18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Neonaziści zablokowali paradę rowności

m3...........4l • 2010-05-22, 22:27
Skrajnie prawicowe organizacje uniemożliwiły wymarsz pierwszej w historii parady równości na Słowacji. Neonaziści zaatakowali około 1000 osób, które zebrały się na placu w centrum starego miasta w Bratysławie. Napastnicy użyli gazu łzawiącego. Doszło do ataków słownych i fizycznych.

Marsz ulicami bratysławskiej starówki, który miał być punktem kulminacyjnym imprezy, został odwołany. Nie odwołano jednak zaplanowanych po marszu koncertów.

Na zaplanowanej trasie ustawiło się wielu agresywnych neonazistów i policja nie mogła zapewnić bezpieczeństwa - oświadczył organizator parady.



Na kilka tygodni przed wyborami parlamentarnymi wyznaczonymi na 12 czerwca żaden znany polityk nie zdecydował się, by otwarcie solidaryzować się z demonstracją przeciwko dyskryminacji mniejszości seksualnych, jednak pierwsza w historii parada równości w Słowacji spotkała się w większości z pozytywnym przyjęciem w mediach - pisze agencja dpa.


źródło : www.wp.pl





Musiało być fajnie :)

A tutaj w rosji nie pie**olÄ… siÄ™ z farmazonami



Pod koniec filmiku zacznie się dziać ;D

wilu84

2010-05-24, 15:27
Przede wszystkim nie bądźcie naiwni. Nie widzicie jak media wami manipulują? To nie byli żadni neonaziści (tam na Słowacji) tylko nacjonaliści, którzy nieśli choćby transparenty "za tradycyjną rodzinę". Jeśli ludzie o tradycyjnych poglądach, przeciwni pedalstwu są neonazistami to tak, ja też jestem nazistą!

Kura

2010-05-24, 16:15
Darij - a ja nie wiem kim Ty jesteś, ale patrząc choćby na Twojego avatara zaczynam się śmiać do siebie i mojego kota.
Pytasz dlaczego z nimi rozmawiam? Oto wyjaśnienie - od 20 lat (mam 37) gram na wiośle z chłopakami w różnych zespołach. Przeważnie ska, czasem trochę punku. Mieszamy albowiem gatunki. Wielokrotnie na nasze koncerty właziły chłopaki, którym najwyraźniej coś się pomyliło - leciały krzesła, cegły, osoby... Mimo tego mam dystans i paru kolegów po "tamtej stronie". Wszyscy wiedzą, że jestem przeciw rasiuchom, naziolom i różnym takim. często słychać to w naszych tekstach. Często także obrywałem po mordzie z powodu jakby słabości do naszego państwa, w którym coraz częściej za prawdziwego patriotę uważa się osobę potrafiącą mówić li tylko o "wywalaniu murzynów", "czystości rasowej" itp bzdety.
Widzisz chłopaku - ja jedyne co chcę robić to grać i śpiewać dalej i pokazać za pomocą prostego przekazu, że wszyscy mamy prawo żyć sobie jak chcemy i gdzie chcemy. I że protest przeciw czemuś nie musi wyglądać jak najazd barbarzyńców na spokojną wioskę.
Dzięki pracy w pewnej polskiej gazecie branżowej byłem na wielu festiwalach i jest to drugi powód dla którego rozmawiałem z tymi typami i uwierz mi, że wielu z nich powtarza tylko wygodne hasełka utrwalane przez ich guru, bo są za słabi zeby myśleć samodzielnie. Tak jak psychokatole i mohery.
Na razie tyle. Punks and skins united and win wiesz?

Aha jeśli koniecznie, Darij, chcesz znać moje wymiary to podaję - 186 wzrostu, 78 kilo wagi, biceps - około 35 centymetrów. Jestem zdecydowanie chudy i bić się nie umiem. Min stąd moja ksywa. Oi

BÃ...........³g

2010-05-24, 16:15
Kura napisał/a:

Mieszamy albowiem gatunki.



Heh, jaki kwiatek.. :>

Takie teksty ja powinienem sypać albowiem Bogiem jestem, nie sądzisz ?

Maciek93PL

2010-09-01, 17:24
I tak powinno być! Porządek porządek i jeszcze raz porządek w Europie

Lord~Fekal

2010-09-01, 18:41
Porządku nie będzie. Nie łudź się.

Maciek93PL

2010-09-10, 17:13
Impaled napisał/a:

Pedały to ci hajlujący rozumiem :hitler: ? Najbardziej podoba mi się ten rudy garbus w paski :krejzi:



Starałem się skomentować ten post ale zabrakło mi słów.

BÃ...........³g

2010-09-10, 18:30
wilu84 napisał/a:

Jeśli ludzie o tradycyjnych poglądach, przeciwni pedalstwu są neonazistami to tak, ja też jestem nazistą!



:facepalm3:
Bądź sobie przeciwny, każdy ma prawo do własnego zdania.
Inna orientacja nie jest przestępstwem i nikt wam nie zabrania krzyczeć, ale co krzykiem chcecie zdziałać?
Każdy z nas ma prawo do wyboru swojej własnej drogi, ludzie którzy uzurpują sobie prawo do jedynych słusznych poglądów i decydowania o kogoś życiu są śmieszni.

Ra...........og

2010-09-10, 21:40
Bóg napisał/a:

ludzie którzy uzurpują sobie prawo do jedynych słusznych poglądów i decydowania o kogoś życiu są śmieszni.


Chyba, że maja taka włądze jak ten pan z Twojego awka ;-)

.:...........:.

2010-09-10, 21:51
Cthulhu napisał/a:


Chyba, że maja taka włądze jak ten pan z Twojego awka


To Piłsudski, tak? Po wąsie coś mi się tak kojarzy. :roll: