18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nauczycielka w Suwałkach podała 11 uczniów do sądu

pieto90 • 2012-09-16, 11:43
Nauczycielka matematyki pozywa 11 uczniów.

Rodzice pozwanych uczniów powiedzieli: "takie sprawy dyscyplinarne, nagannego zachowania, ciężkiego zachowania powinni nauczyciele rozwiązywać w ramach szkoły, nie przed sądem"
Ja się z tymi rodzicami absolutnie zgadzam, ale tylko wtedy jeśli nauczyciel ma prawo wpie**olić gówniarzowi za zachowanie. Co to w ogóle jest za przerzucanie odpowiedzialności wychowawczych na szkołę? No ch*j są ci rodzice?


Luis

2012-09-16, 13:35
Hahah
,,mysle, ze to nie my mamy problem z nauczycielami, tylko odwrotnie"
co za debil ten uczeń :D sam przyznał się, że to nauczyciele mają problemy z nimi.

modzgi

2012-09-16, 13:35
Jeżeli osoba robi coś z premedytacją i jest świadoma tego co robi to powinna poniaść karę, nie ważne czy ma lat 8 czy 80. Np. jak "koledzy" skatują "kumpla" z klasy tak że ten nie będzie dał rady chodzić (był taki przypadek, kolesia zkatowali za to że słonecznika nie chciał dać, nikt nie poniósł odpowiedzialności a koles leży na łóżku i będzie leżał do końca życia). To powinni normalnie podlegać pod ten sam paragraf co dorośli. I żadnych wymówek że to dzieci nie powinno być.

Jaskier

2012-09-16, 13:36
Jak ja nie nienawidzę takich typków z tymi czapeczkami jak ten z 1:33

ni...........ne

2012-09-16, 13:36
ch*jowa nauczycielka i tyle, jak nie potrafi zapanować nad klasą, to nie powinna brać się za nauczanie. Pewnie są w tej szkole nauczyciele którzy żadnych problemów z tymi uczniami nie mają. A wy pie**olicie jakieś głupoty w tych komentarzach o jakiejś przestępczości, idźcie się pie**olnąć w łeb. Jak chodziłem do gimnazjum to mieliśmy nauczycieli którzy potrafili zapanować nad nami i jacyś ludzi którzy trafili tam chyba przez przypadek, a największym przestępstwem było popalanie papieroska za rogiem przez niektórych. W liceum też byli Nauczyciele i jacyś ludzie którzy próbowali nauczać, oczywiście to nie było to samo co w gimnazjum (bo ludzie bardziej dojrzali), ale z lekcji się za wiele nie wynosiło.

Philipek

2012-09-16, 13:38
zeby chociaz zawiasy dostaly glupie bachory -.- nigdy nie uwazalem na lekcjach, zawsze czytalem sobie cos ciekawego albo rysowalem. ale te debile co nauczycieli wk***iali, byli strasznie denerwujacy -.-

Kawagawa

2012-09-16, 13:40
@nieodwracalne

I w ogole nie bierzesz pod uwage ze w jakiejś szkole patologia może być na tyle duża że dobry nauczyciel również będzie poniżany? To tak jak byś powiedział że w pracy poniżani są tylko źli pracownicy. Nie zgadzam się z Tobą.

Vinewood

2012-09-16, 13:41
Chyba w lidlu tera promocja na takie wiesniackie czapeczki bo coraz więcej "ziomów" w takich czapkach

defcon1

2012-09-16, 13:43
@Bambiś
Browar dla ciebie. Właśnie dlatego, że są dziećmi powinno się ich karać, by nie trzeba było ich karać później.

przemas1234

2012-09-16, 13:45
do pieca pie**oloną gimbaze ,albo wpie**ol na lekcji batem do krwi

czeski

2012-09-16, 13:48
Popieram i na roboty publiczne wysłać. Nie chcesz się uczyć to zapie**alaj przy łopacie.

dlugowieczny

2012-09-16, 13:50
nieodwracalne napisał/a:

ch*jowa nauczycielka i tyle, jak nie potrafi zapanować nad klasą, to nie powinna brać się za nauczanie. Pewnie są w tej szkole nauczyciele którzy żadnych problemów z tymi uczniami nie mają. A wy pie**olicie jakieś głupoty w tych komentarzach o jakiejś przestępczości, idźcie się pie**olnąć w łeb. Jak chodziłem do gimnazjum to mieliśmy nauczycieli którzy potrafili zapanować nad nami i jacyś ludzi którzy trafili tam chyba przez przypadek, a największym przestępstwem było popalanie papieroska za rogiem przez niektórych. W liceum też byli Nauczyciele i jacyś ludzie którzy próbowali nauczać, oczywiście to nie było to samo co w gimnazjum (bo ludzie bardziej dojrzali), ale z lekcji się za wiele nie wynosiło.



Widać że niewiele wyniosłeś z tych lekcji. Zresztą ktoś tak mało rozgarnięty jak ty, nie powinien żadnej szkoły skończyć. Edukacja schodzi na psy, każdy idiota dzisiaj dostaje papier.

Zl...........ny

2012-09-16, 13:55
Nie umiecie swoich zwierząt wychować to teraz będą was ciągać po sądach. W ogóle wystarczy spojrzeć na te krzywe mordy rodem z blokowiska, uczniowie na medal to to nie są.

LICH0

2012-09-16, 13:57
Bambiś napisał/a:

I dobrze. Więcej takich akcji, bo bachory robią się coraz bardziej bezkarne.

I co to za pie**olenie, że to dzieci więc nie powinno się ich karać?!



To z czego będziemy grzali na sadisticu?

pieto90

2012-09-16, 14:07
@up, no właśnie będzie się na harda wrzucać materiały z karania debili, więc beka byłaby non stop.

Najgorsze, że przez takich debili jak ten kretyn w czapce traci młodzież która naprawdę przyszła się czegoś nauczyć, ciekawego dowiedzieć w szkole. Ja rozumiem, że młodzi ludzie i w szkole też nie może być za sztywno, ale kultura zawsze musi być. Szkoła nie ma wychowywać, szkoła ma nauczać!

Czasami i ja z kolegami robiliśmy sobie chwilami żarty na lekcjach, ale jak sor/sorka zwrócili uwagę to był spokój i wszystko z kulturą. Bez obrażania się, wyzywania, zresztą nauczyciele też to rozumieli i czasami z nami żartowali, czy zagadywali. Niestety druga połowa klasy to byli debile, do których można było mówić, mówić i jeszcze raz mówić, a i tak robili swoje.

Szkole jestem wdzięczny za wiedzę jaką udało mi się w niej zdobyć, ale nie za wychowanie, bo nie ma możliwości, aby nauczyciel, który musi przez 45minut nauczyć materiału na który powinno być zazwyczaj 2x tyle czasu, jeszcze wychowywał od 20 do 30 średnio osób. Ta "nauczycielka" co się wypowiadała na filmie w imieniu innych rodziców, chyba przez te 22lata pracy w szkole nadal nie wie do czego tego typu instytucja służy.

T-Will

2012-09-16, 14:08
j***ny szczur co się zrobił na biebera, myśli, że k***a jest mądry. Wpie**olić pedałowi!