18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Natychmiastowa kara...

Jesse.Pinkman • 2022-02-06, 15:41
...za próbę kradzieży datków na schronisko dla zwierząt. Szkoda że nie trafił tym butem w ten zachlany, złodziejski, kacapski ryj.

asan85

2022-02-06, 15:46
Myślę że gdyby tam stała miska z psim żarciem to też by opie**olił

AnalNy_MoRduLec98

2022-02-06, 18:04
Rosja ma swoje plusy i minusy. Nawet jeżeli mapa zmieniła by wygląd [Rosja podbiłaby Polskę] to życie pod okupacja by mi nie przeszkadzało. Minusami Rosji jest służba zdrowia i alkoholizm, zaś plusem jest prawo gdzie nawet np. 12 letniemu szczylowi któremu zapragnęło się zostać gangsterem nie idzie do klasycznego poprawczaka, a do gułagu i to mi się podoba.

~Beny

2022-02-06, 18:48
Jesse.Pinkman napisał/a:

Szkoda że nie trafił tym butem w ten zachlany, złodziejski, kacapski ryj.



Uderzył w klatkę piersiową i jak dobrze trafił, to gość to odczuje mocniej niż kopa w twarz.

Hexagon

2022-02-06, 19:56
~Beny napisał/a:

Uderzył w klatkę piersiową i jak dobrze trafił, to gość to odczuje mocniej niż kopa w twarz.



co ty pie**olisz ? przeczytałeś ze zrozumieniem to co napisałeś ???

RoBoTRoN

2022-02-06, 20:13
AnalNy_MoRduLec98 napisał/a:

Rosja ma swoje plusy i minusy. Nawet jeżeli mapa zmieniła by wygląd [Rosja podbiłaby Polskę] to życie pod okupacja by mi nie przeszkadzało. Minusami Rosji jest służba zdrowia i alkoholizm, zaś plusem jest prawo gdzie nawet np. 12 letniemu szczylowi któremu zapragnęło się zostać gangsterem nie idzie do klasycznego poprawczaka, a do gułagu i to mi się podoba.



Popełniasz kardynalny błąd myślowy - uważasz, że okupant traktuje narody podbite na równi jak swój własny... Co jak co, ale my, Polacy, chyba mieliśmy za dużo praktyk w tym temacie...

Stwórca

2022-02-06, 20:15
AnalNy_MoRduLec98 napisał/a:

Rosja ma swoje plusy i minusy. Nawet jeżeli mapa zmieniła by wygląd [Rosja podbiłaby Polskę] to życie pod okupacja by mi nie przeszkadzało. Minusami Rosji jest służba zdrowia i alkoholizm, zaś plusem jest prawo gdzie nawet np. 12 letniemu szczylowi któremu zapragnęło się zostać gangsterem nie idzie do klasycznego poprawczaka, a do gułagu i to mi się podoba.



Do dupy a nie do gułagu. Nie wymawiajcie słów których znaczenia nie rozumiecie. Nie ma czegoś takiego jak zsyłka czy pójście do gułagu. Gułag to nie jest żaden obóz czy więzienie.

~Beny

2022-02-06, 21:08
Hexagon napisał/a:

co ty pie**olisz ? przeczytałeś ze zrozumieniem to co napisałeś ???



Doskonale wiem co napisałam. Jeżeli tego nie pojąłeś, to nie dość, że sam masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, to w dodatku znajomość anatomii u Ciebie kuleje.

xXx5226

2022-02-06, 21:11
RoBoTRoN napisał/a:

Popełniasz kardynalny błąd myślowy - uważasz, że okupant traktuje narody podbite na równi jak swój własny... Co jak co, ale my, Polacy, chyba mieliśmy za dużo praktyk w tym temacie...



Nie żeby coś ale obecna partia rządząca traktuje nas właśnie jak naród podbity więc żebyś się nie zdziwił.

tigerqaz

2022-02-06, 21:52
~Beny napisał/a:

Doskonale wiem co napisałam. Jeżeli tego nie pojąłeś, to nie dość, że sam masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, to w dodatku znajomość anatomii u Ciebie kuleje.



Do tego rozróżnianie płci mu też nie idzie. Biedak pewnie powikłania wirusowe ma. :D

ChomikAdrian

2022-02-07, 09:08
To nie kacapy, to banderowcy.

oleyu

2022-02-09, 10:43
Tak u nas trzeba zacząć z pićsetplusami robić ;)

slipspln

2022-02-09, 20:20
pierwszy strzał w splot słoneczny, lekko tydzień bólu, drugi plaskacz na otrzeźwienie, trzeci kop w klatkę piersiową dla poprawy tygodniowego cierpienia. mógł w morde go walić a jednak taktycznie go załatwił, ciosy zamierzone na spowodowanie cierpienia i ,,ku pamięci,,

krasnal_hałabała

2022-02-18, 04:05
Boże, i co wielkiego się stało? pieniądze leżały to sobie wziął.