18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nawet nie wiem jak to skomentować...

Gymnorhinus • 2018-08-27, 19:10
k***a niby 2018r. ale co raz bardziej mam wrażenie, że cofamy się w rozwoju i to grubo
:idzwch*j:



Rzadko kiedy zdarza mi się czuć jednocześnie: rozbawienie, zażenowanie i k***a czysty żal. ( wobec truskawkowego gościa i "ratowników-egzorcystów") :emo:

deck123

2018-08-28, 14:53
Lepiej by mu pomogła jakby za torby złapała i masowała

Xs...........33

2018-08-28, 15:52
lol, dobra jest :D

Nexus69

2018-08-28, 15:53
To Melisandra z Gry o Tron !!!!

Piridais

2018-08-28, 15:56
Całe szczęście to zwykły żart :mrgreen: , prawda?

Baldzi

2018-08-28, 16:22
Chyba nie, bo robią to od kilku lat :/

Sa...........hi

2018-08-28, 16:24
Piridais napisał/a:

Całe szczęście to zwykły żart :mrgreen: , prawda?


spoiler

Dexterous

2018-08-28, 17:44
Zamanifestowałbym jej swojego demona w ramach terapii :amused:

mucha86

2018-08-28, 19:55
@Abraxus
ja jestem niewierzący, a cześć można mieć do rodziców, bohaterów, państwa, flagi czy godła, nie tylko do boga. widać że jednak horyzont za ciasny na to. co zresztą widać skoro piszesz że krzyż jest średniowiecznym narzędziem tortur, więc na czym zabito Jezusa w antyku, skoro krzyży nie mieli?
a Ernest Hemingway to czerwona kanalia, znajomy agenta NKWD Świerczewskiego, brawo za autorytet

Kszysio_Placuszek

2018-08-28, 20:00
Konikmamy napisał/a:

Ja pie**ole Legionowo to jednak zaj***na wiocha jest, spuscic atom


A właśnie że nieprawda że są z Legionowa tylko z Nowego Dworu Mazowieckiego.
Psipsiok ci w pupę, a Legionowo jest fajne.

prawda

2018-08-28, 22:47
ja jebie

CCCP

2018-08-28, 23:14
mucha86 napisał/a:

@Abraxus
ja jestem niewierzący, a cześć można mieć do rodziców, bohaterów, państwa, flagi czy godła, nie tylko do boga. widać że jednak horyzont za ciasny na to. co zresztą widać skoro piszesz że krzyż jest średniowiecznym narzędziem tortur, więc na czym zabito Jezusa w antyku, skoro krzyży nie mieli?
a Ernest Hemingway to czerwona kanalia, znajomy agenta NKWD Świerczewskiego, brawo za autorytet



To, co on napisał, to był sarkazm. Jeśli już chcesz być taki szczegółowy, to Rzymianie przybijali, a tak naprawdę to nie przybijali, a przywiązywali skazańców do belek w kształcie litery T. Rzymianie to bardzo praktyczni ludzie byli, myślisz, że chciałoby im się zbijać jakieś durne krzyże? Kara polegała na tym, żebyś zdychał na słońcu jak najdłużej, a przebijanie kończyn tylko by to przyśpieszyło. Zresztą takie przywiązanie nie zawsze było równoznaczne z karą śmierci. Kiedy niewolnik wk***ił swojego właściciela, to ten mógł go przywiązać do takiego T, aby trochę sobie powisiał. Czasami nawet do góry nogami, tak dla śmiechu.

mucha86

2018-08-29, 02:24
@CCCP
nie musisz mi tłumaczyć oczywistości, wykazałem tylko ignorancję Abraxusa. swoją drogą przybicia do krzyża się zdarzały choć faktycznie były rzadkie. poza tym nie byłem szczegółowy ani o szczegóły nie prosiłem. pzdr

Wiewór

2018-08-29, 09:41
Cytat:

@Abraxus
(...)
a Ernest Hemingway to czerwona kanalia, znajomy agenta NKWD Świerczewskiego, brawo za autorytet


Ale mi dogadałeś.

mucha86

2018-08-29, 11:27
spokojnie nie musisz mnie przekonywać że jesteś ignorantem, to wiem, ale po tym do kogo człowiek się odnosi poznajemy kim jest.