18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nauczanie na ekranie [zbiorczy]

~Sol • 2020-03-31, 20:31


Lekcje w TVP idą pełną parą, bardzo ładnie pokazane, co to jest średnica :D

Mez

2020-04-01, 11:36
Jakby kto nie wiedział



poligon6

2020-04-01, 11:46
nowynick napisał/a:

5 koła miesięcznie na rękę - wykładnia sukcesu zawodowego wg polskiej wsi...



Na wsi ludzie zarabiają po 100 tys w skali roku, ale robia to na własny rachunek, niech tak i belfry zarabiaja a nie 9 miechów pracy, zero wiedzy i wymagania z kosmosu.

nowynick

2020-04-01, 12:29
poligon6 napisał/a:

Na wsi ludzie zarabiają po 100 tys w skali roku, ale robia to na własny rachunek, niech tak i belfry zarabiaja a nie 9 miechów pracy, zero wiedzy i wymagania z kosmosu.



to po ch*j wsadzacie nam łapy do portfeli i jęczycie o dopłaty?

luja27

2020-04-01, 12:43
Mózg rozj***ny :mrgreen:

mo...........ac

2020-04-01, 13:07
A co tu chodzi? Coś źle powiedziała czy co?

andrzejrobert75

2020-04-01, 13:20
nowynick napisał/a:

to po ch*j wsadzacie nam łapy do portfeli i jęczycie o dopłaty?



Cała mumia jewropejska tak działa.

jakuzapk

2020-04-01, 13:28
poligon6 napisał/a:

Na wsi ludzie zarabiają po 100 tys w skali roku, ale robia to na własny rachunek, niech tak i belfry zarabiaja a nie 9 miechów pracy, zero wiedzy i wymagania z kosmosu.



k***a, czasem się zastanawiam skąd bierzecie takie pomysły.
Dochód nie jest równy przychodowi.
Rolnik podlega pod KRUS, musi utrzymać budynki, maszyny i jeszcze zarobić.
To nie tak że rolnik sprzeda jakieś zboże czy świnie za 500k i ma 500k na cały rok.
Trzeba doliczyć ceny wyprodukowania które wcale nie są małe.
Więc jeśli rolnicy tak dobrze zarabiają (a nie zarabiają bo dzisiaj żeby hodować świnie należy mieć specjalną gąbką obłożony chlew, na tyle szczelne drzwi i okna żebby inne zwierzęta nie mogły się tam dostać, ksiażke wejsc osób trzecich do chlewu i milion innych podobnie glupich do spelnienia wymogów) to dlaczego sam nie zostaniesz rolnikiem?

maderfakermen

2020-04-01, 13:43
@up bo rozj***łem się traktorem na drzewie, a na drugi albo mi dacie, albo idę po 500+

BialyNigger

2020-04-01, 14:59
Mez napisał/a:

Jakby kto nie wiedział



Na początku pomyślałem: Jakim trzeba być idiotom albo za jakich idiotów trzeba mieć użytkowników tego portalu żeby to wstawić? No, ale potem zdałem sobie sprawę, że dominująca większość to jakiś para-korwiniści co pasowałoby i do etapu edukacji, i do poziomu wiedzy wgl.

vulkodlak

2020-04-01, 15:43
To nie są nauczycielki tylko urzędniczki z MEN i Kuratorium Oświaty oddelegowane do współpracy z TVP. To są ludzie, którzy WYMYŚLAJĄ podstawę programową i jeżdżą po szkołach ustawiać dyrektorów i nauczycieli.
Mały cytacik z prasy: "Jestem pewien, że zaangażowanie naszych pracowników połączone z wkładem merytorycznym Ministerstwa Edukacji Narodowej zapewni uczniom edukację na najwyższym możliwym w tych warunkach poziomie. To dla mnie zaszczyt, że możemy realizować taki projekt wspólnie z MEN – powiedział Prezes TVP Maciej Łopiński"

ws...........33

2020-04-01, 15:49
nowynick napisał/a:

a może to nie przypadek i takie kretynki teraz uczą w każdej szkole i stąd ten wysyp debili?



Pewnie masz rację, kiedyś patrzyłem na nauczycieli jak na bardzo inteligentnych ludzi. Szczególnie jeśli chodziło o tych starej daty (o antykomunistycznym nastawieniu), później przyszło dużo takich młodych cip z kozami w nosie i ogólnie przemądrzałe strasznie. W końcu poszedłem na studia i tam poznałem laski które idą na przedszkolanki... ja pie**olę, wiem, że to nie to samo co nauczyciel ale k***a mać, takie lepsze labadziary z bloku.
Zresztą patrząc na koleżankę z dziecięcych lat która chciała zostać nauczycielką- słaby kręgosłup moralny, brak jakichkolwiek poglądów, gdyby znowu wróciła komuna to nie miałoby na nią to żadnego wpływu bo program to program. Większość takich ludzi to ślepe zombie który dobrze wypadają w rozwiązywaniu testów ABC i gdy wyuczą się materiału pod klucz. Chociaż to już chyba wina całego systemu szkolnictwa który niszczy całkowicie kreatywność.

Inv666

2020-04-01, 15:57
liczbe ujemnom i odrazu wiadomo kto liczy :mrgreen:

andrzejrobert75

2020-04-01, 16:36
vulkodlak napisał/a:

To nie są nauczycielki tylko urzędniczki z MEN i Kuratorium Oświaty oddelegowane do współpracy z TVP. To są ludzie, którzy WYMYŚLAJĄ podstawę programową i jeżdżą po szkołach ustawiać dyrektorów i nauczycieli.
Mały cytacik z prasy: "Jestem pewien, że zaangażowanie naszych pracowników połączone z wkładem merytorycznym Ministerstwa Edukacji Narodowej zapewni uczniom edukację na najwyższym możliwym w tych warunkach poziomie. To dla mnie zaszczyt, że możemy realizować taki projekt wspólnie z MEN – powiedział Prezes TVP Maciej Łopiński"



Właśnie moje jest nauczycielem już 22 l pracuje,i cały czas są reformy,robione pr,e,idiotów chcących się przypodobac władzom,które co kilka lat zmieniają się .

LB...........BZ

2020-04-01, 16:40
Po ch*j to sie w ogole tu znalazlo?! Won z tym syfem. Jakbym chcial sobie obejrzec TVP to bym wlaczyl telewizor.

vizo69

2020-04-01, 16:45
Teraz juz wiem dlaczego nigdy nie skączyłem podstawówki.