18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nauczyciel Faszysta

Unofakjando • 2010-11-24, 22:14
Chciał bym mieć z nim lekcje :hitler:

hrejarz

2010-11-26, 13:31
@:Azizi1926 Gadanie że "faszyzm był dobry bo był we Włoszech, a nazizm zły bo w nie Niemczech" nie ma sensu. To jest kwestia j***nej definicji; co jak się nazwie, a te definicje były różnorakie. Ale barany w szkole półuchem usłyszały, przekręciły i się tępo tego trzymają jak jakieś pie**olonej mantry. Wystarczy sięgną do słownika, encyklopedii, nawet j***na Wikipedia to wie.

daf098

2010-11-26, 16:43
Acho napisał/a:

Jeśli kogoś pobije - niech zostanie skazany za pobicie.
Jeśli kogoś zabije - niech zostanie skazany za morderstwo.
Ale, k***a, za poglądy?



za tak debilne poglądy? oczywiście !!!

kassper92

2010-11-26, 16:54
faszyzm w niemczech<załamka> chyba bardziej włochy...

JeMois

2010-11-26, 17:01
No tak eksperci się znaleźli, którzy co drugie słowo rzucają k***ami i ch*jami...
Odpowiem w tej sprawie tak :

TVN jest stacją o lewicowych poglądach i skrajna prawica im nie odpowiada. Nie wiemy o czym mówił nauczyciel, więc nie można go oskarżać o nazizm tylko dlatego, że tak powiedzieli w TV...
Uważam, że każdy powinien mieć prawo głosić swoje poglądy, o ile nie zmusza do wierzenie w nie. A tutaj nikt nic nie wspominał, że wstawiał złe oceny za nie wierzenie w kult białej rasy - prawda?

Podsumowując, ograniczanie wolności i propaganda TVN sprowadza się bardziej do faszyzmu niż to, że nauczyciel miał takie poglądy, warto dodatkowo dodać, że przez 17 lat nikomu to nie przeszkadzało, tylko teraz czasy się zj***ały...

Osobiście mi nie przeszkadza, że ktoś ma poglądy nazistowskie...
Ale przeszkadza mi, że jak skrytykuję paradę homosiów to nazywają mnie zacofanym homofobem...

Azizi1926

2010-11-26, 19:10
Mephic napisał/a:



To jaki ty trzymasz poziom, skoro nie wiesz, że faszyzmem określało się również hitleryzm baranie niedouczony?

Trochę edukacji zamiast próby wyśmiewania dziennikarza, który akurat swoją lekcję odrobił.




Co to k***a znaczy "określało się" ? Nauczyciel nosił wdzianko z niemiecką flagą, ględził, że w obozach nie zabijano żydów, chwalił ustrój narodowo-socjalistyczny et cetera et cetera. k***a jak mordę strzelił mowa o nazizmie, czy jak wolisz hitleryzmie. Nawet jeżeli przyjąć, że nazizm to odmiana faszyzmu (co jest nota bene bzdurą) to wypadałoby być k***a, konkretnym czyż nie ?

Nawet jeżeli Hitler sporo czerpał z faszyzmu, to nie wiem czy jesteś świadomy, czerpał również z komunizmu ! Między innymi chwalił Marksa i jego dialektyzm materialny. Ustrój państwa nazwał w końcu narodowym-socjalizmem ! Ale jakby w telewizji nazwać Hitlera komunistą to wybuchniesz śmiechem czyż nie ? Dlaczego więc nie dajesz sobie wkładać do tego małego rozumku takie brednie jak w tym filmiku ?

I żeby było jasne, brzydzę się po równo faszyzmem komunizmem i hitleryzmem. Bronię jedynie definicji i wk***ia mnie zaklinanie rzeczywistości przez takie pseudo media jak tvn.

Wk***iające jest również nazywanie nazistów "skrajną prawicą" :homer: skoro po równo czerpie z lewa i prawa.

Novik

2010-11-26, 20:00
Rzeszów!!!!!!!!!!!! :D tyle usłyszałem ;p

Sniffer

2010-11-26, 20:38
Zapewne miał rację,- gdyby Polska uległa Niemcom, to II Wojna by się tak nie zaczęła. Szkoda, że mówił to przez pryzmat własnej nazistowskiej tępoty.

P.S:

Nazizm/faszyzm to ideologie dla kretynów, którzy nie umieją sami myśleć i muszą mieć ukochanego wodza na kominku i na dupie. Ale to, że ktoś broni kultury własnego kraju przed zalewem obcych wpływów, to nie nazizm, ale rozsądek i obowiązek.

HardyWP

2010-11-26, 21:33
Sniffer napisał/a:

Zapewne miał rację,- gdyby Polska uległa Niemcom, to II Wojna by się tak nie zaczęła. Szkoda, że mówił to przez pryzmat własnej nazistowskiej tępoty.

P.S:

Nazizm/faszyzm to ideologie dla kretynów, którzy nie umieją sami myśleć i muszą mieć ukochanego wodza na kominku i na dupie. Ale to, że ktoś broni kultury własnego kraju przed zalewem obcych wpływów, to nie nazizm, ale rozsądek i obowiązek.



I tu się zgadzam w 100%, niestety dziś media w Polsce są w 100% anty-polskie, o ile słusznie wywalono tego gościa to TVN itp "obiektywne" telewizje nazywają wszystko co leci faszyzmem. Ja np. jestem dumny ze swego Słowiańskiego pochodzenia, co za tym idzie również rasy, bo czym jest naród bez rasy? Szanuję inne narody ale wszelkie trendy typu multi-kulti niszczą zarówno naszą tożsamość jak i innych. A wszelkie podjęcie tematów z tym związanych to "faszyzm,rasizm". A większość ludzi to kupuje jak małe dziecko któremu podsuwa się zatrutą kaszkę. Pouczać tu nikogo nie chcę bo to nie jest forum polityczne, jednak polecam używanie mózgu do myślenia o czymś więcej niż pieniądzach.

Mephic

2010-11-26, 22:36
Azizi1926 napisał/a:




Co to k***a znaczy "określało się" ? Nauczyciel nosił wdzianko z niemiecką flagą, ględził, że w obozach nie zabijano żydów, chwalił ustrój narodowo-socjalistyczny et cetera et cetera. k***a jak mordę strzelił mowa o nazizmie, czy jak wolisz hitleryzmie. Nawet jeżeli przyjąć, że nazizm to odmiana faszyzmu (co jest nota bene bzdurą) to wypadałoby być k***a, konkretnym czyż nie ?

Nawet jeżeli Hitler sporo czerpał z faszyzmu, to nie wiem czy jesteś świadomy, czerpał również z komunizmu ! Między innymi chwalił Marksa i jego dialektyzm materialny. Ustrój państwa nazwał w końcu narodowym-socjalizmem ! Ale jakby w telewizji nazwać Hitlera komunistą to wybuchniesz śmiechem czyż nie ? Dlaczego więc nie dajesz sobie wkładać do tego małego rozumku takie brednie jak w tym filmiku ?

I żeby było jasne, brzydzę się po równo faszyzmem komunizmem i hitleryzmem. Bronię jedynie definicji i wk***ia mnie zaklinanie rzeczywistości przez takie pseudo media jak tvn.

Wk***iające jest również nazywanie nazistów "skrajną prawicą" :homer: skoro po równo czerpie z lewa i prawa.



A jednak Hitlerowi znacznie bliżej było do faszyzmu niż do komunizmu. To tak jakbym ja powiedział, że jesteś pedał, bo kiedyś obejrzałeś się za jakimś gościem (i ch*ja mnie obchodzi że spodobał ci się tylko jego zegarek). Ale fakt, że dupczysz i kobiety i kozy potwierdza, że możesz być i hetero i zboczeńcem.

I nie pień się, ten prosty przykład powinien zobrazować Ci coś, czego chyba i tak nie pojmiesz. Faszyzm i nazizm miały wiele podobieństw, a w języku potocznym określenie faszysty przy mówieniu o Hitlerze nie razi, bo ani nie zaszkodzi tym, którzy wiedzą skąd wywodzi się faszyzm, a skąd nazizm, ani tym, którzy nie mają o tym pojęcia (bo to skończone tumany). Więc znajdź sobie życie i przestań się przypie**alać.

Azizi1926

2010-11-26, 23:36
Mephic napisał/a:

Faszyzm i nazizm miały wiele podobieństw, a w języku potocznym określenie faszysty przy mówieniu o Hitlerze nie razi, bo ani nie zaszkodzi tym, którzy wiedzą skąd wywodzi się faszyzm, a skąd nazizm, ani tym, którzy nie mają o tym pojęcia (bo to skończone tumany). Więc znajdź sobie życie i przestań się przypie**alać.



Mnie na przykład nie razi, jak ktoś mieszkańca Sosnowca nazywa Ślązakiem, co nie zmienia faktu, że osoba tak twierdząca jest imbecylem i należałoby mu to uświadomić. I ch*j z tego, że sosnowiczanin ma bliżej do Śląska niż do Pomorza. Tępy jesteś i nie ogarniasz, więc wypie**alaj bo z osobnikami o poziomie inteligencji zbliżonym do poziomu fasolki szparagowej nie mam zamiaru dyskutować.

Mephic

2010-11-27, 00:32
Azizi1926 napisał/a:



Mnie na przykład nie razi, jak ktoś mieszkańca Sosnowca nazywa Ślązakiem, co nie zmienia faktu, że osoba tak twierdząca jest imbecylem i należałoby mu to uświadomić. I ch*j z tego, że sosnowiczanin ma bliżej do Śląska niż do Pomorza. Tępy jesteś i nie ogarniasz, więc wypie**alaj bo z osobnikami o poziomie inteligencji zbliżonym do poziomu fasolki szparagowej nie mam zamiaru dyskutować.



Czyli co, wg Ciebie w Niemczech faszyzm nigdy się nie pojawił, nie wiesz co to jest faszyzm niemiecki i ogólnie uważasz, że masz większą wiedzę? Powodzenia.

Kopiesz rowy pewnie?

I jeszcze jedno - nie każdy faszysta był nazistą, ale jeśli był nazista, który nie identyfikował się z ideologią Faszyzmu (nie bez powodu przez duże F), to ch*jem był a nie naziolem. Jeszcze raz - doucz się. Nie z wikipedii.

JeMois

2010-11-27, 10:21
Cytat:

Szanuję inne narody ale wszelkie trendy typu multi-kulti niszczą zarówno naszą tożsamość jak i innych. A wszelkie podjęcie tematów z tym związanych to "faszyzm,rasizm". A większość ludzi to kupuje jak małe dziecko któremu podsuwa się zatrutą kaszkę.



Dobrze powiedziane ;)

Dyskusja czy faszyzm jest nazizmem jest tutaj bezsensowna, bo problem tej sprawy jest zupełnie inny.
Wolność poglądów - o to mi chodzi.

Tak - napisałem, że nazizm to skrajna prawica, ale to oczywiście w dość potocznym języku. Bo na prawdę to po prostu socjalizm i teraz również żyjemy w ustroju faszystowskim...
Nie mamy przecież wolności do głoszenia własnych poglądów, a homosie i inne mniejszości mają - to nie jest fair.

Ja osobiście wolałbym żyć w Hitlerowskich Niemcach niż w przykładowo "postępowej" i rozwiniętej obecnej Szwecji. Dlaczego? W Hitlerowskich Niemczech przynajmniej nie wykorzystywali ciepła z palonych ciał, a teraz Szwedzi wykorzystują krematoria do ogrzewania miast...

No i jak uprawiałbym sobie jabłka, to nie stałby przy mnie urzędnik unijny i nie sprawdzał odcienia i wielkości tak jak teraz...

Po prostu staczamy się i reżim który obecnie panuje jest o wiele bardziej totalitarny niż w tamtych latach, równie większe jest sk***ienie społeczeństwa. Wtedy dz**ki były dz**kami, teraz dz**ką można nazwać dobre 80% młodych kobiet.

Problemem jest to, że ludzie nie obserwują. Wystarczy wyjść na ulicę i zobaczyć ludzi, posłuchać ich poglądów, zauważyć co państwo robi z nami, by zrozumieć pewną rzecz :

Jesteśmy zwykłym bydłem...

Mephic

2010-11-27, 12:27
JeMois zajebiste masz podejście i światopogląd.

Zajeb się lepiej, bo pie**olisz takie farmazony, że ręce opadają. Wolisz Hitlerowskie Niemcy? I co, myślisz, że dlatego, że wujek Adolf powiedział "rasa biała miażdży dupę", to każdy szwab miał dobrze? A może wolałbyś być wtedy Finem, bo oni byli jeszcze bardziej biali? I nie obchodzi Cię fakt, że codziennie zastanawiałbyś się czy dożyjesz końca dnia bo może dojść do kolejnej czystki, bo oskarżą cię o kolaborację?

Nie porównuj tego co jest teraz, do bagna jakim były hitlerowskie Niemcy. Widać zresztą jak długo przetrwały. k***a, krew zalewa po prostu. Chłopie, 18 lat masz, skąd taką wiedzę wynosisz, że wtedy była wolność światopoglądowa? Tam po prostu wszyscy musieli się podporządkować jednej ideologii. Wszystko było czarne albo białe, ale to świat dla tępaków.

JeMois

2010-11-27, 16:15
Tak, było trzeba się podporządkować.
Ale przynajmniej Ci ludzie mieli jakieś idee za które mogli umierać. A obecnie? Media tak wyprały patriotyzm ludzi, że teraz ogranicza się tylko do tolerancji pedałów, arabów i k***ienia na dyskotekach...
Wolności poglądowej nie było, ale wolność gospodarcza była większa niż teraz, nie było absurdów w urzędach i mniejsze podatki (w nazistowskich Niemczech ok 30% a w obecnej Polsce 83%).

I to nie jest tak, że chciałbym tam żyć, ale po prostu, Polak za okupacją Hitlera miał się lepiej. Co? Może powiesz, że nie mogłem się afiszować z patriotyzmem? A co k***a lewacy zrobili 11 listopada w Warszawie jak zbojkotowali narodowców? Teraz afiszowanie się patriotyzmem jest tak samo nie wskazane, bo uznają Cię za nacjonalistę-nazistę, przecież te pojęcia się zatarły przez reżimowe media.

Najlepszy przykład, że w Polsce masz wolność poglądów to dr. Dariusz Ratajczak.
Gościu skrytykował pewne aspekty w sprawie Holocaustu i?
Media w kraju spieprzyły mu karierę, zrujnowały rodzinę na tyle, że szanowany naukowiec stał się sprzątaczem i w końcu popełnił samobójstwo.

Mephic

2010-11-27, 19:54
JeMois napisał/a:

Tak, było trzeba się podporządkować.
Ale przynajmniej Ci ludzie mieli jakieś idee za które mogli umierać. A obecnie? Media tak wyprały patriotyzm ludzi, że teraz ogranicza się tylko do tolerancji pedałów, arabów i k***ienia na dyskotekach...
Wolności poglądowej nie było, ale wolność gospodarcza była większa niż teraz, nie było absurdów w urzędach i mniejsze podatki (w nazistowskich Niemczech ok 30% a w obecnej Polsce 83%).

I to nie jest tak, że chciałbym tam żyć, ale po prostu, Polak za okupacją Hitlera miał się lepiej. Co? Może powiesz, że nie mogłem się afiszować z patriotyzmem? A co k***a lewacy zrobili 11 listopada w Warszawie jak zbojkotowali narodowców? Teraz afiszowanie się patriotyzmem jest tak samo nie wskazane, bo uznają Cię za nacjonalistę-nazistę, przecież te pojęcia się zatarły przez reżimowe media.

Najlepszy przykład, że w Polsce masz wolność poglądów to dr. Dariusz Ratajczak.
Gościu skrytykował pewne aspekty w sprawie Holocaustu i?
Media w kraju spieprzyły mu karierę, zrujnowały rodzinę na tyle, że szanowany naukowiec stał się sprzątaczem i w końcu popełnił samobójstwo.



W sprawie Ratajczaka - w Polsce są tematy tabu i tak, jest to wada demokratycznych ustrojów, bo żaden ustrój nie jest idealny.

Granica między patriotyzmem a nacjonalizmem od zawsze jest cienka. I też ubolewam nad tym, że teraz większość z nas bardziej identyfikuje się z kosmopolityzmem a nie patriotyzmem. Ale nie zmienia to faktu, że wolę ideały demokracji (nawet jeśli się współcześnie zacierają) niż twardego reżimu w III rzeszy.