18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Negroidy nie dają przejechać

GeorgeHarvey1 • 2023-03-04, 12:19

Biedny dziadek

LB...........BZ

2023-03-04, 20:12
Aż by się chciało otworzyć do nich ogień z karabinu...

smc

2023-03-04, 20:38
Dziadek otwierał do nich ogień z karabinu jak miał 20 lat.

Teraz tylko patrzy i wspomina...

pyjo84

2023-03-04, 22:47
Do nich powinni strzelać bo na golasa chodzą powinno się wstydzić chamstwo jedno

7wporzondku

2023-03-05, 05:32
donkapusta napisał/a:

Częściowo się zgadam, ale jeśli chodzi o szkody psychiczne to jednak mózg musi być wyższego poziomu rozwoju. Psy np. są wspaniałe, ale nie pojmują czasu przeszłego, przyszłego. Jest tu i teraz. Nie widzi problemów, nie planuje, reaguje instyktownie. Bodziec - reakcja.



Mój to jakiś poj***ny jest bo na spacerze zakopuje piłkę w parku i pamięta gdzie ja zostawiliśmy przy następnym spacerku

SkąpyDziadyga

2023-03-05, 07:56
VeIture napisał/a:

Ten policjant ich rączką delikatnie odgania jak muchy od gówna i tyle ich konsekwencji a jakby dziadek jebnął w gaz aby sp***olić bo się miał realnie prawo bać o swoje życie to zaraz mu wypie**olą plakietkę rasisty, dojebią wyrok większy niż pozostało mu k***a życia i jeszcze cały majątek mu zabiorą w procesach cywilnych o szkody psychiczne.



Tak tam jest, z czego to słyszałem (jakby do czegoś doszło) )to nawet lepiej zabić niż tylko postrzelić, bo wtedy nie będziesz płacił odszkodowania do końca życia typowi :/
Amełyka czyt. Mamałyga, sama sobie teraz pluje w brodę, bo dali im tą obiecaną wolność, a teraz każdy nagina prawa do "wolności "we własny sposób, powie ci "Bo mogę"- i ch*ja się z tym zrobi.