18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nasz polski złodziej - zatrzymanie

Krak • 2022-02-15, 11:12
pozostaje niedosyt z powodu ceregieli



dadar123

2022-02-15, 13:32
kothletino napisał/a:

Czasami jak czytam wasze komentarze to mam wrażenie, że większość jest k***a niedorozwinięta.



Po prostu ciemnota nie wie ile sił ma gość po cracku

archiefor

2022-02-15, 13:33
Czynności rozpoczęli policjanci z małopolski, którzy zareagowali na zgłoszenie i próbowali zatrzymać do kontroli skradzione Audi A3. Uciekinier łamiąc wszystkie przepisy ruchu drogowego wjechał na teren woj. śląskiego i uciekał przez Czaniec, Kobiernice, Bujaków i Kozy. W tzw. międzyczasie porzucił skradzione Audi i ukradł kolejny pojazd - Fiata Linea. Nie wiadomo dlaczego po chwili porzucił poczciwą Lineę i przesiadł się do kolejnego Fiata, tym razem model Panda w kolorze czarnym. Być może chciał w ten sposób zmylić policjantów, ale oni nie dali się przechytrzyć.

lolaxxdd

2022-02-15, 13:37
ja bym go odj***ł a potem kajdanki

cesarz1982

2022-02-15, 14:23
tolkja napisał/a:

1;41 .... KOZAK SIE SPÓZNIŁ XDDDD ręce szeroko jakby mu pachy PIEKŁY k***A :DDDD



Nie zauważyłeś ,że właśnie upuścił 2 29calowe telewizory crt które niósł pod pachami??

:lol:

bercisko

2022-02-15, 14:28
archiefor napisał/a:

Czynności rozpoczęli policjanci z małopolski, którzy zareagowali na zgłoszenie i próbowali zatrzymać do kontroli skradzione Audi A3. Uciekinier łamiąc wszystkie przepisy ruchu drogowego wjechał na teren woj. śląskiego i uciekał przez Czaniec, Kobiernice, Bujaków i Kozy. W tzw. międzyczasie porzucił skradzione Audi i ukradł kolejny pojazd - Fiata Linea. Nie wiadomo dlaczego po chwili porzucił poczciwą Lineę i przesiadł się do kolejnego Fiata, tym razem model Panda w kolorze czarnym. Być może chciał w ten sposób zmylić policjantów, ale oni nie dali się przechytrzyć.



Czyli zaczynał od A3 a skończył w Pandzie. k***a w takim tempie degradacji kradzionych pojazdów to gdyby pościg trwał dłużej złodziej sp***alał by motorynką.

dżonyłojlker

2022-02-15, 14:33
lolaxxdd napisał/a:

ja bym go odj***ł a potem kajdanki



ty byś się zesrał a potem się zesrał

robsonx79

2022-02-15, 14:33
Dziobo napisał/a:

Ja pie**ole 2 gliniarzy i znów problem z obezwładnieniem jednego synka



Swoją drogą, jak już się dał złapać, to nie bardzo wiem po co się z nimi przepycha. Żeby mu jeszcze napaść na f-sza przybili? Bez sensu.

tranek

2022-02-15, 14:48
pAwko7 napisał/a:

To pokazuje tylko, że klamka u nas to tylko nieużywany gadżet w rękach pałkarza. Mierzy do niego z broni, a typ jeszcze się rzuca i szarpie. Co robi pies? Chowa grzecznie kopyto do kabury i zaczyna te wiejskie mma. Żałosne



Ty masz rozum i godność człowieka? To nie jest dziki zachód żeby strzelać do wszystkiego co się rusza. Gość kradnie samochody tylko, a ty byś od razu do niego strzelał. Nie miał żadnej broni, nie zagrażał bezpośrednio życiu fukcjonariusza, złodzij chudy i pewnie słaby, policjantów było dwóch. Żeby w takiej sytuacji myśleć o strzelaniu to trzeba być jakimś psychopatą.
Co to byłby za kraj żeby przy każdej interwencji rozważać strzelanie.

Zbysław

2022-02-15, 15:27
,, Kryspin ty pierwszy idź""
,,ja się cykam ty idź"

Takafura

2022-02-15, 15:39
tranek napisał/a:

Ty masz rozum i godność człowieka? To nie jest dziki zachód żeby strzelać do wszystkiego co się rusza. Gość kradnie samochody tylko, a ty byś od razu do niego strzelał. Nie miał żadnej broni, nie zagrażał bezpośrednio życiu fukcjonariusza, złodzij chudy i pewnie słaby, policjantów było dwóch. Żeby w takiej sytuacji myśleć o strzelaniu to trzeba być jakimś psychopatą.
Co to byłby za kraj żeby przy każdej interwencji rozważać strzelanie.


Nie przy każdej - przy tych gdy sprawca stawia czynny opór. Gdyby złodziej w trakcie "zapasów" wyjął nóż to czarno widzę formę tych dwóch policjantów po paru minutach.
Wiem, tym razem nie miał klamki, nie miał noża, ale za 100 którymś razem trafia na chojraka co sie nie zawaha.


willoo

2022-02-15, 15:47
o ja pie**ole jak zobaczyłem tego pazia w 1:41 to prychłem kawą na klawiaturę hahaha ja pie**ole co za kozak z wyp*zdowa

Ban1berg

2022-02-15, 16:02
Zaj***l pande i wpadl gratulacje!

BanujNasNieMichalka

2022-02-15, 16:04
Takafura napisał/a:

Nie przy każdej - przy tych gdy sprawca stawia czynny opór. Gdyby złodziej w trakcie "zapasów" wyjął nóż to czarno widzę formę tych dwóch policjantów po paru minutach.
Wiem, tym razem nie miał klamki, nie miał noża, ale za 100 którymś razem trafia na chojraka co sie nie zawaha.



No to masz 100 odj***nych za kradzież i szarpanie z mundurami vs 1 pies z kosą. Dalej się nie opłaca strzelać

pAwko7

2022-02-15, 17:09
tranek napisał/a:

Gość kradnie samochody tylko


Ja pie**ole… Wyłącz GTA i idź już spać kasztanie.

Jasiek93

2022-02-15, 17:50
Bielsko Biały grupen sex