18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nauczyciel znów zabrał telefon

~Velture • 2023-05-07, 10:11
Ponoć ten sam nauczyciel co mu małpiatka ryja spryskała. Akcja ponoć 3-4 miesiące wcześniej. Też zabrał telefon uczniowi i uczeń również nie był zadowolony.

Gość chyba powinien przestać im telefony zabierać. :amused:



(wersja oryginalna w słabszej jakości)
spoiler

shoe5maker

2023-05-07, 12:34
Ciekawe co wyrośnie z tak uzależnionego pokolenia.

Heliar

2023-05-07, 13:01
Ciekawe kiedy WHO wpiszę smartfonofobię jako chorobę psychiczną, niebezpieczną i uzależniającą.

Chyba nigdy, za duży biznes.

darayavahus

2023-05-07, 13:08
za takie akcje wyj***ć ze szkoły i nie przyjmować do żadnej innej. NIech będzie śmieciem sam sobie, potem coś rokradnie, przyjadą policyjanty i go odjebią jak należy.

Hiperion

2023-05-07, 14:55
Chłop specjalnie go podk***ił gadką że od teraz telefon należy do szkoły, zero ogarnięcia że dzieciak może w furię wpaść po takim tekście

Baronessa

2023-05-07, 15:53
Niezły bizon z tego małolata...

silwerbalk

2023-05-07, 16:27
Ja pierodle ..... :roll: po ch*j ich uczyć ? Po co on tam jest płacą mu za uczenie tych k***a zjebów czegokolwiek czy k***a by się z nimi siłować o j***ne telefony .... Przeciesz to jest dramat k***a i jebną bym papierami dyrektorowi albo ogarnie te elementy.... Np. wypierodli ich z szkoły :evil:

Hiperion napisał/a:

Chłop specjalnie go podk***ił gadką że od teraz telefon należy do szkoły, zero ogarnięcia że dzieciak może w furię wpaść po takim tekście



W furię to on może wpaść w kiblu jak nażre się taco a nie k***a zaa telefon ..... Jak ma wyj***ne na naukę to po ch*j tam siedzi i marnuje się. Już by miał ogarnente kontakty po crack albo metamfetaminę ..... Do czasu aż go policja nie odjebie

:roll:

legionetrangere94

2023-05-07, 17:01
shoe5maker napisał/a:

Ciekawe co wyrośnie z tak uzależnionego pokolenia.



idealne gówno na mięso armatnie

to...........10

2023-05-07, 19:22
Pan nauczyciel zdecydowanie odrzucił propozycję wykonania loda przez ucznia, co spowodowało niezadowolenie tego drugiego :D

gernash100

2023-05-07, 20:05
Nauczyciel z powołania xd

zubek25

2023-05-07, 20:37
Pfff chociaż by i te gówno rozjeb łeb dla nauczyciela jego prawo kradzież ?nie ma prawa żadna k***a mojej własności tyknac jakim prawem miał by chłop zabrać coś co nie należy do niego ?wpie**ol zasluzone

zipi

2023-05-07, 23:01
zubek25 napisał/a:

Pfff chociaż by i te gówno rozjeb łeb dla nauczyciela jego prawo kradzież ?nie ma prawa żadna k***a mojej własności tyknac jakim prawem miał by chłop zabrać coś co nie należy do niego ?wpie**ol zasluzone



debil xD to wypie**alaj ze szkoły zjebie, przyzwaczajaj sie do noszenia cięzkich rzeczy bo poza magazynem nic nie znajdziesz, z tymi ukraińcami bedziesz zapie**alał, jak juz ztego nie robisz.

BambiPMT

2023-05-08, 09:52
zubek25 napisał/a:

Pfff chociaż by i te gówno rozjeb łeb dla nauczyciela jego prawo kradzież ?nie ma prawa żadna k***a mojej własności tyknac jakim prawem miał by chłop zabrać coś co nie należy do niego ?wpie**ol zasluzone



Weź już zamknij p*zde gimbusie bo śmieszny jestem. Prawa macie? Do zamknięcia ryja chyba.
Roszczeniowe, nie wychowane gówno.