18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Nastolatki naszych czasów

NealCaffrey • 2015-04-11, 13:40
Krąży jakiś czas po internecie, jednak pozwoliłem sobie wyj***ć emotki i inne duperele.

Cytat:

Znacie te laski, nie? Nieobliczalne, takie są najlepsze, takie "pozytywnie pie**olnięte", szalone. PMS, darcie ryja, żre bo płacze, płacze bo gruba, winko z koleżankami do porzygu, na DVD komedia romantyczna, z gramofonu myslovitz. A na dojebkę ekologiczne ciasteczka owsiane, organiczna kawa z mlekiem sojowym. Skok w bok z Enrique bo hormony kazały. Gorący temperament. Jak mnie nie zniesiesz gdy jestem najgorsza to nie zasługujesz na mnie gdy jestem najlepsza, wiadomo


Grzegorz.C

2015-04-11, 14:10
Męska logika: ujadać na takie laski, potem tworzyć z taką związek, dostać kosza i znowu ujadać i w między czasie samemu dać kosza porządnej lasce "bo nudna i nie bierze do gęby".

zgonex

2015-04-11, 14:26
pewnie, że znamy te laski. sa fajne, bo można z nimi wszystko. rwiesz ma wiejskiej dysce, wieziesz golfem na kwadrat, walisz w dupsko i lejesz na pysk a ona z uśmiechem zlizuje. tylko, że rozczaruję was panowie, bo zaden z nas nie jest aż tak wyjątkowy. jeśli robi to z tobią to zrobi też z twoim kumplem, pierwszym, drugim, dziesiątym.

normalna dziewczyna, z która warto się związać ma 4 chłopaków. 1 z którym się nie r*cha. 2 z którym traci dziewictwo. 3 czyli błąd młodości i 4 - mąż. jeśli miała powyżej 5 to szlauf. musicie być cierpliwi. taka tez weźmie wam do gęby, połknie i z czasem będzie anal, ale to wymaga czasu. i macie pewność, a przynajmniej istnieje większe prawdopodobieństwo, że bierze tylko wam a nie wszystkim na około.

PółBiedyHarveyDent

2015-04-11, 14:26
@up
Może być nawet ciekawa. Ale jak nie bierze do gęby to ciężka jej przyszłość :/

okrutnyCham

2015-04-11, 14:35
te teksty tych głupich kurew.. "nie zaslugujesz na mnie" :facepalm:
taką nastolatke to tylko dobrze wyrżnąć i wypie**olic za drzwi na zbity pysk pie**oloną k***e :szydera:

BongMan

2015-04-11, 15:20
Nastolatki to nie kobiety. To zestawy c*pka+cycki, mózg not included.
Jak to dobrze, że mam normalną kobietę, a z takich głupich cip się tylko śmieję i cieszę się, jak dzieje im się krzywda :D

oc...........ki

2015-04-11, 15:29
Grzegorz.C napisał/a:

(...) w między czasie samemu dać kosza porządnej lasce "bo (...) nie bierze do gęby".



Nie pie**ol, to jest argument... :evil:

ZR...........E_

2015-04-11, 16:15
"Na pierwszej randce nie daję dupy tylko robię loda - mam szacunek do siebie i nie jestem k***ą"