18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nauka młodej ..

~McSadol • 2023-02-26, 17:26
Kacapska madka uczy młodą jak korzystać z Ukraińskiej porcelany ..

[/code]

smc

2023-02-26, 20:59
CrystalFairy napisał/a:

Na pewno sobie przypomni jak będzie celować matce młotkiem w głowę podczas snu <3





I bardzo k***a dobrze.

luki211

2023-02-26, 21:15
McSadol napisał/a:

Kacapska madka uczy młodą jak korzystać z Ukraińskiej porcelany ..



Za ten opis powinien być ban,
Jedź do upadliny ich pocieszyć w końcu to twoi bracia.

Geraldinio

2023-02-26, 21:47
luki211 napisał/a:

Za ten opis powinien być ban,
Jedź do upadliny ich pocieszyć w końcu to twoi bracia.



Kibel wygląda na cywilizowany, więc na pewno nie ruski, bo tam srają do wiader, albo wychodków na podwórkach. Tak więc Sasza przywiózł z wojny. A tak swoją drogą, żal mi trochę tej dziewczynki, że miała pecha urodzić się w najbardziej sk***ysyńskim, podłym i znienawidzonym narodzie świata.

sothis

2023-02-26, 21:49
McSadol napisał/a:

Hmm fajnie jak wiesz jak smakuje szczoteczka z kibla ... ale nie musisz mi tego opowiadać .
Kto ci odj***ł taki numer że musiałeś myć zęby w kiblu koledzy w szkole czy stary ??. Aa w sumie ch*j mnie to obchodzi ..




Otóż widzisz. Mnie (jak widać Ty masz inaczej, współczuję...) nieobca jest sztuką dedukcji. Toteż nie muszę empirycznie poznawać wszystkich smaków i doznań, żeby mniej więcej moc je sobie wyobrazić.

PękniętySłoik

2023-02-26, 22:03
kevlarus napisał/a:

Co ta dziewczyna jest winna, że Putin walczy z chazarską ( żydowską ) mafią. Żadne dziecko nie powinno być upokarzane, nie ma to znaczenia czy ukraińskie czy rosyjskie.



Gdy europa dopiero byla infiltrowana i przygotowywana pod ch*jnie, która własnie się rozpoczyna, rosja była już przecwe*ona 2 rewolucjami. I ja mam uwierzyć, że ta najmocniej na świecie przecwe*ona k***olandia jest zbawcą wszechświata ? Weż ty się pie**olnij w łeb. Usa, rosja czy chiny to ten sam ch*j. Rządza ludzie o ktorych istnieniu nikt z nas nie ma pojęcia i miał nie będzie. A panstwa i ich wojenki to tylko teatr dla gojów. Dalej tego pie**olone debile nei rozumiecie ?

NataliaW

2023-02-26, 22:27
Nagrała jak upokorzyła córkę, ta albo się powiesi bo jej rówieśnicy nie dadzą żyć, albo jak matka będzie miala 80 lat to bedzie matkę we wrzątku kąpać. Lepiej by jej przyj***la.soczystego liścia i powiedziała za co i zamknęli temat. A tak to się za nimi długo pociągnie.

NosaczPL

2023-02-26, 22:31
PhantomMask napisał/a:

Przecież ty byś opie**olił jęzorem ukraiński sracz razem z podłogą



nie ja jako POLAK bym ci zaj***ł w ten pusty dzban !

dżonyłojlker

2023-02-26, 22:45
Geraldinio napisał/a:

żal mi trochę tej dziewczynki, że miała pecha urodzić się w najbardziej sk***ysyńskim, podłym i znienawidzonym narodzie świata



A w telewizji mówią, że to nasi bracia są :-/

seba1987

2023-02-27, 00:16
Ja pie**olę gronkowca złocistego dostaje w pakiecie

weezyxboss2137

2023-02-27, 01:00
kevlarus napisał/a:

Co ta dziewczyna jest winna, że Putin walczy z chazarską ( żydowską ) mafią. Żadne dziecko nie powinno być upokarzane, nie ma to znaczenia czy ukraińskie czy rosyjskie.



Żydowska mafia XD człowieku weź się pie**olnij w głowe a najlepiej to łeb do porcelanki jak dziewczyna wyżej xD

Mors_Nigra

2023-02-27, 01:04
I prawidłowo, nie będzie smarkula więcej klnąć. Tylko na ch*j to nagrywać tępa suko.

marcintutbxl

2023-02-27, 01:11
Ona sie pyta a jakie z nasz jeszcze slowa suka ,bladż jak by te slowa sama wymyslila a przciez ten dzieciak na bank uslyzszal je od tej matki bo ggdzie pierwsze bluzki slyszymy w domu przeciez bez wzgledu na status spoleczny .W ogole jak mozna tak upokorzyc ponizyc dzieciaka to tylko pokazuje jak slabym czlowiekiem sie jest a rodzicem to juz zadnym .Na bank sama dostawala takie kary w dziecinstwie i teraz stosuje je wobec swojej corki .Jebac mamusie zal mlodej .

JebacPiSForever

2023-02-27, 03:51
Ruskie onuce nawet nie wiedzą do czego porcelana służy albo żal im dupe ściska bo srają za domem do dziury a u ruskich pewnie zupe w tym by gotowali.

KrólOrtalionu

2023-02-27, 12:44
kevlarus napisał/a:

Co ta dziewczyna jest winna, że Putin walczy z chazarską ( żydowską ) mafią. Żadne dziecko nie powinno być upokarzane, nie ma to znaczenia czy ukraińskie czy rosyjskie.



Jesteś spoko człowiek skoro masz takie poglądy. Gdyby więcej osób miało podobnie, świat był by lepszy. Wszystkiego dobrego życzę.

garry99

2023-02-27, 14:15
Dostała karę od matki za tą że ja wyzwala od suk