18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Negocjacje z bandytą

Jesse.Pinkman • 2021-09-26, 21:56
Kolejny napad w Brazylii i według opisu jednemu magikowi udało się przekonać uzbrojonego złodzieja, żeby wziął jego pieniądze ale zostawił mu telefon.

CebulaTsunami

2021-09-26, 23:21
Znalazl klienta na telefon podczas napadu gratki dla handlowca

PabllosSantoDaSilva

2021-09-27, 00:37
Rozumiem stres itd. ale tam było pięciu chłopów a ten pajac odwrócił się w pewnym momencie tyłem do tych po prawej. Prosiło się aż o piękne obezwładnienie z sytym linczem.

encoder178

2021-09-27, 02:48
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Rozumiem stres itd. ale tam było pięciu chłopów a ten pajac odwrócił się w pewnym momencie tyłem do tych po prawej. Prosiło się aż o piękne obezwładnienie z sytym linczem.



Prędzej byś się wtedy zesrał, niż coś zrobił

natking

2021-09-27, 04:07
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Rozumiem stres itd. ale tam było pięciu chłopów a ten pajac odwrócił się w pewnym momencie tyłem do tych po prawej. Prosiło się aż o piękne obezwładnienie z sytym linczem.



Tak, bo na bank on przyszedł sam i przed wejściem nie stoją koledzy, którzy w razie problemów zaczęliby walić do wszystkich jak do kaczek :)

Carti

2021-09-27, 07:32
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Rozumiem stres itd. ale tam było pięciu chłopów a ten pajac odwrócił się w pewnym momencie tyłem do tych po prawej. Prosiło się aż o piękne obezwładnienie z sytym linczem.



chyba lepiej oddać telefon niż dostać kulkę i zostać kaleką lub zdechnąć
fantazja cię poniosła

Cudak

2021-09-27, 09:15
Ten z lewej to do jutra będzie siedział w ten sposób. Tak dla pewności

saintv

2021-09-27, 11:52
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Rozumiem stres itd. ale tam było pięciu chłopów a ten pajac odwrócił się w pewnym momencie tyłem do tych po prawej. Prosiło się aż o piękne obezwładnienie z sytym linczem.



ta bo w szamotaninie gnat nie wystrzeli, gość ma leciwy rewolwer, ja bym się bał taki upuścić.
Policyjne brazylijskie gnaty walą same jak je upuścisz, może już wymienili na glocki ale mieli taurusy.
Ryje i dziary na filmie... czy ja wiem czy bym ryzykował kose lub kulkę, inna kultura bandyterki w BR i tam można kule wyłapać w ramach inicjacji.
Nic gorszego jak szczyl z bronią który nie potrafi panować nad emocjami i adrenaliną.
Gówniarz pewnie będzie jeszcze na filmiku jak mu łapy dziurawią.
Jedyna sytuacja w której bym się rzucił na kogoś nie patrząc na konsekwencje to gdy czekał bym na swoją egzekucje.
Swoją drogą podziw dla złodzieja za napad w klapkach, widać nie siedział jeszcze i nie wie że adidaski muszą być na akcje.

djpyza

2021-09-27, 13:15
j***niutki może zostać policyjnym negocjatorem xD

budgie73

2021-09-27, 17:25
Pokazywać dzieciom jako wzór do naśladowania!

PabllosSantoDaSilva

2021-09-27, 19:56
Carti napisał/a:

chyba lepiej oddać telefon niż dostać kulkę i zostać kaleką lub zdechnąć
fantazja cię poniosła



Pierwszy dzień na Sadolu? Ile razy tu ludzie dostawali kulkę a nawet kilka kulek po grzecznym oddaniu fantów?

przemo3251

2021-09-28, 01:33
Ciekawe czy noszą dobre telefony czy posiadają jakieś stare na "w razie czego". Turysci raczej nie pchają się z nowym sprzetem w tamte rejony