18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Natrętny warszawiak

Pyro25 • 2013-06-11, 14:50
Co trzeba powiedzieć natrętnemu warszawiakowi aby dał tobie spokój?


Spływaj stąd

:trollencjusz:

nadroke

2013-06-12, 20:48
Co trzeba powiedzieć natrętnemu Pyro25 aby dał Tobie spokój?
- Daj zimnioka

:)

Bila

2013-06-12, 21:14
Ale wy się k***a napinacie,jakbyście nie r*chali,idźcie por*chać,ci co mają,ci co nie mają niech znajdą,a rudzi wiadomo.

karinawaw

2013-06-12, 22:19
Znowu się czepiliście Warszawy. Tak jestem z Warszawy i Was też by dupa bolała jak by ktoś sobie żartował z Waszego miasta. Szufladkujecie Warszawiaków bo trafiliście na jakiegoś idiotę czy buraka z Warszawy. Przecież w każdym mieście można trafić na jakieś odchyły. To ,że często się trafia jakiś przypał z Warszawy to dla tego ,że jest to duże miasto. I wielu mieszkańców w Warszawie nie jest z Warszawy a przedstawiają się jako Warszawiacy.
Powiem nawet ,że ja często nawet nie mówię skąd jestem bo jest mi głupio przez tą nienawiść do Warszawy. A osoba ze wsi pod Warszawą często wręcz zasypuje ludzi tekstami ,że z Warszawki jestem! Warszawa cierpi niestety na cebulozę, ale pokazalibyście kulturę. Wymagacie od Warszawiaków kultury, a sami często o niej zapominacie. Nie zapominajcie ,że nienawiść rodzi nienawiść.

Dr.Val

2013-06-12, 22:59
Hasło pływać po warszawsku, przejdzie w niepamięć ? :D Czy nabierze nowego znaczenia ? :D

rafalzmarek

2013-06-12, 23:01
j***ć lublin i podwsie.

aopia

2013-06-12, 23:14
Zabawne buraku. U nas powódź trwa kilka dni, na wsiochach miesiące.

kamuha

2013-06-12, 23:18
Pyro25 napisał/a:

Co trzeba powiedzieć natrętnemu warszawiakowi aby dał tobie spokój?


Spływaj stąd

:trollencjusz:




fakt. po ostatniej niedzieli jeszcze trochę i będziemy musieli do loftów dokupywać przystaniach miejsce w na skutery wodne :) )

piwerko za żarcik:)

rafalzmarek

2013-06-12, 23:19
lublin to wiocha nikt ich tu nie lubi nikt ich tu nie kocha!

Pyro25

2013-06-12, 23:25
karinawaw, ja nie żartuję z Warszawy przez to że jest zamieszkiwana przez takich, a nie innych ludzi, tylko dlatego że Warszawę zalało i mam z tego niezły ubaw ;) A jeszcze większy z FALI hejtu warszawiaków :D Albo może powinienem powiedzieć: NAPŁYWU hejtu :)

Zimon2210

2013-06-12, 23:26
Jak spławić tyszanina?

-Wal się!

karinawaw

2013-06-12, 23:46
Pyro25 napisał/a:

karinawaw, ja nie żartuję z Warszawy przez to że jest zamieszkiwana przez takich, a nie innych ludzi, tylko dlatego że Warszawę zalało i mam z tego niezły ubaw ;) A jeszcze większy z FALI hejtu warszawiaków :D




No ja do żartu z zalanej Warszawy nic nie mam, bo trzeba przyznać ,że jest na czasie ;) Też nie lubię napinaczy którzy nie umieją się śmiać sami z siebie.

Moja wypowiedź dotyczyła szufladkowania Warszawiaków. Wsadzania ich do jednego worka i obrażania. Naprawdę w Warszawie jest dużo normalnych tolerancyjnych osób. I boli mnie ,że to miasto ma taką złą wizytówkę przez to ,że się czasem jakiś debil trafi.

hogg

2013-06-14, 01:06
Parzo napisał/a:

Moje marzenie się spełniło! Co prawda nie w tej kolejności co oczekiwałem - najpierw miał być wybudowany mur a potem miało dopiero zalać. No cóż dobre i to :( (piszę Ą i Ę bo warszaFFka się przyczepi jaki żem wieśniak, gdyż boję siĘ że wychędożą mniĘ :facepalm: ) ciąg dalszy spinki! :mrgreen:



Ty mały prowincjonalny kołku :) to, że w Warszawie zrobiło się kilka kałuż na 50-200 m długich w których potopili swe słoiki i fury przyjezdni, którzy wracali w niedziele po weekendzie, to nie znaczy, że zalało miasto. Nie oceniaj przez pryzmat swojej dziury w dupie. Gdyby w twoim Chamowie takie coś się wydarzyło, to na pewno byłaby to tragedia która pochłonęłaby całe centrum wraz z przyległą figurką świętą i przystankiem PKS paraliżując ruch na skalę tragedii narodowej, wywołując lament w połowie miejscowości a lokalny sołtys czy burmistrz pisałby prośby do stolicy o pomoc i ratunek.

auguriusz

2013-06-14, 20:10
Widać warsiafka się uaktywniła, więc dodam swój kawał:

Przychodzi warszawiak do pubu:

-Whisky proszę.
-Z lodem?
-Bez loda hahaha
-A słomkę podać, czym może sam z butów Pan sobie wyjmie?

hogg

2013-06-15, 23:46
auguriusz napisał/a:

Widać warsiafka się uaktywniła, więc dodam swój kawał:

Przychodzi warszawiak do pubu:

-Whisky proszę.
-Z lodem?
-Bez loda hahaha
-A słomkę podać, czym może sam z butów Pan sobie wyjmie?



Słomkę do whisky? Tak podają u ciebie w remizie?