18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Netflix Polska też człowiek

krz2 • 2017-09-27, 16:03
Też ma potrzeby i rozumie potrzeby innych


TB303

2017-09-27, 16:13
Postawienie tego gówna obok takich filmów jak "Ojciec Chrzestny" jest obrazą dla kina :lodowka:

Szpilant

2017-09-27, 19:04
Klimaszewski, niegdysiejszy śmieszek z PPE

BenderXXX

2017-09-27, 22:45
I dlatego baardzo dawno zrezygnowałem z netlix'a.

Polecam https://gomovies.co Jak ktoś nie zna angielskiego to bardzo mi przykro ale trzeba było się uczyć.

Dexterous

2017-09-28, 07:52
Obrazą, to jest zestawienie na jednym wykresie Ojca Chrzestnego i jakiegoś gówna z wallstreet.

Wiewór

2017-09-28, 08:35
Na netflixie są tylko seriale dla gimnazjalistów. Kompletnie nie ma tam co oglądać. Przestałem to płacić bo to żenada.
HBO Go jest dużo lepsze.

nowynick

2017-09-28, 08:41
Abraxus napisał/a:

Na netflixie są tylko seriale dla gimnazjalistów. Kompletnie nie ma tam co oglądać. Przestałem to płacić bo to żenada.
HBO Go jest dużo lepsze.



cda itp.wychodzą za to taniej i mają szerszą ofertę ;)

Pa...........or

2017-09-28, 15:47
Zamiast Full Metal Jacket dawać Ronina i mogę zagrać.

Essent

2017-09-28, 19:30
A widzieliście stronkę filmy.to ? Są nowości,i nawet minionki są tłumaczone przez Czubównę :kawa:

Timitum

2017-09-28, 22:54
Netflix, to nie ci sami goście co stworzyli 'Dear white people', czyli politycznie poprawną rasistowską nagonkę na ludzi o określonej rasie? Nawet nie mówię o pochodzeniu etnicznym, bo rusek, ja i amerykaniec mamy różne pochodzenia nawet jakby je prześledzić do 5 pokoleń wstecz. Ci goście sugerują, że powinienem pokutować za rasizm. Znam dwóch murzynów, z jednym piłem wódę (ja stawiałem, taka okazja była), a drugi mieszka w afryce i jest profesorem archeologii. Zajebiście jestem cokolwiek winny ze względów rasowych. Nawet nie miałem okazji dyskryminować jakiegoś murzyna, ale widać Netflix wie lepiej.

To dokładnie taki sam rasizm jak stwierdzenie, że wszyscy czarni to przestępcy. Minus jakiekolwiek uzasadnienie ze strony statystyk.

krz2

2017-09-28, 22:59
Timitum napisał/a:

Netflix, to nie ci sami goście co stworzyli 'Dear white people', czyli politycznie poprawną rasistowską nagonkę na ludzi o określonej rasie? Nawet nie mówię o pochodzeniu etnicznym, bo rusek, ja i amerykaniec mamy różne pochodzenia nawet jakby je prześledzić do 5 pokoleń wstecz. Ci goście sugerują, że powinienem pokutować za rasizm. Znam dwóch murzynów, z jednym piłem wódę (ja stawiałem, taka okazja była), a drugi mieszka w afryce i jest profesorem archeologii. Zajebiście jestem cokolwiek winny ze względów rasowych. Nawet nie miałem okazji dyskryminować jakiegoś murzyna, ale widać Netflix wie lepiej.

To dokładnie taki sam rasizm jak stwierdzenie, że wszyscy czarni to przestępcy. Minus jakiekolwiek uzasadnienie ze strony statystyk.


co

PhantomMask

2017-09-29, 02:06
BenderXXX napisał/a:

I dlatego baardzo dawno zrezygnowałem z netlix'a.

Polecam https://gomovies.co Jak ktoś nie zna angielskiego to bardzo mi przykro ale trzeba było się uczyć.


Jak ktoś nie zna angielskiego to sobie znajdzie z napisami albo lektorem albo jak ma taki fetysz to k***a obejrzy gwiezdne wojny z dabingiem na ha be o go...
Ale jesteś mega orydżinalny musiałeś zabłysnąć tym linkiem...ćwiczysz krosfit i jesteś vege oprócz oglądania filmów bez napisów ? Czy po prostu starszy zmywakowy co po roku zapomniał ojczystego języka ? :idzwch*j:

Wiewór

2017-09-29, 06:45
MajkelSrajkel napisał/a:

Zamiast Full Metal Jacket dawać Ronina i mogę zagrać.


Ronin zajebisty ale FMJ też. Przecież tam jest tyle śmiesznych scen.

se...........ed

2017-09-29, 14:08
Przyznać się , który kliknął w kółko ?

Momonti

2017-09-29, 22:20
@up
Czułem podpuchę, ale kliknąłem zanim przewinąłem stronkę w dół :P