18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nerwy ze stali

Barnellini • 2020-07-05, 21:31
Chociaż z drugiej strony policjanci wiedzą, że mają do czynienia ze ścierwem więc kto by się przejmował. murzyn jest taki rozszczekany bo jest świadomy, że nic więcej nie może zrobić. Jak mały piesek- im mniejszy tym głośniej szczeka.


jebacpisdy

2020-07-06, 08:17
Czy oni tam nie mogą wprowadzić prawa że jak j***ny murzyn pyskuje i jeszcze samego nagrywa telefonem to można go odjebac zupełnie be żadnych konsekwencji. Od razu byłby spokój z tymi małpoludami.

pochminick

2020-07-06, 08:18
Eknen napisał/a:

policjanta możesz obrażać ile wlezie




Podstawa prawna, albo ścierę w mordę i wracasz do kuchni.

Ja...........ro

2020-07-06, 09:47
kazioo14 napisał/a:

Art.226 § 1. Kto znieważa funkcjonariusza publicznego lub osobę do pomocy mu przybraną, podczas i w związku z pełnieniem obowiązków służbowych,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
Jakbyś znieważył jakoś gliniarza, to nie zapomnij nagrywać.
PS. Ponoć jak go dotkniesz/popchniesz to sąd od razu uniewinnia.




Nie wiedziałem, ze w stanach kodeks jest w języku polskim!

danglan

2020-07-06, 12:18
Pamiętam podobne obrażanie w pociągu pełnym kibiców przez środek kordon policji... Różne epitety i śpiewy typu ,ch*j w dupe policji itp itd...nawet nie drgnęli ,ludzie że stali....Do momentu aż ktoś krzyknął "Wasze matki to k***y"....

Nufrevi

2020-07-06, 14:45
Gdyby powiedzial 2 miesiace temu to, nie bylo by co zbierac :(

Krzychu5995

2020-07-11, 01:49
wsm to ch*j w dupe niebieskim śmieciom, ziomek ma niby normalnie zarejestrowane moto, z blachą, a i tak zatrzymają Bo KrOs To PeWnIe BeZ PaPiErÓw, TaKiM cZyMś To Se Po PoDwóRkU JeŹdZiJ KuRłA
j***ć ich, ziomek z rigczem