18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nastolatki w szkole

Czaki1m • 2022-12-15, 02:56
Materiał dostałem od znajomego co jeszcze uczęszcza do szkoły. Nie wiadomo o co po mordach się prały. Wiadomo jedynie że jedna wyleciała ze szkoły.


35i

2022-12-15, 03:55
To jakaś szkoła dla żymian, że w czapkach siedzą?

Maniecky

2022-12-15, 04:20
Widze ze wspaniala kultura dindu zaczyna udzielac sie naszym gimbom, podobnie jak zj***na balenciagowa moda.... baby sie leja w klasie a p*zdusie siedza w czapeczkach i nagrywaja w pionie zamiast rozdzielic talatajstwo jak by mialo to miejsce w starszych polskich pokoleniach...

zb...........uj

2022-12-15, 04:38
Jak ktoś chce dać upust swoim ukrytym marzeniom zdominowania młodego p*zdusia to niech dzwoni na numer 733668090. Polecam, piszczy jak wydymana koza po maratonie

pablohasan

2022-12-15, 08:40
Widze że jescze nie było takiego komentarza to ja zaczne: j***łbym je!

Leatherface

2022-12-15, 09:02
Ciepłego ku*asa do dupy im trzeba żeby się uspokoiły.

ratford

2022-12-15, 09:03
Maniecky napisał/a:

Widze ze wspaniala kultura dindu zaczyna udzielac sie naszym gimbom, podobnie jak zj***na balenciagowa moda.... baby sie leja w klasie a p*zdusie siedza w czapeczkach i nagrywaja w pionie zamiast rozdzielic talatajstwo jak by mialo to miejsce w starszych polskich pokoleniach...



jak już powtarzałem tysiąc razy i będę powtarzał: Nie wtykać nosa w nie swoje sprawy.

Kiedyś wtykało się nos w nie swoje sprawy notorycznie i dlatego rozdzielało się takie osoby. Jak dobrze, że wyrastamy z tego gówna, jako społeczeństwo.

Maniecky

2022-12-15, 09:29
ratford napisał/a:

jak już powtarzałem tysiąc razy i będę powtarzał: Nie wtykać nosa w nie swoje sprawy.
Kiedyś wtykało się nos w nie swoje sprawy notorycznie i dlatego rozdzielało się takie osoby. Jak dobrze, że wyrastamy z tego gówna, jako społeczeństwo.



A dlaczego uwazasz ze taka postawa jest lepsza dla naszego spoleczenstwa?

~Velture

2022-12-15, 09:52
To jakaś szkoła sponsorowana przez adidasa?

021ku

2022-12-15, 10:19
Maniecky napisał/a:

baby sie leja w klasie a p*zdusie siedza w czapeczkach i nagrywaja w pionie zamiast rozdzielic talatajstwo jak by mialo to miejsce w starszych polskich pokoleniach...


ch*j wiesz o mitycznych "starszych pokoleniach"
Nie rozdziela się lejących się, chyba że sam chcesz zgarnąć wpie**ol, prawdopodobnie od obu. Jak kiedyś spróbowałeś rozdzielić dwóch kolesi, to kujawiaki leciały na ciebie. Sami zaczęli, sami skończą.

35i

2022-12-15, 10:30
021ku napisał/a:

ch*j wiesz o mitycznych "starszych pokoleniach"
Nie rozdziela się lejących się, chyba że sam chcesz zgarnąć wpie**ol, prawdopodobnie od obu. Jak kiedyś spróbowałeś rozdzielić dwóch kolesi, to kujawiaki leciały na ciebie. Sami zaczęli, sami skończą.


Właśnie, że rozdzielało się, jeżeli zachodziła taka potrzeba. Umawiało się na solówę pod szkołą, a nie napie**alało na spontanie. Kultura musi być.

Rzepa90

2022-12-15, 10:53
zbuj napisał/a:

Jak ktoś chce dać upust swoim ukrytym marzeniom zdominowania młodego p*zdusia to niech dzwoni na numer 733668090. Polecam, piszczy jak wydymana koza po maratonie



Myślę ze po ip cie znajda, za udostępnianie cudzego numeru

~DMT

2022-12-15, 11:02
U mnie rozdzielanie występowało tylko w dwóch przypadkach:

1. Któryś z oponentów złamał zasadę solówki, czyli kopał/skakał po głowie leżącego, bądź użył czegoś co było pod ręką (typu kamień, itd), albo jak jeden drugiego przydusił na tyle, że tamten już odpłynął, a ten w przypływie adrenaliny nie chciał puścić uścisku...

2. Ktoś ze znaczną przewagą fizyczną/wiekową/sprzętową, zaatakował słabszego bez powodu, ot tak dla "zabawy"

W obu przypadkach, za złamanie w/w punktów, nagrodą był solidny wpie**ol od całej grupy...


Maniecky

2022-12-15, 11:02
021ku napisał/a:

ch*j wiesz o mitycznych "starszych pokoleniach"
Nie rozdziela się lejących się, chyba że sam chcesz zgarnąć wpie**ol, prawdopodobnie od obu. Jak kiedyś spróbowałeś rozdzielić dwóch kolesi, to kujawiaki leciały na ciebie. Sami zaczęli, sami skończą.



Kontekst Szerloku....mowa o smarkatych niewiastach w klasie szkolnej a nie o gentelmenach zalatwiajacych osobiste porachunki we wlasciwym miejscu i czasie... trza byc pojebem zeby sie wpie**alac w takiej sytuacji...

PIs

2022-12-15, 12:05
Miałem w klasie takiego antykolege co mnie dręczył non stop i bił. Zdarzało się że ukradł mi majtki i spodnie na WFie i musiałem chodzić w spodenkach w środku zimy. Niestety nie umiałem się obronić, bo byłem leszczem. Jedyne co umiałem to poryczeć się w szatni. Na szczęście me męki skończyły się po 1 klasie gimnazjum, kiedy zakończyłem edukację.