18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nauczanie w Pakistanie

phrontch • 2020-11-02, 05:25
Szkolenie inżynierów, którzy w przyszłości zbudują nowoczesną Europę




BigBertha

2020-11-02, 14:59
Niedługo w polskich szkołach na przedmiocie religia.
Temat: Jak postępować z lewakami i ateistami.

JaTylkonaChwile

2020-11-02, 15:36
BigBertha napisał/a:

Niedługo w polskich szkołach na przedmiocie religia.
Temat: Jak postępować z lewakami i ateistami.



:homer: przeciez wiadomo juz od dawna :

- prawdziwy ateista - niech sobie bedzie, nie wierzy w Boga, trudno nie trafi do raju bla bla bla
- internetowy ataista (misja zyciowa by udowodnic kazdemu, ze Boga nie ma i wierzacy ludzie to durnie) - wystarczy zadzwonic dojego mamy, zeby mu internet odciela lub by nie kupila mu lego na swieta
- lewak - wystarczy porozmawiac z nim 5 minut a sam sie zaora, nie tzreba nic robic, mozna leczyc.
- lewak wojujacy (antifa i inne gowna) - do wora a wor do jeziora.

NILE75

2020-11-02, 15:38
Wszystkie religie to jedno wielkie gówno.

Obejszłem_system

2020-11-02, 16:35
NILE75 napisał/a:

Wszystkie religie to jedno wielkie gówno.



Jak Ty dajesz radę oddychać?

St...........on

2020-11-02, 17:06
Hmmm zastanawiał się ktoś kiedyś jak by tak chlusnąć benzyną na tą burkę jak fajnie by płonęła? :amused:

saves

2020-11-02, 18:26
Widać że prowadzą selekcję śmieci.

pankruk

2020-11-02, 19:52
BigBertha napisał/a:

Niedługo w polskich szkołach na przedmiocie religia.
Temat: Jak postępować z lewakami i ateistami.



To wam się marzy w tych neokomunistycznych kurewnikach bo już brakuje wam pomysłów jak ludziom obrzydzić nie tyle wiarę ale polską tradycję ale z tego co sam pamiętam i co mają dzieciaki z mojej rodziny na religi to:

1) Podstawowe regułki jak np. 7 grzechów głównych, które są niczym innym jak przestrogą czym można spieprzyć sobie życie.
2) Święto Zmarłych, rozmowy na katechezie o pamięci o naszych bliskich, którzy odeszli.
3) Kilka razy w szkole podstawowej byłem w czasie lekcji religii zapalać znicze na grobach żołnierzy nieznanych i pod pomnikami ofiar upa.
4) Ksiądz, który prowadził w mojej szkole katechezę organizował różne akcje w terenie np. w celu zbiórki środków na pomoc dla hospicjów czy remontów polskich cmentarzy wojskowych na świecie. Nie raz, nie dwa zbieraliśmy z klasą żołędzie za które płaciło nadleśnictwo lub robiliśmy sami jakieś ozdoby z okazji świąt wielkanocnych lub Bożego narodzenia, które potem były sprzedawane na kiermaszach w starostwie powiatowym.



ruddie

2020-11-02, 19:53
Myślę, że już czas na tę sławną atomówkę tak w epicentrum w tym gównianym mieście z czarnym kamieniem - bo naprawdę za 10-15 lat poucinają nam łby.

cesarz1982

2020-11-02, 20:01
Janusz_k napisał/a:

Debil jesteś czy tylko udajesz idiotę?



No czasami lepiej siedzieć cicho i udawać idiotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości

:lol:

Janusz_k

2020-11-02, 21:11
cesarz1982 napisał/a:

No czasami lepiej siedzieć cicho i udawać idiotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości



To czemu się do tego nie stosujesz?

AreS_PL

2020-11-02, 23:02
My prowadzimy w Europie dyskusję w jaki sposób powinniśmy witać muzułmanów, a oni szkolą swoje dzieci obcinać głowy. Brawo Europo. Do zobaczenia za 10 lat - wtedy te dzieciaki będą dorosłe

Kuczi89

2020-11-03, 11:45
To tylko zony inzynierow :-D

KaiKenzo

2020-11-03, 11:47
Asymilacja z zachodnią cywilizacją? to nie ma prawa się udać... dlatego do pieca!!!

marinis

2020-11-03, 12:30
Kobiety (nie licząc feministek) zawsze były głupsze od mężczyzn, co widać na tym filmie.
Jedynie feministki dawały kobietom prawa jak chociażby możliwość głosowania w wyborach.