18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

nauka

wku11 • 2016-02-07, 19:02
Niemiecki rząd podpisał dziś bardzo tolerancyjną ustawę- dzięki niej od 2017 roku j.niemiecki w szkołach będzie zaliczany do języków obcych, a jego miejsce zajmie j. arabski.

Dodatkowo w szkołach zostaną zlikwidowane toalety na rzecz i tak już obowiązującego "sraj gdzie popadnie".

Zrezygnowano też z nauki przedmiotów ścisłych- uznano że lepiej, aby dzieci spędziły ten czas na czytaniu koranu i modłach.

:lodowka: :idzwch*j: :lodowka:

AaronSzechter

2016-02-07, 19:05
aż mi w głowie przedstawił się wuj Adolf napie**alający po ciapatemu

ke...........00

2016-02-07, 19:08
@up boś łyknął te wypociny jak młody pelikan!

AaronSzechter

2016-02-07, 19:10
nie wypociny tylko żart i po czym stwierdziłeś że nie zaczaiłem ocb??

werewolfer

2016-02-07, 19:14
Raczej bedzie tak jak jest w krajach Afryki. Urzedowy angielski ale mowi nim 10% populacji. Poza tym to logiczne chyba, że jak sie jakas populacja nie rozmnaża to jej miejsce zajmuje powoli inna. Z demografia nie wygrasz. Najwyzej podziela se landy na islamskie i nieislamskie i tyle.

mygyry

2016-02-07, 19:42
Do tego czasu już całkiem przejmą władze i zlikwidują szkoły, w meczetach dowiedzą się wszystkiego co im trzeba

~Velture

2016-02-07, 20:40
Dajcie wody bo sucho się robi.

Lysack

2016-02-07, 20:47
Najgorszy w tym wszystkim jest ten moment zastanowienia czy to aby na pewno żart. Patrząc po ostatnich zachowaniach rządów w Europie Zachodniej nie zdziwiłbym się, gdyby pisali już ustawy o podobnym przesłaniu.

marna

2016-02-07, 21:38
hitler już się w grobie nie przewraca.. za główny wentylator robi :P
ale bez przesady. nie kopmy leżącego.

ala963

2016-02-08, 01:52
Ale wiecie co? <rage mode: on> Wk***iają mnie te komentarze, że Hitler to czy tamto.. Przecież on chciał eksterminować także Polaków, stawiając nas na równi z cyganami czy innymi tępionymi nacjami.
Już nie ma żadnych Polaków od tępienia lewactwa tylko ten jeden pie**olony szkop? Wk***ia mnie też ta dzika fascynacja Adolfem, pierdyliard programów dokumentalnych i innych o nim. A czemu nie o Piłsudskim do ch*ja tylko o Hitlerze?! :idzwch*j: :samoboj: <rage mode: off>/;

kubex10091

2016-02-08, 01:58
Napisz, że dzisiaj wymyśliłeś bo jeszcze ktoś uwierzy.

nowynick

2016-02-08, 08:34
k***a po tym co się ostatnio odpie**ala w Europie dopiero w połowie drugiego zdania przestałem sobie zadawać pytanie "WTF" i dotarło, że to tylko żart... przynajmniej póki co...

PS może lepiej im nie zapodawać takich pomysłów, bo jeszcze ktoś podchwyci? :shock:

eligurf

2016-02-08, 08:52
Zobaczycie jak po reformie polskiej oświaty oficjalnie wprowadzą elementy kreacjonizmu. To przewija się w wypowiedziach polityków PiS mówiących o promowaniu niepopularnych kierunków naukowych.

Exposé B. Szydło:
"Będziemy czynić wszystko, by na uczelnie powrócił nastrój wolności badań, wolności wypowiedzi. Wolności kontaktów zewnętrznych z ludźmi reprezentującymi różne, <B>także mniej popularne w danym środowisku poglądy</B>. Uczelnie powinny być miejscami konfrontacji różnych przekonań, z teorii, miejscem otwartym na spotkanie ze wszystkim, co ma jakieś znaczenie dla rozwoju myśli."

BialyNigger

2016-02-08, 10:13
W Polsce też za chwilę zrezygnują z nauki języków ścisłych na rzecz religii i edukacji patriotycznej... :roll:

Imie_jego_44

2016-02-08, 10:15
BialyNigger napisał/a:

W Polsce też za chwilę zrezygnują z nauki języków ścisłych na rzecz religii i edukacji patriotycznej... :roll:


A co ma jedno z drugim wspólnego? akurat obracam się w środowiskach patriotycznych i większość ludzi to lekarze, prawnicy, inżynierowie, artyści, elity społeczeństwa.