18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nauczyciel z powołania

Flodzia • 2024-02-21, 12:27
W tym zawodzie liczy się podejście do dzieci :lol:


MarS_80

2024-02-21, 22:41
Totalny zjeb! Ten pseudo nauczyciel to zwyrodnialec z kompleksami! Nie nadający się do wychowania nieokiełznanych gówniaków! : |

Rob3rt88

2024-02-21, 22:58
no pie**olicie, pochwalam takie kary ale juz ciaganie za wlosny i nak***ianie z lokcia to by dostal sam ode mnie, niech lamie deski na dupie i z liscia wali po mordzie nawet mojego gowniaga ale z lokcia po plerach to juz przesada
zaj***l bym mu w morde za te lokcie

4Lokalny2Chłopaczek0

2024-02-21, 23:26
Szkoda, że w PL tak nie można. :) To już daaawno bym został nauczycielem i gnębił uczniów za 2,5 tyś zł na rękę. xD

Machol

2024-02-21, 23:52
To wygląda tak, jakby chciał go zwyczajnie pobić, a nie za coś ukarać.

kacu89

2024-02-22, 00:14
motylekwbrzuchu napisał/a:

Prawidłowo, pochwalam
Takie metody nauczania przydałyby się smartfonowym gówniakom z krajów pierwszego i drugiego świata.



Tak pie**olisz dopóki to nie twój bachor xD

Anal_Ogórek

2024-02-22, 03:53
smc napisał/a:

Miałem tak w podstawówce.



Palec jednak nie pomógł?

kris1978

2024-02-22, 07:56
MarS_80 napisał/a:

Totalny zjeb! Ten pseudo nauczyciel to zwyrodnialec z kompleksami! Nie nadający się do wychowania nieokiełznanych gówniaków! : |



Totalnie to ty jesteś zjebem. Takie wychowanie spowoduje, że nabierze ogłady i inaczej spojrzy na świat. Przestanie wierzyć że jest nietykalny, zacznie kochać swoich bliskich i wyzbyje się egoizmu. Nie będzie w przyszłości pedałem, czy też stworzeniem które na razie nie wie kim jest. Nie będzie fanatykiem jakiegoś zj***nego LGBT, ponieważ w młodości dostał w dupę i wie jakie jest jego miejsce na ziemi. Tak od wieków wychowywało się dzieci i ludzkość się rozwijała. Natomiast teraz w Europie się cofa.

ba...........zu

2024-02-22, 09:53
kris1978 napisał/a:

Totalnie to ty jesteś zjebem. Takie wychowanie spowoduje, że nabierze ogłady i inaczej spojrzy na świat. Przestanie wierzyć że jest nietykalny, zacznie kochać swoich bliskich i wyzbyje się egoizmu. Nie będzie w przyszłości pedałem, czy też stworzeniem które na razie nie wie kim jest. Nie będzie fanatykiem jakiegoś zj***nego LGBT, ponieważ w młodości dostał w dupę i wie jakie jest jego miejsce na ziemi. Tak od wieków wychowywało się dzieci i ludzkość się rozwijała. Natomiast teraz w Europie się cofa.



Zapraszam do mnie, powychowuję cię tak że mucha nie siadzie. Deski mam, kije mam, stalowe pręty, zapas gwoździ do poklęczenia, do wyboru do koloru. Ponakurviam cię tak, że zostaniesz świętym i noblistą.

seeed71

2024-02-22, 10:37
Ciekawe za co oberwał

xv89

2024-02-22, 10:57
babazwozu napisał/a:

Zapraszam do mnie, powychowuję cię tak że mucha nie siadzie. Deski mam, kije mam, stalowe pręty, zapas gwoździ do poklęczenia, do wyboru do koloru. Ponakurviam cię tak, że zostaniesz świętym i noblistą.



Tego nobla za co mu dasz? Kije, pręty, łańcuchy, kraty, kolorowe wybory... pan nie bądź taki sado-maso, bo trochę kryptopedalstwem to zaproszenie zalatuje.

Jeszcze tylko hasło bezpieczeństwa między sobą ustalcie zanim się kotłować zaczniecie...

Zimol2980

2024-02-22, 12:07
Jak by mi tak dzieciaka uderzył ubił by goscia mlotkiem

vass

2024-02-22, 12:23
Co za k***a patola, na filmie i w komentarzach. Nikogo się nie bije, ani zwierząt, ani ludzi, tym bardziej dzieci.

typhoon_2008

2024-02-22, 15:05
Wychowawcza lepa albo dwie jak najbardziej tak. Lanie dziecka bez opamiętania i poniżanie to już sk***ysyństwo. Gościu zwykła p*zda co daje upust swoim emocjom na dziecku. To nie ojciec czy matka żeby lać gówniaka tym bardziej wśród innych. Pseudo kozaków bez uczuć, wielkich maczo i 'prawdziwych' sadoli pozdrawiam środkowym palcem ;-)

heartagram

2024-02-22, 17:15
Dobrze tak smieciowi