18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Natalia Sikora - Cry Baby

co...........da • 2013-03-24, 04:04
Ma dziewczyna talent.

ma...........on

2013-03-24, 13:37
Ja pie**ole... Najpierw wszyscy sapią, że abonament na TV się nie należy, a potem wszyscy jak leci oglądają ch*jstwa pokroju "must be the music" czy "gwiazdy tańczą na lodzie"...

Arivar

2013-03-24, 14:43
Tak jak to jury to chyba w żadnym innym programie nie wk***iało tak bardzo.Trzymają niby te łapy na przyciskach i pie**olą głupoty pod nosem.Szczyt tego wszystkiego to moment w którym żaden się nie odwraca a potem nak***iają farmazony o tym jaki to nie był dobry.

Plecionkarz

2013-03-24, 14:54
Pierwszy idol był w ch*j lat temu a potem setki jego następnych edycji i klonów. Ci skretyniali ludzie nie zauważyli, że zwycięzcy tych programów nie robią wielkiej kariery. Po prostu mają w radiu 2-3 piosenki i słuch po nich ginie. Pamiętam jak pierwszego idola wygrała Ala Janosz, nagrała piosenkę o jajecznicy i więcej o niej nie słyszałem. Do dzisiaj jest mnóstwo głąbów które myślą, że pójdą do takiego programu i staną się sławni jak madonna. Za ch*ja się nie domyślą, że w takich programach chodzi o pokazywanie czubków którzy przyciągają widownię przed telewizory. Przyczyną tego stanu rzeczy jest wypranie ludziom mózgu i wmówienie im pseudo psychologicznych bredni o tym, że każde ich marzenie może się spełnić jak będą mocno chcieć albo długo czekać. No a potem im się wydaje, że są wyj***nymi talentami czekającymi aż świat ich odkryje. Człowiek zdrowo myślący będzie wiedział, że pośpiewanie przez parę minut czyjejś piosenki nie odmieni jego życia, nie da bogactwa ani milionów fanów i fanek gotowych się r*chać o każdej porze.

co...........da

2013-03-24, 15:33
Wiedziałem, że będą się pluć niektórzy, że telewizyjny shit wrzucam. W Polsce dla ludzi z wielkim talentem to często jedyna droga do sukcesu, takie mamy realia. Większość osób występujących w tym programie nie ustępuje talentem Natalii, dlatego warto się tym zainteresować.
Piosenka jak i wykonanie na sadola się nadaje.

uladrakula

2013-03-24, 15:45
Coda, to jakaś Twoja koleżanka albo siostra, że koniecznie musiałeś to tu wj***ć?

wowku

2013-03-24, 16:06
wypie**alać. to je sadistic.

PowerIsBack

2013-03-24, 16:08
coda napisał/a:

Wiedziałem, że będą się pluć niektórzy, że telewizyjny shit wrzucam. W Polsce dla ludzi z wielkim talentem to często jedyna droga do sukcesu, takie mamy realia. Większość osób występujących w tym programie nie ustępuje talentem Natalii, dlatego warto się tym zainteresować.
Piosenka jak i wykonanie na sadola się nadaje.



pie**ole, jak to niby może się na sadola nadawać? Bo co, bo ładnie śpiewa?

P.S. jak dla mnie, ch*jowe ;> :lodowka:

preceleq320

2013-03-24, 23:55
Ale ta blondyna z jury przećpana, myślałem że zara padnie XD

lukas0017

2013-03-25, 15:54
co się k***a wyrabia z tym portalem?