18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nastolatki

Flodzia • 2023-01-07, 13:40


Zbiorowy wpie**ol. Niestety brak informacji za co jej się oberwało :-/

4Lokalny2Chłopaczek0

2023-01-08, 06:32
zbigniewz napisał/a:

Moja córka wyrośnie na tą bijącą



Ta chyba, że w ciąży będzie z wikarym XD

Atdomcienl

2023-01-08, 10:26
Chciałbym na taką akcję trafić jak bym wjechał z kijem w te rozwydrzone worki na spermę tylko żeby i włosy by fruwały ch*j z tym że młode

Sadol7678

2023-01-08, 13:45
ququa napisał/a:

Dlatego właśnie baby nigdy w życiu nic nie osiągną same, gdyby nie facet to dalej by się targały za kudły w jakiejś jaskini
zero solidarności wystarczy ze któraś ma prostsze zęby, albo większego cycka to reszta paskud zajebie ja
Mogą udawać, drzeć ryja jakie one to nie zależne i samodzielne ...a wystarczy, że auto się sp***oli, albo światło zgaśnie ...to ch*j strzelił ich cała determinacje



A odmień być... ;D

DziadMróz

2023-01-09, 00:18
Dziewczyna musiała być głupia albo złamana psychicznie, że nie ominęła tej akcji zawczasu. Pewnie skłamały, że zapraszają ją na babeczki. Tylko raz mnię drapnęły pewne mendy za czasów szkolnych(to bardzo mało, bo były poj***ne czasy). Kogoś trafiłem ze 2 razy ale niestety więcej zebrałem. Postanowiłem więc sp***alać zostawiając plecak. Okazało się, że jednak nie jestem Bruce Lee.

Szary_Jeleń

2023-01-09, 01:20

kowboj

2023-01-13, 11:22
Obstawiam że ta bijąca skończy jako dz**ka bo lubi dominować a ta mała jako sprzątaczka bo lubi być pomiatana :-D . Chyba że dała dupy chłopakowi tej bijącej to zmienia postać rzeczy...

alpaprime509

2023-01-16, 10:12
tolkja napisał/a:

a potem W wiadomościach podają że nastolatka Strzelała w szkole.... Wiele ofiar smiertelnych.... no i tak pewnie bedzie kwestia czasu....



dokładnie tak, w stanach 2 nastolatkow zabilo kilka osob za to bo zostali zgwalceni,

leonsjo

2023-01-19, 22:20
ququa napisał/a:

Dlatego właśnie baby nigdy w życiu nic nie osiągną same, gdyby nie facet to dalej by się targały za kudły w jakiejś jaskini
zero solidarności wystarczy ze któraś ma prostsze zęby, albo większego cycka to reszta paskud zajebie ja
Mogą udawać, drzeć ryja jakie one to nie zależne i samodzielne ...a wystarczy, że auto się sp***oli, albo światło zgaśnie ...to ch*j strzelił ich cała determinacje



Przeciez faceci robia dokladnie to samo. Za dzieciaka u mnie na osiedlu urzadzali regularne pieklo najprzystojniejszemu chlopakowi z obawy ze zacznie im wyrywac laski. Typa skrzywili nieodwracalnie. Zadnej laski nie mial az do studiow.