18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nauka liczenia po hindusku

T3RMINATOR • 2020-11-19, 12:10
No to zaczynamy ...



1 klaps,2 klaps, 3 klaps...

Seksiaczek

2020-11-19, 19:08
Autor napisał/a:

I to jest różnica kulturowa, której nie da się przeskoczyć; choć wielu euroentuzjastów twierdzi inaczej. Wyobraźcie sobie analogię, jestesmy w Unii Euro-Azjatyckiej gdzie niekwestionowanym hegemonem są dla przykładu Indie. Indie uzależniają wypłatę srodków od przyjęcia "praworządności" uznawaną przez ichniejszą kulturę w tym m.in, stosowanie kar cielesnych dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Jeżeli będziemy się opierać i kwestionować zasady panujące w UE-A to możemy zapomnieć o przyznaniu funduszu, który jako Kraj członkowski również współtworzymy. To co odpie**alają te lewackie komunistyczne świnie w UE to nić innego jak analogia do przytoczonej hipotetycznej sytuacji. Co najciekawsze w najnowszym badaniu przeprowadzonym przez Kantar, aż 77% respondentów opowiedziało się, za stwierdzeniem, że Unia Europejska powinna uzależnić przekazywanie Państwom Członkowskim unijnych funduszy od przestrzegania przez ich władze rządów prawa i zasad demokracji” W Polsce natomiast jest to około 72% respondentów. A to już jest k***a dramat. W takiej Holandii można skrobać dzieciaki do 6 miesiąca, jeżeli zaś zapytasz jakiegoklowiek lewoskrętnego imbecyla czy jest za karą śmierci ten odpowie, że nie, ale ściskanie dziecku głowy szczypcami, następnie oddzielenie jej od tułowia jest k***a POSTĘPOWE i DEMOKRATYCZNE.



No to, bo w Europie nikt nie stosuje przecież kar cielesnych w procesie wychowania. Większość sadoli postuluje lanie po mordach gówniarzy pod tematami, kiedy jakieś małe gówno odpie**oli coś złego. A teraz nagle wam się to nie podoba?

ewelina2709

2020-11-19, 19:22
Jestem nauczycielem...
Ja już wzięłabym sobie tą babę na wychowanie :!:
Ręcę wyrwałabym z dupy i wsadziła jej do dupy.
Pozdrawiam ;-)

Janusz_k

2020-11-19, 19:31
Autor napisał/a:

Indie uzależniają wypłatę srodków od przyjęcia "praworządności"



Nie pie**ol że nie wiesz o co chodzi, PiS rozwalił Trybunał Konstytucyjny, potem sądy, prokuratura też biega na ich pasku.
Wszystkie te instytucje stały się zależne od PiS, a mają być niezależne i o to tu biega.

~_Killa_

2020-11-19, 19:50
ewelina2709 napisał/a:

Jestem nauczycielem...
Ja już wzięłabym sobie tą babę na wychowanie
Ręcę wyrwałabym z dupy i wsadziła jej do dupy.
Pozdrawiam



Współczuje dzieciakom które uczysz, twoje wypowiedzi i składnia zdań po prostu leży i kwiczy. Zanim weźmiesz się za dzieciaki, sama sie doedukuj .

Autor

2020-11-19, 20:13
@ swampman źródlo podałem(Kantar).
@Janusz_k Ty albo się wczoraj ze skorupy wydostałeś, albo jesteś naiwny. Każda partia u władzy podporządkuje sobie wszystkie instytucje po to, aby stosować się do kursu opartego na danym sojuszu. Niestety jesteśmy Państwem, które uzależnione jest od większych graczy na arenie światowej, więc nie jesteśmy traktowani podmiotowo, a jedynie przedmiotowo. Abstrah*jąc od obecnej władzy, przypomnij sobie wcześniejszą, której słońce Peru opowiadał, że pieniądze w zusie nie są pieniędzmi Polaków. I co k***a, nawet głos jemu i nikomu powiązanemu z aferr vatowskich, abergold, reprywatyzacyjnych nie spadł z głowy. Dlaczego? Dlatego, że cała ta machina wzajemnych układów, chroni siebie nawzajem. Jeżeli sądzisz, że te same mordy naprzemiennie rządzące od 30 lat w Polsce czymś się różnią to tak masz rację. Jedna partia to płomienni dzierżawcy monopolu na patriotyzm czyt. socjaliści pobożni, a druga to socjaliści bezbożni. I nie pie**ol takich kocopołów jakbyś miał 13 lat bo się ośmieszasz człowieku...

htp

2020-11-19, 20:41
Autor napisał/a:

@htp To Ty rocznik 67 nie pamiętasz jakie mechanizmy panowały za komuny? I na prawdę chcesz mi powiedzieć, że nie widzisz analogii do UE? I że wszystko to co nie jest zgodne z kursem partii jest przeciwko niej? Ludzie...
@Xaka nie wiem jakie miałeś doświadczenia z ludźmi w sutannach, ale współczuję. I wypraszam sobie traktowanie mnie jak idioty, który głosuje na socjalistów.



Bardzo dobrze pamiętam, lepiej niż ci się wydaje. I widzę zasadnicze różnice. Analogia jest taka, jak ci ktoś wsadzi palec w dupę. Oboje macie palec w dupie.

Cz...........as

2020-11-19, 21:11
Autor napisał/a:

O k***a, przeraża mnie to społeczeństwo coraz bardziej.
W postępowej UE panuje zasada, że wszystko to co hegemoni uznają za praworządne i demokratyczne powinno być respektowane w innych Krajach członkowskich. Jeżeli nie będzie Ci się podobało, że para homoseksualistów adoptuje dziecko, to wchodzisz na niebezpieczną drogę ściganą z urzędu. Pojął?



mnie przerażają użytkownicy piszący o pedałach urzędach i demokracji w UE pod filmem z hinduską patologią.

Janusz_k

2020-11-19, 21:38
Autor napisał/a:

Ty albo się wczoraj ze skorupy wydostałeś, albo jesteś naiwny.



Chłopcze z takimi argumentami możesz mnie w dupę pocałować, bo gówno wiesz a się wymądrzasz, jakbyś nie wiedział to prokuratora generalnego 'uwolniło' SLD, za PO nadal był wolna a za PiS-u ma już oberprokuratora w postaci Zera.

Córka_Spawacza

2020-11-19, 22:08
Hindus jak to hindus - naukowca z niego nie zrobisz

pazuzu

2020-11-19, 22:09
Autor napisał/a:

I to jest różnica kulturowa, której nie da się przeskoczyć; choć wielu euroentuzjastów twierdzi inaczej. Wyobraźcie sobie analogię, jestesmy w Unii Euro-Azjatyckiej gdzie niekwestionowanym hegemonem są dla przykładu Indie. Indie uzależniają wypłatę srodków od przyjęcia "praworządności" uznawaną przez ichniejszą kulturę w tym m.in, stosowanie kar cielesnych dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Jeżeli będziemy się opierać i kwestionować zasady panujące w UE-A to możemy zapomnieć o przyznaniu funduszu, który jako Kraj członkowski również współtworzymy. To co odpie**alają te lewackie komunistyczne świnie w UE to nić innego jak analogia do przytoczonej hipotetycznej sytuacji. Co najciekawsze w najnowszym badaniu przeprowadzonym przez Kantar, aż 77% respondentów opowiedziało się, za stwierdzeniem, że Unia Europejska powinna uzależnić przekazywanie Państwom Członkowskim unijnych funduszy od przestrzegania przez ich władze rządów prawa i zasad demokracji” W Polsce natomiast jest to około 72% respondentów. A to już jest k***a dramat. W takiej Holandii można skrobać dzieciaki do 6 miesiąca, jeżeli zaś zapytasz jakiegoklowiek lewoskrętnego imbecyla czy jest za karą śmierci ten odpowie, że nie, ale ściskanie dziecku głowy szczypcami, następnie oddzielenie jej od tułowia jest k***a POSTĘPOWE i DEMOKRATYCZNE.



Widze że tvpis za mocno komuś weszło, stary ogarnij się i pomysl sam a nie powtarzarz głupoty usłyszane w tvp

miskolargol

2020-11-19, 22:24
Autor napisał/a:

I to jest różnica kulturowa, której nie da się przeskoczyć; choć wielu euroentuzjastów twierdzi inaczej. Wyobraźcie sobie analogię, jestesmy w Unii Euro-Azjatyckiej gdzie niekwestionowanym hegemonem są dla przykładu Indie. Indie uzależniają wypłatę srodków od przyjęcia "praworządności" uznawaną przez ichniejszą kulturę w tym m.in, stosowanie kar cielesnych dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Jeżeli będziemy się opierać i kwestionować zasady panujące w UE-A to możemy zapomnieć o przyznaniu funduszu, który jako Kraj członkowski również współtworzymy. To co odpie**alają te lewackie komunistyczne świnie w UE to nić innego jak analogia do przytoczonej hipotetycznej sytuacji. Co najciekawsze w najnowszym badaniu przeprowadzonym przez Kantar, aż 77% respondentów opowiedziało się, za stwierdzeniem, że Unia Europejska powinna uzależnić przekazywanie Państwom Członkowskim unijnych funduszy od przestrzegania przez ich władze rządów prawa i zasad demokracji” W Polsce natomiast jest to około 72% respondentów. A to już jest k***a dramat. W takiej Holandii można skrobać dzieciaki do 6 miesiąca, jeżeli zaś zapytasz jakiegoklowiek lewoskrętnego imbecyla czy jest za karą śmierci ten odpowie, że nie, ale ściskanie dziecku głowy szczypcami, następnie oddzielenie jej od tułowia jest k***a POSTĘPOWE i DEMOKRATYCZNE.



Jestes debilem.Sorry musialem.

Edyta:
Poza tym.W tym kraju jest tak ch*jowo i nigdy nie będzie lepiej niż w krajach zachodnich ,bo tyle piw zbierasz.Znaczy to nie rzad jest poj***ny.To ludzie.Tacy jak ty i ci którzy takim jak ty przyklaskujaNIGDY w tym kraju nie będzie lepiej.Powtarzam to od lat i nigdy nie zmienię zdania.Nie kraj jest poj***ny ,a ludzie.Nie wszyscy ,a większość.

gumofc

2020-11-19, 22:50
Autor napisał/a:

I to jest różnica kulturowa, której nie da się przeskoczyć; choć wielu euroentuzjastów twierdzi inaczej. Wyobraźcie sobie analogię, jestesmy w Unii Euro-Azjatyckiej gdzie niekwestionowanym hegemonem są dla przykładu Indie. Indie uzależniają wypłatę srodków od przyjęcia "praworządności" uznawaną przez ichniejszą kulturę w tym m.in, stosowanie kar cielesnych dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Jeżeli będziemy się opierać i kwestionować zasady panujące w UE-A to możemy zapomnieć o przyznaniu funduszu, który jako Kraj członkowski również współtworzymy. To co odpie**alają te lewackie komunistyczne świnie w UE to nić innego jak analogia do przytoczonej hipotetycznej sytuacji. Co najciekawsze w najnowszym badaniu przeprowadzonym przez Kantar, aż 77% respondentów opowiedziało się, za stwierdzeniem, że Unia Europejska powinna uzależnić przekazywanie Państwom Członkowskim unijnych funduszy od przestrzegania przez ich władze rządów prawa i zasad demokracji” W Polsce natomiast jest to około 72% respondentów. A to już jest k***a dramat. W takiej Holandii można skrobać dzieciaki do 6 miesiąca, jeżeli zaś zapytasz jakiegoklowiek lewoskrętnego imbecyla czy jest za karą śmierci ten odpowie, że nie, ale ściskanie dziecku głowy szczypcami, następnie oddzielenie jej od tułowia jest k***a POSTĘPOWE i DEMOKRATYCZNE.



Dawno nie czytałem takiego pie**olenia

KaprysLosu

2020-11-20, 00:10
Autor napisał/a:

I to jest różnica kulturowa, której nie da się przeskoczyć; choć wielu euroentuzjastów twierdzi inaczej. Wyobraźcie sobie analogię, jestesmy w Unii Euro-Azjatyckiej gdzie niekwestionowanym hegemonem są dla przykładu Indie. Indie uzależniają wypłatę srodków od przyjęcia "praworządności" uznawaną przez ichniejszą kulturę w tym m.in, stosowanie kar cielesnych dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Jeżeli będziemy się opierać i kwestionować zasady panujące w UE-A to możemy zapomnieć o przyznaniu funduszu, który jako Kraj członkowski również współtworzymy. To co odpie**alają te lewackie komunistyczne świnie w UE to nić innego jak analogia do przytoczonej hipotetycznej sytuacji. Co najciekawsze w najnowszym badaniu przeprowadzonym przez Kantar, aż 77% respondentów opowiedziało się, za stwierdzeniem, że Unia Europejska powinna uzależnić przekazywanie Państwom Członkowskim unijnych funduszy od przestrzegania przez ich władze rządów prawa i zasad demokracji” W Polsce natomiast jest to około 72% respondentów. A to już jest k***a dramat. W takiej Holandii można skrobać dzieciaki do 6 miesiąca, jeżeli zaś zapytasz jakiegoklowiek lewoskrętnego imbecyla czy jest za karą śmierci ten odpowie, że nie, ale ściskanie dziecku głowy szczypcami, następnie oddzielenie jej od tułowia jest k***a POSTĘPOWE i DEMOKRATYCZNE.



pie**olisz na pół gwizdka, błędne założenia, ale cel myślowy może i jeszcze akceptowalny. Poza tym, skąd przeświadczenie, że w Polsce nie ma poparcia dla kary śmierci? jeszcze kilka lat temu była i to na całkiem wysokim poziomie %. No i co do aborcji, może i niewinne dzieci, ale jednocześnie uważam, że za herezję społeczeństwa to społeczeństwo powinno ponosić odpowiedzialność,. No i tu się pojawia mój zgrzyt myślnikowy, bo fajnie by było nikogo nie karać na śmierć, ale jednocześnie są okoliczności to argumentujące, więc w moim toku myślenia, ok, zakażmy aborcji, ale bądźmy gotowi na 2500+ za każde dziecko... tak to stawiam, odbieramy czyjąś wolność, więc ponośmy konsekwencje (a na każde, nawet te chciane wzięło by się z tego, że za kasę wszystkie kobiety mówiły by, że to z przymusu)

BigBertha

2020-11-20, 01:37
Po ch*j ona bije tego małego hinduskiego bękarta, jak i tak mały brudas nic się nie nauczy, a nawet jak się nauczy to i tak będzie zapie**alał na polu tak samo jak polskie biedaki po studiach jebiące u Pana Niemca na polu czy na budowie za 8 eurasów z pocałowaniem w dupe.

Autor

2020-11-20, 07:28
@pazuzu; nie ogladam TV, dbam o higienę umysłu.
@miskolargol; rozwiń myśl inteligencie. Inwektywy, dlaczego nie, prawda?
@MofC Ty pewnie nic w życiu nie czytałeś.
@KaprysLosu przeczytaj to jeszcze raz ok? Gdzie napisałem, że Polacy nie popierają KS? Pokaż mnie to palcem. I w ogóle, ja o jednym, ty o drugim. Ludzie...czytajcie ze zrozumieniem, a jak nie rozumiecie, bo przekracza to wasze możliwości, to przestańcie komentować, bo aż żal na to patrzeć.