18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nauczyciel w Egipcie

BongMan • 2011-05-27, 16:25
Jak w "Psach"
- Za co?
- Za jajco!

lukas19933

2011-05-27, 16:34
Szkoda że mu sie nie złamała ;D

casimus

2011-05-27, 16:40
Ja wiem, że to jest sadistic, i że właśnie ten gościu jest sadystą.
Ale jak widzę strach tych dzieci i jego pie**oloną radość z ich krzywdzenia, to mnie krew zalewa.
k***a jakbym takiego gnoja dorwał to bym go dłuuugo męczył.
Brudasy, nie brudasy - to dzieci. A krzywda dziecka powinna być oddawana z zajek***apie**oloną nawiązką.
Aż mnie k***a trzęsie.
Palce bym ch*jowi łamał po kolei.
Zadko mnie coś z równowagi wytrąca, to k***a wytrąciło.
Za krzywdzenie dzieci i gwałty - lincz k***a, tylko lincz.

BongMan za wk***ienie mnie na maksa - piwo.
Zadna, k***a masakra nie boli tak jak widok strachu w oczach dziecka.
Kto ma dzieci, ten wie o czym mówię.

miedziak

2011-05-27, 16:48
no ale i tak wielki postęp że mają dziewczynki w szkołach.

PrezesTegoBurdelu

2011-05-27, 16:49
casimus napisał/a:

Ale jak widzę strach tych dzieci i jego pie**oloną radość z ich krzywdzenia, to mnie krew zalewa.



Za 10 lat te dzieci będą w stanie odciąć ci łeb a potem zjeść kanapkę.

casimus napisał/a:

k***a jakbym takiego gnoja dorwał to bym go dłuuugo męczył.



No. ch*jowo robisz laskę.

casimus napisał/a:

Palce bym ch*jowi łamał po kolei.



Po kolei to ty się lepiej naucz zdania składać

casimus napisał/a:

Zadko mnie coś z równowagi wytrąca, to k***a wytrąciło.



Rzadko k***a, rzadko !

casimus napisał/a:

Zadna, k***a masakra nie boli tak jak widok strachu w oczach dziecka.



Brudasy pomimo strachu w oczach dorosłego człowieka i tak ucinają mu łeb, więc w czym problem?

casimus napisał/a:

Kto ma dzieci, ten wie o czym mówię.



Wiem wiem, smakują jak kurczak

casimus

2011-05-27, 17:07
No i zdruzgotałeś mnie.
Będę się po tym zbierał latami.
Faktycznie może i są takiego wychowania plusy, może kiedyś, któreś z tych dzieci ujebie Ci łeb.
Nie jesteś w stanie mnie obrazić, bo jestem po za Twoim zasięgiem ;)

Niom walnąłem ortografa, fakt sam się zdziwiłem.
Powinieneś zmienić ten piękny i jakże sugestywny nick na:
Haters gonna hate.

P.S.
Tak wybaczam Ci.

zawlo

2011-05-27, 18:06
krótko i na temat to co robi koleś w filmie-źle-kat- ale moim zdaniem powinni w szkole przywrócić takie manto aby jeden z drugim jak go matka nie wychowała przypomniał sobie o kulturze osobistej do siebie i innych. a teraz wielka akcja kocham-nie bije i pełno dresów i innego syfu biega po klatkach bazgrząc jp i inne pierdoły...

Alwaro1996

2011-05-27, 18:45
Casimus - zgadzam się z Tobą.
Rozumim, ze sadistic to jednak sadistic, ale jak widzę ten k***a ryj kolesia, taki k***a zadowolony..i te biednie dzieciaki..

k***a lincz..i tyle !

Vireek

2011-05-27, 19:22
Alwaro1996 napisał/a:


Rozumim, ze sadistic to jednak sadistic, ale jak widzę ten k***a ryj kolesia, taki k***a zadowolony..



Ja tam nie widzę czy on jest zadowolony, czy też nie. Sądzę, że ty też nie.

Co do nauczyciela na tym filmie - zapewne on sam w dzieciństwie dostawał niezłe manto od swoich pedagogów. Co kraj to obyczaj. Zresztą podobny system nauczania w dalszej przeszłości był popularny. Nawet w Polsce! Zapewne wasi pradziadkowie (o ile ich macie) pamiętają te czasy.

Robster

2011-05-27, 21:48
j***ny ch*j pewnie czytać nawet nie potrafi, a wielkiego nauczyciela zgrywa. Pod koniec to już nawet tych zeszytów nie sprawdzał, tylko lał te dzieciaki. Karma do niego kiedyś wróci, dzieciaki dorastają, koleś zbierze kiedyś wpie**al pod domem i wyryją mu na skórze cały alfabet, bo tak ich k***a dobrze go nauczył.

ma...........er

2011-05-27, 21:50
pie**olcie sobie co chcecie,ale dorwałbym tego starego zakompleksionego sk***ysyna i łeb bym mu upie**olił

OMEN_666

2011-05-27, 23:09
Sk***iel za biurkiem-za jaja i na latarnię.Nie obchodzi mnie to czy w dzieciństwie karmili go z procy.Dzieciaki to dzieciaki...

Cz...........2l

2011-05-27, 23:26
"kocham nie biję" jak to ktoś wcześniej powiedział, dzięki takiemu j***nemu sloganowi, nauczyciel może nosić kosz na łbie, być opluwany itp. przez stado gimbusów, którym nikt nie spuścił porządnego wpie**ol za dzieciaka, których nie nauczono szacunku do starszych wiekiem (i nie tylko). Co tym bachorom się takiego stało? Co psychikę im zwichrował? Tak wiem Przemoc Rodzi Przemoc...ale popytajcie swoich dziadków/babcie jak to było za ich czasów..a mimo to większość z tych młodych potrafiło walczyć za przekonania/tradycję/itp.TAK JESTEM ZA KARAMI CIELESNYMI W SZKOŁACH (może dla tego że już nie uczęszczam do "przymusówki")

marcincore

2011-05-27, 23:36
eh pie**olicie głupoty... spytajcie sie waszych rodziców czy za ich czasów nie napie**alali za nic i czy słabo...

Ranger

2011-05-27, 23:47
I to jest, k***a, edukacja! Przydałoby się to w Polsce wprowadzić to może przeciętny Polak wreszcie mógłby się popisać intelektem. A tak to ośmieszamy się, gdzie tylko można, a edukację mamy w dupie.

Najlepiej to widać na śląsku - syn przyswaja od ojca, analfabety, śląską gwarę i potem męczy się na lekcjach polskiego, bo ''godo'' w wypracowaniach i poprawnie zdania po polsku nie umie ułożyć. A dlaczego? A no dlatego, że nauczyciel też ma wyj***ne, bo co najwyżej może pogrozić palcem, a i tak kasę zgarnie, jak co miesiąc.

Kary cielesne są przydatne. Jak ktoś nie chce się uczyć to trzeba go do tego zmotywować. A nic tak nie motywuje, jak porządny wpie**ol! :)