18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nazywamy się Niezniszczalni...

TomdeX • 2013-12-19, 20:15
Zapowiedź "The Expendables 3", klimatyczna i widzimy drużynę Niezniszczalnych w całej okazałości :)



Badass music. :metalhead:

panzer_IVh

2013-12-21, 09:49
Brumm22,
Jeżeli chodzi Ci o główną linie muzyczną (o kurde brzmi jakbym się znał na muzyce) w pierwszym filmiku to motyw z filmu Most na rzece kwai.

blondasek1993

2013-12-21, 10:17
Akurat Sylvestrowi należy się krata browara za tą inicjatywę. Zebrać prawie wszystkich najlepszych z najlepszych w jednym filmie i zrobić to, co większość normalnych facetów uwielbia, tylko musi udawać, że jak film to tylko ambitny i z przesłaniem. Chuck'a brak ( :( ). W sumie, wielki nieobecnym, wg mnie (wytłuszczam, MNIE), jest właśnie Steven Seagal. Mógłby chociaż z 5 minut pomachać rękoma w powietrzu i przy okazji zabić kilku ciapatych. Ciekaw jestem, czy pytał się go Sylvek o chęć występu, czy Panowie się nie lubią, bądź im nie po drodze. W każdym bądź razie, tak jak i byłem na pierwszej części, tak i pójdę na drugą i trzecią. Z przyjemnością.

P.s. Arnold dał fotki z treningu, wreszcie ma się czym pochwalić! :D No i wygląda na tyle dobrze, że mógłby grać ludzki pierwowzór dla Terminatora (coś w stylu jakiegoś wojskowego generała, na którym Skynet się wzorował tworząc pierwszy model z ludzką tkanką). Ahhh, to byłaby uczta dla oczu.

mariusz3pl

2013-12-21, 10:25
up uprzedziłeś mnie z Segalem też mnie dziwi jego brak. Kiedyś Sly i Segal się przyjaźnili.

kovacić

2013-12-21, 10:31
a gdzie Karolak? :(

dj_deez

2013-12-21, 10:35
Dick napisał/a:

O, Paul Walker nie zagrał w niezniszczalnych 3.



Tmz donosi, że jednak pojawi się w filmie jako coś w rodzaju dobrego ducha, który będzie pomagał głównym bohaterom w podejmowaniu trudnych decyzji.

karmello24

2013-12-21, 10:59
ja się pytam gdzie jest k***a VAN DAMME !!!!

wojtax

2013-12-21, 11:25
Dick napisał/a:

O, Paul Walker nie zagrał w niezniszczalnych 3.


Jak widać nie był niezniszczalny. :dead:

Ku...........is

2013-12-21, 11:25
@Karmello24
Van Damme zginał w dwójce -_-.

DragonShade

2013-12-21, 12:09
Muzyka podobna do utworu "Sail"

n1troo

2013-12-21, 14:18
uu SNIPS wyszedł jakiś czas temu dopiero z pierdla a teraz czas zagrać w filmie :D

09stachu92

2013-12-21, 16:18
w EX 4 będzie Pudzian...
Napewno!!

Seboolek

2013-12-21, 23:29
milga23 napisał/a:

kolejna moda na sukces się szykuje :/




Mozesz wytłumaczyc o ch*j Ci k***a chodzi?
Trzecia część trylogii i juz takie porównanie? prędzej można by tak nazwać serię szybkich i wscieklych. Niezniszczalni to klasa sama w sobie. Siadasz z piwem i popcornem przed ekranem i ogladasz bez zbednego myslenia. A nie tak że widzisz jakiegos typa przez minute na poczatek filmu i na koncu (po 2 godzinach) widzisz go znów i sie zastanawiasz "Who the fuck is this guy..."

lobominator

2013-12-24, 00:45
blondasek1993 napisał/a:


P.s. Arnold dał fotki z treningu, wreszcie ma się czym pochwalić! :D No i wygląda na tyle dobrze, że mógłby grać ludzki pierwowzór dla Terminatora (coś w stylu jakiegoś wojskowego generała, na którym Skynet się wzorował tworząc pierwszy model z ludzką tkanką). Ahhh, to byłaby uczta dla oczu.



Już to zagrał, w reżyserskiej wersji Terminatora 3.
Scena wyleciała z wersji oficjalnej. Została wywalona, bo jakiś mądry wymyślił, że zamknęłoby to furtkę do robienia czwartej części.



PS. A Seagal miał być podobno w dwójce, ale z tego co wiem, to o mało nie pozabijali się z VanDamme'em, bo to ponoć śmiertelni wrogowie są (w życiu, nie w filmach). Kiedyś pół hotelu rozpierzdolili, jak zaczęli się nawalać.