18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nazwa knajpy

BongMan • 2015-06-09, 13:39
W knajpie.
- Szefie, dlaczego ta buda nazywa się "Pod Mleczną Krową”? Przecież chlejemy tu tylko piwsko...
- O, widzę, że nie widział pan jeszcze mojej żony...

Remz

2015-06-09, 21:55
Zaczął się sezon połowu krabów, że Boguś taki sucharorodny dziś?

Muoshi

2015-06-09, 21:57
Te idiotyczne kawały dawno przestały być śmieszne ale oczywiście idą na główną bo dodaje je ten pacan

Sayagin666

2015-06-09, 21:57
nieee no k***a serio? ok czasem suchar smieszny bo tak suchy ale to ? Przeciez to kawal jaki opowiada malo smieszny wujek na niedzielnym obiadku... To nawet nie jest suche, to jest bardzo bardzo malo smieszne ale, ze zapodal to polawiacz krabow to jeb idzie na glowna :homer: SERIO ??

Synek725

2015-06-09, 22:00
Lepiej jakąś nową historią z połowu zarzuć ; d

Magnus

2015-06-09, 22:04
Normalnie by to nie weszło na główną, ale że wrzuca to naczelny błazen i jednocześnie najtęższy umysł sadistica to znajdzie się grupka idiotów, którzy dadzą za to piwo, bo przecież popierają "ikonę". Jakby BongMan napisał, że każdy kto mu da piwo to kretyn, to z powodzeniem dostałby 1000 piw a w komentach ci właśnie kretynie osikaliby się z radości, jaki to Bonguś kultowy...

abominacja

2015-06-09, 22:10
Już tak to jest, że błaznowi wszystko wolno, błaznowi wszystko się wybacza. Jedyne, czego wybaczyć mu się nie da, to ch*jowych żartów bez polotu.
A to jest właśnie ch*jowy żart bez polotu.

Carpediemm

2015-06-09, 22:12
k***a, ja czuję że to jeszcze nie koniec, on już seriami te suchary napie**ala. Tyle jego "dowcipów" na główną dziś weszło, że mnie już nic nie zdziwi. Niech ktoś sprawdzi ile ten jegomość napisał/wkleił dziś sucharów, bo mój łeb tego nie zniesie.

saha6507

2015-06-09, 22:31
@ wszyscy up.

Coś tak obstawiam, że to nie miało być ani suche, ani śmieszne.
To była karma dla takich jak wy. Zrobiliście to czego chciał.

A skoro tak wam źle, że lecą piwa za coś takiego, to olejcie jego wpisy i nie komentujcie ich.
Mniej komentarzy -> mniej zainteresowanych -> mniej piw -> mniej karmy dla trolla.

Piwko leci : )

kosmozordtje

2015-06-10, 09:08
nie zapominajcie o jego innych kontach :D