18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nastoletni morderca dopadnięty w sądzie przez rodzinę ofiary

Jesse.Pinkman • 2023-10-23, 11:07
Więcej info w źródle. Źródło.

Info:
spoiler

chorym

2023-10-23, 12:05
każdy morderca czy gwałciciel powinien mieć chociaż takie 5 minut w zamkniętym pokoju z rodziną ofiary

BellaGrubaDupa

2023-10-23, 17:16
Powinni mieć prawo go tam zatłuc , ścierwo

jednoręki-ujeżdżacz

2023-10-23, 19:19
chorym napisał/a:

każdy morderca czy gwałciciel powinien mieć chociaż takie 5 minut w zamkniętym pokoju z rodziną ofiary



Chyba chciałeś powiedzieć 5 dni. Aczkolwiek z drugiej strony ból i smutek po utracie kogoś bliskiego w takich okolicznościach sprawia, że ludzie często wybaczają i nie czuja potrzeby zemsty… Tak, jestem specjalistą bo czytam poradnik psychologiczny w „Klaudii”.

chorym

2023-10-24, 03:52
jednoręki-ujeżdżacz napisał/a:

Chyba chciałeś powiedzieć 5 dni. Aczkolwiek z drugiej strony ból i smutek po utracie kogoś bliskiego w takich okolicznościach sprawia, że ludzie często wybaczają i nie czuja potrzeby zemsty… Tak, jestem specjalistą bo czytam poradnik psychologiczny w „Klaudii”.



Jeżeli kiedyś poznasz to uczucie, czego Tobie nie życzę ani największemu wrogowi, to zdasz sobię sprawę że takie 5 minut w stanowczości wystarczy. Ból i smutek faktycznie przechodzi jak Ci samochód psa pie**olnie albo bliski umrze w sposób naturalny a nie przez jakiegoś j***nego zwyrola

popek9

2023-10-28, 04:55
chorym napisał/a:

każdy morderca czy gwałciciel powinien mieć chociaż takie 5 minut w zamkniętym pokoju z rodziną ofiary



Też tak myślę, do tego zestaw różnych akcesoriów aby umilić 5 minutowe karanie sk***ysyny.