18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawy_Zycia

2022-09-16, 19:10
Baranie ale emigranci to w 99% to muzułmanie!

piasekmaster

2022-09-16, 19:27
Ciekawy_Zycia napisał/a:

Baranie ale emigranci to w 99% to muzułmanie!



z tym ze jest różnica miedzy muzułmaninem który nie jest imigrantem , a imigrantem uciekającym z kraju za kasą z socjalu który jest muzułmanem,



Mietek7567

2022-09-16, 19:39
Imam Tawhidi bardzo mądry człowiek, polecam posłuchać.

nowynick

2022-09-16, 19:52
piasekmaster napisał/a:

z tym ze jest różnica miedzy muzułmaninem który nie jest imigrantem , a imigrantem uciekającym z kraju za kasą z socjalu który jest muzułmanem,



jedynie Tatarzy są w Polsce nie imigrantami muzułmańskimi...

Poza tym o czym k***a mowa? 90% zamachów to "Belg", "Francuz", "Szwed" etc. pochodzenia z Afryki/Azji. Potomek tych co byli tanią siłą roboczą, obecnie niewyedukowany, bezrobotny "człowiek". Takiemu frustratowi bez życia można dużo wmówić - bo niby kto głosuje na PiS? :-P

ProVVe

2022-09-16, 19:57
Ale im te j***ne, makaronowe, tepe, lewackie, j***ne (jesli sie powtarzam to znaczy ze tbyło to potrzebne) łby musza parowac kiedy slysza prawde od muzułmanina

nudzimisiexd

2022-09-17, 02:22
ProVVe napisał/a:

Ale im te j***ne, makaronowe, tepe, lewackie, j***ne (jesli sie powtarzam to znaczy ze tbyło to potrzebne) łby musza parowac kiedy slysza prawde od muzułmanina



We francji jest 5mln muzłmanow. Zamachów ile było w ciagu nie wiem? 20 lat? 10? 20?

Niech za kazdy zamach bedzie odpowiedzialne 10 ludzi. 200 muzulmanow cos odj***lo we francji w przeciagu dekad.

200 na 5.000.000 to jakies 0,004%.

4.999.800 / 99,996% muzułmanow we francji nie ma nic wspolnego z islamskim ekstremizmem i funkcjonuje powiedzmy poprawnie.

ch*ja uslyszeli prawde od debila a ty lykasz takie gowna jak na prawactwo debilne przystalo. Francja zimportowała tania sile robocza i kilkunastu pojebow, dzieki temu sa krajem jakim są, z gospodarka 6 razy wieksza od polskiej. Bo nie rzadzą nimi prawackie gowna

Cycu320

2022-09-22, 11:58
nudzimisiexd napisał/a:

We francji jest 5mln muzłmanow. Zamachów ile było w ciagu nie wiem? 20 lat? 10? 20?
Niech za kazdy zamach bedzie odpowiedzialne 10 ludzi. 200 muzulmanow cos odj***lo we francji w przeciagu dekad.
200 na 5.000.000 to jakies 0,004%.
4.999.800 / 99,996% muzułmanow we francji nie ma nic wspolnego z islamskim ekstremizmem i funkcjonuje powiedzmy poprawnie.
ch*ja uslyszeli prawde od debila a ty lykasz takie gowna jak na prawactwo debilne przystalo. Francja zimportowała tania sile robocza i kilkunastu pojebow, dzieki temu sa krajem jakim są, z gospodarka 6 razy wieksza od polskiej. Bo nie rzadzą nimi prawackie gowna



Ale ty k***a durny jesteś. Ja pie**ole jaki durny że ch*j. Francja to szambo Europy. Jakim trzeba być ignorantem i debilem aby usprawiedliwiać islamizację tanią siłą roboczą. Franca... Kolonialne złodziejskie państwo. Nudzi ci się to idź jebnij barana w ścianę obszczymurku zj***ny obsrany.

ProVVe

2022-10-21, 00:29
nudzimisiexd napisał/a:

We francji jest 5mln muzłmanow. Zamachów ile było w ciagu nie wiem? 20 lat? 10? 20?
Niech za kazdy zamach bedzie odpowiedzialne 10 ludzi. 200 muzulmanow cos odj***lo we francji w przeciagu dekad.
200 na 5.000.000 to jakies 0,004%.
4.999.800 / 99,996% muzułmanow we francji nie ma nic wspolnego z islamskim ekstremizmem i funkcjonuje powiedzmy poprawnie.
ch*ja uslyszeli prawde od debila a ty lykasz takie gowna jak na prawactwo debilne przystalo. Francja zimportowała tania sile robocza i kilkunastu pojebow, dzieki temu sa krajem jakim są, z gospodarka 6 razy wieksza od polskiej. Bo nie rzadzą nimi prawackie gowna



Niechce mi sie uczyc takiego ciula, ale w dupie byles gowno widziales... Media maja zakaz podawania informacji o prawdziwej liczbie zamachow i ich prob (a liczaba prob jest kolosalna). Skad to wiem.... A no od osob pracujacych i zajmujacych sie bezpieczenstwem w Europie i usa, wspolpracujacych ze sluzbami takimi jak np IFB, ACI (poukladaj sobie literki poprawnie). Kazdego dnia podpisuja paiery o poufnosci, przed kazdym spotkaniem z ambasadorami, dyrektorami placowek tych sluzb znajdujacych sie w UE... Te twoje 200... Jestes k***a tak odklejony od rzeczwistosci i skali problemu jak kazdy lemming i prostaczek... Odpowiednie media podrzucaja info i reszte robie ludzie twojego pokroju... Nawet jesli cos ujzy swiatlo dzienne szukaja odpowiedzialnego, a media maja negowac reszte (patrz wczesniej) robia ludzie tacy jak Ty... Jedna osoba podczas spotkania uslyszala liczbe ponad 4tys to akurat byl w miare spokojny rok. Niemcy maja pelne rece roboty... Gdybys wiedzial o tym to albo doszloby do zamieszek albo bys obsrany z chaty nie wychodzil bedac na zachodzie... Rusz dupe do Brukseli i wyjdz w nocy na miasto w pewnych dzielnicahc. Nie zatrzyma sie zaden samochod, zeby Ci nawet powiedziec gdzie jestes... Jedz do Paryza, Londynu widac trzymasz sie jakis j***nych enklaw . Kolejna ciekawostka najwiecej szpiegow jest w Brukseli i nie moga sobie z tym poradzic