18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nastolatki podpaliły jeża

Ra...........hi • 2017-06-14, 09:47
Tymczasem w Środzie Śląskiej tak się bawią głupie c**y. :plzdie:



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2017-06-14, 13:20 ]
Materiały przedstawiające znęcanie się nad zwierzętami nie są pożądane na stronie sadistic.pl jednak biorąc pod uwagę iż sprawczyniami są polki i ich tożsamość została już ujawniona na innych stronach materiał ten zostawiam KU PRZESTRODZE dla innych.

Zamieszczanie danych osobowych osób trzecich, niepublicznych, w tym również wklejanie linków do ich profilów na portalach społecznościowych będzie karane blokadą konta na miesiąc (W5) albo całkowitą

http://www.sadistic.pl/nowy-taryfikator-ostrzezen-vt204171.htm
http://www.sadistic.pl/regulamin.htm .

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2017-06-14, 13:48 ]
manson__ napisał/a:

"Ekostraż" [tak się zwą] już im się dobiera do dup - http://www.echo24.tv/artykul/zatrzymano-nastolatki-ktore-podpalily-jeza-3642


do...........ka

2017-06-14, 14:07
Ubóstwiam kulturalne, młode damy z empatią i o czystym sercu.
Jak bardzo te lalko-gówniary muszą być ropieszczone, żeby urządzać sobie takie "zabawy".
Za włosy jak szmaty i do chomąta.

k***a, żałuję, że to obejrzałam. I świata w sumie też, skoro chowa takie pudła bez krzty wartości.

BrianGriffin

2017-06-14, 14:52
Angel napisał/a:



To nie jest nasze podoba się czy nie podoba ale są to kwestie prawne. Prawo jest bezwzględne i bez względu na to co zrobiły takie durne c**y to mają prawo do ochrony danych osobowych oraz wizerunku.



Zawsze można udostępnić dane w taki sposób, że niby nie udostępniasz a i tak każdy wie o co chodzi. ;-)

Wiewór

2017-06-14, 15:03
Jak widać te kilka godzin religii tygodniowo w szkołach nic nie daje.

JPablo

2017-06-14, 15:51
Cytat:


Jak widać te kilka godzin religii tygodniowo w szkołach nic nie daje.


a co ma wiara do tego, bo nie rozumiem

Że tak zapytam z czystej ciekawości, jesteś kolejnym POmyleńcem?

Tutaj bardziej odpowiada etyka, która jest tak samo dostępna dla ateistów w szkołach, bo chodzi tutaj o zachowanie moralne, poczucie wartości i ocenie dobra ze złem

Więc religia ma tu ch*ja do gadki,

janlew

2017-06-14, 16:53
Velture napisał/a:

Co komu k***a przeszkadza jeż...


A co komu k***a przeszkadza zabicie jeża...
...bo jeż to gryzie ma kolce i od ch*ja zarazków. Zobaczyłbym w domu też bym zaj***ł. Zoofile nawet się tak ze zwierzętami nie pie**olą jak wy.

sh...........ns

2017-06-14, 17:02
I co dalej uważacie że ciapaci nie mają racji co do kobiet ?

Nazwiska tych dam są na YT pod każdym filmikiem ,ale konta na fejsie już usunięte

~Velture

2017-06-14, 17:11
dobra.wróżka napisał/a:

Ubóstwiam kulturalne, młode damy z empatią i o czystym sercu.
Jak bardzo te lalko-gówniary muszą być ropieszczone, żeby urządzać sobie takie "zabawy".
Za włosy jak szmaty i do chomąta.

k***a, żałuję, że to obejrzałam. I świata w sumie też, skoro chowa takie pudła bez krzty wartości.


Jesteś jedną z dwóch bab na sadolu którym pozwoliłbym sobie zrobić kanapkę.

Ra...........hi

2017-06-14, 17:59
Angel~ napisał/a:

Materiały przedstawiające znęcanie się nad zwierzętami nie są pożądane na stronie sadistic.pl



k***a, ten cytat zawsze mnie rozwala. Nie wolno wrzucać jak się krzywdzi zwierzątka, bo to złe, ale wolno jak się krzywdzi człowieka. k***a, lewacka logika.

BrianGriffin

2017-06-14, 18:33
Ratoshi napisał/a:

k***a, ten cytat zawsze mnie rozwala. Nie wolno wrzucać jak się krzywdzi zwierzątka, bo to złe, ale wolno jak się krzywdzi człowieka. k***a, lewacka logika.



Nie lewacka, tylko logiczna. Zwierzęta sobie żyją i nikomu nic nie robią, bynajmniej nie dla zabawy ;-) A ludzie zazwyczaj się wpie**alają w nieswoje życie, psują powietrze i znęcają się nad słabszymi.

Bez problemu zamieniłbym życie kilku takich gimbazjalnych kurewek za jednego poczciwego jeża.

Sagertrah

2017-06-14, 18:48
Jutro zrobię tak z kotem tylko muszę jakiegoś złapać :D

barszczzuszkami

2017-06-14, 18:51
Jakim trzeba być bez mózgiem, żeby nagrywać jak łamie się prawo. Dobrze tak idiotkom.

Pr...........em

2017-06-14, 19:13
@BrianGriffin
" Zwierzęta sobie żyją i nikomu nic nie robią, bynajmniej nie dla zabawy"
Po pierwsze - naucz się polskiego, a po drugie - pie**olisz, chyba nie znasz świata zwierząt.

paczek1262

2017-06-14, 19:33
"Jeśli zwierze zabiłoby z premedytacją, byłby to ludzki odruch" - jest w tym cytacie sporo prawdy. Przestańcie pie**olić głupoty, k***a. Ten jeż nikomu nie przeszkadzał, żył sobie tak od dawna, nie wpie**alał się i był szczęśliwy. Roznosi zarazki? k***a, ty, jeden z drugim, też roznosisz. Nigdy nie zachorowałem przez jeża, ale za to wiele razy zarazili mnie ludzie (j***na ospa wietrzna). Różnica między człowiekiem, a zwierzęciem jest taka, że człowiek jest istotą rozumną, potrafi przewidywać, kalkulować, myśleć, a zwierzęciem kieruje instynkt i, poza kilkoma skrajnymi wyjątkami typu krokodyl, lew, tygrys, nie wiem, k***a, słoń, zawsze schodzą z drogi człowiekowi, nie szukają zwady. Całe zło na świecie jest dziełem człowieka, dlatego, k***a, szkoda mi tego j***nego bezbronnego jeżyka.

WeedLover

2017-06-14, 19:40
Dane na wykopie, bez problemu je znajdziecie. A te tępe k***y powinno się napiętnować. I spalić im włosy. Suki.

daro7557

2017-06-14, 19:49
Męczenie zwierząt m.in. ssaków, które pod wieloma względami są jak ludzie, świadczy tylko o patologii takich ludzi. Liczę na to, że matka natura się odwdzięczy i przypadkiem te nastolatki nocą na biwaku leśnym spotkają głodne wilki, niedźwiedzia albo coś gorszego.