18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nerwowi goście weselni z belfastu

Halman • 2022-04-10, 08:35

podobno zaczęło się od jednego typa który przyćpał coś na pobudzenie... :-D

Ogórek

2022-04-10, 09:17
Później wszyscy się z tego śmiali. Co kraj to obyczaj.

Zezowatycelowniczy

2022-04-10, 09:24
Na moim weselu było podobnie.. co to za wesele bez mordobicia i bzykajacych się par po kątach:)

agonyy

2022-04-10, 09:25
Ogórek napisał/a:

Później wszyscy się z tego śmiali. Co kraj to obyczaj.



ten kto skończy ze złamaną szczeną to aż ze śmiechu się posika. niezły z ciebie czub.

Aiden86

2022-04-10, 10:28
agonyy napisał/a:

ten kto skończy ze złamaną szczeną to aż ze śmiechu się posika. niezły z ciebie czub.



Jak zaczniesz chodzić na wesela w roli zaproszonego gościa nie jako gówniak na doczepkę bo mame i tate nie mieli Twojego truchła z kim zostawić to pojmiesz, że po mordobiciu często dochodziło do tzw pojednań, przy kieliszku alkoholu >40% a nie jakiegoś j***nego drinusia. Złamana szczęka nie przeszkadza w piciu wódki a Ty weź się pie**olnij w łeb o ile już Ci staje (mówię o łbie a nie głowie).

CrookerS

2022-04-10, 10:31
Prawdziwe weselicho :ok:

shoe5maker

2022-04-10, 12:17
Aiden86 napisał/a:

Jak zaczniesz chodzić na wesela w roli zaproszonego gościa nie jako gówniak na doczepkę bo mame i tate nie mieli Twojego truchła z kim zostawić to pojmiesz, że po mordobiciu często dochodziło do tzw pojednań, przy kieliszku alkoholu >40% a nie jakiegoś j***nego drinusia. Złamana szczęka nie przeszkadza w piciu wódki a Ty weź się pie**olnij w łeb o ile już Ci staje (mówię o łbie a nie głowie).



Widać lubicie wesela między klubowe.

Olashenco

2022-04-10, 12:40
Ale te małpy drą ryja

jkllll485

2022-04-10, 12:40
Te darcia jap "dam" przypominają mi alarm w starej Vectrze

brylant1412

2022-04-10, 12:50
ale wesele 50 facetów i 3 grube lochy

ritu4l

2022-04-10, 12:52
Aiden86 napisał/a:

Jak zaczniesz chodzić na wesela w roli zaproszonego gościa nie jako gówniak na doczepkę bo mame i tate nie mieli Twojego truchła z kim zostawić to pojmiesz, że po mordobiciu często dochodziło do tzw pojednań, przy kieliszku alkoholu >40% a nie jakiegoś j***nego drinusia. Złamana szczęka nie przeszkadza w piciu wódki a Ty weź się pie**olnij w łeb o ile już Ci staje (mówię o łbie a nie głowie).



Ale pie**olisz jak potłuczony, jak ktoś nie potrafi pić i robi borutę na weselu to się go wypie**ala za drzwi z kopem na ryj i dla niego jest po imprezie. Wiem że ci stary opowiadał jak to fajnie w młodości na weselichach było i że wesele bez bitki to nie wesele, ale fajnie to to się jedynie wspomina bo to szczyt patologii niszczyć komuś święto i rozpie**alać salę którą ktoś brał na kredyt.

Aiden86

2022-04-10, 13:31

Karmazon napisał/a:

Ale pie**olisz jak potłuczony, jak ktoś nie potrafi pić i robi borutę na weselu to się go wypie**ala za drzwi z kopem na ryj i dla niego jest po imprezie. Wiem że ci stary opowiadał jak to fajnie w młodości na weselichach było i że wesele bez bitki to nie wesele, ale fajnie to to się jedynie wspomina bo to szczyt patologii niszczyć komuś święto i rozpie**alać salę którą ktoś brał na kredyt.



Ehe, masz tok rozumowania na poziomie k***a Janusza i Grażki. 'Kop na ryj i kredyt' - kwintesencja dzisiejszej patologii niewiele różniąca się od sceny na zamieszczonym powyżej filmiku, w porównaniu do mojego - niech Se dadzą po mordzie i po kielichu na zgodę. Nie mówimy o przyczynach a o efektach zajścia, nikt nie będzie analizować ciągu przyczynowo skutkowego zaistniałej sytuacji więc stul wary i słuchaj mądrzejszych.

Alonso

2022-04-10, 13:45
Podgolone fryzury i kamizelki dużo mówią o tym towarzystwie.

ALIGATORt1000

2022-04-10, 13:47
Wesele bez mordo bicia to nie wesele :lol: