS, podatki).

ypsilanti

2013-08-22, 00:16
meil1 napisał/a:

@ypsilanti - Wypie**alaj pajacu... szkoda słów na rozmowe z kimś takim jak ty...



Widzisz robaczku, kto by nie rządził Polską to Ty cały czas będziesz tym sfrustrowanym człowiekiem, który wyzywa innych od pajaców. Ja Ci tylko dobrze radzę. Weź się za siebie, bo dam sobie k***a rękę obciąć, że twoje życie będzie tak samo wyglądało jak za PEŁo, PISSU, SLD czy innego kurestwa, które zmienia nazwy, mordy, a jest nadal tym samym syfem od 20 lat, więc weź chłopie życie w swoje ręce i nie pie**ol smutnych pustych haseł. Życzę Ci powodzenia, bo na pewno Ci się przyda.