18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nazistowska technologia...

CoJaTamKurwaWiem • 2021-04-10, 18:37


75 lat po wojnie, a niemce nadal wk***iają :mrgreen:

Haylash

2021-04-11, 10:22
Przecież to amerykański komik, każdy jego film wygląda tak samo.
Nie bierzcie tego na serio.

~PowerBoBass

2021-04-11, 13:08
Haylash napisał/a:

Przecież to amerykański komik



Raczej błazen. Różnica subtelna, a znacząca.

Diggerx

2021-04-11, 13:56
~PowerBoBass napisał/a:

Coś mi się nie wydaje, by w stosunkowo młodym lub całkiem nowym Lexusie była potrzeba ustawiania zegarka. Pewnie się sam synchronizuje z radiem czy coś. Więc moim zdaniem staruch kręci wideo żeby sobie pokrzyczeć i zrobić jakieś dziwne halo z niczego. Już bardziej w starych autach to było poj***ne, np w Volkswagenach "pociągnij wskazówkę resetowania przebiegu, przekręć dwa razy w lewo, wciśnij, odciągnij, pierdnij, pstryknij i końcowo i tak Ci się nie zapisze bo tak"



Najlepszy był stary renault master w którym nie da się ustawić zegarka bo nie i ch*j

Bandzior020

2021-04-11, 20:49
Kolejny atencjusz który drze ryja do kamery żeby zgarnac "like'i"... Żałosne

KaiKenzo

2021-04-12, 11:48
I tacy tam kupują broń jak my korniszony...teraz wystarczy gorszy dzień albo akcja z kluczykami/zegarkiem i trup się ściele ;-)

Superfunfel

2021-04-13, 02:25
~PowerBoBass napisał/a:

np w Volkswagenach "pociągnij wskazówkę resetowania przebiegu, przekręć dwa razy w lewo, wciśnij, odciągnij, pierdnij, pstryknij i końcowo i tak Ci się nie zapisze bo tak



ch*ja tam, jeżdżę takim starym jednym, przekręcasz raz w lewo to przestawia ci godzinę do przodu, przekręcasz w prawo to ci przestawia minutę do przodu. I to tyle więcej opcji nie ma a ty jesteś zj***ny