18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Naukowe podejście do szczepionek

zabójcakotołaków • 2015-03-25, 17:24
Przedstawiam wam dwa filmiki na temat szczepionek i konsekwencji ich stosowania. Materiały są dość obszerne i moim zdaniem dobrze przygotowane merytorycznie.



A co wy myślicie na temat szczepionek i ich obowiązkowości?


Materiał wrzucam w celu ogólnego zastanowienia i dostarczenia informacji z innego źródła niż tv. Nie chcę wywołać shitstormu, ale pewnie i tak będzie. A jeśli będzie to :idzwch*j:

Komarzysta91

2015-03-25, 18:04
Dziecko mojej kuzynki akurat sie rozwijało elgancko wszystko pieknie ładnie był zdrowy, dostał szczepionke to teraz na niego łożą na rahabilitacxje bo prawie jak warzywko po sczepieniu sie zrobił, babcia znów zaszczepiła się przeciwko grypie bo dała się omamić mediom że jej pomoże, owszem pomogło ale pozbyć sie emerytury całej na leki bo nie mogła grypy wyleczyć

pi...........ja

2015-03-25, 18:14
Kto wierzy w 100% dobroć szczepień(bo nie mówię że to nie działa, no oczywiście poza grypowymi dla naiwnych, chroniącymi tylko przed jedną z setek odmian)niech popatrzy na ich skład. Znajdą się tam "pomocnicze" substancje, dobrych rzeczy nie wywołujące, nie tylko słynne pochodne rtęci. Ktoś kiedyś po prostu wpadł na pomysł lewego biznesu przy okazji. Oczywiście z tymi, którzy straciliby rację bytu i społeczny prestiż po zniknięciu chorób. Świat staje się prostszy, gdy patrzymy na niego wg kryterium interesu.