18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Nastolatek zgwałcił i zabił studentkę, ciało ukrył w walizce

markkers • 2011-03-14, 16:36
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,Nastolatek-zgwalcil-i-zabil-studentke-cialo-ukryl-w-walizce,wid,13221703,wiadomosc.html?ticaid=1bf21

Do makabrycznej zbrodni doszło w Australii, gdzie 19-latek zgwałcił i zamordował indyjską studentkę, a jej zwłoki poćwiartował i zapakował do walizki. Szczątki ofiary zostały znalezione w piątek rano - podaje australijski dziennik "The Daily Telegraph".

Jak informuje policja, do morderstwa doszło w środę. Studiująca w Sydney 24-latka z Indii została uprowadzona przez 19-letniego sąsiada, który mieszkał tuż obok.

Według ustaleń śledczych, mężczyzna miał przed zabójstwem z niezwykłym okrucieństwem zgwałcić swoją ofiarę. Aby zatrzeć ślady zbrodni, zwłoki dziewczyny poćwiartował i umieścił w walizce, a następnie wyrzucił ją do kanału.


Szczątki zostały odnalezione w piątek rano przez pracowników budowlanych, którzy zauważyli pływającą w wodzie walizkę. Policji bardzo szybko udało się wpaść na trop zabójcy i jeszcze tego samego dnia wieczorem został on zatrzymany.

Jamakazu

2011-03-14, 21:00
A na harda to nie wrzucił fotek !

zasada22

2011-03-14, 21:11
U mnie w mieście (Włocławek) pare lat temu była podobna akcja. Dwóch gości zgwałciło koleżankę, przy czym byli ładnie naćpani. Pewnie w obawie przed konsekwencją (heh) poćwiartowali dziewczynę i zapakowali jej zwłoki w folie i dwa kartony, po czym wsiedli do miejskiego autobusu i zajechali na pętle (na obrzeżach miasta). Zakopali biedną gdzieś na bagnach, gdzie jeszcze chyba nikt nie właził (smród, bród itd.). W końcu wszystko wyszło na jaw, bo jeden z nich mógł zostać uniewinniony (czy zmniejszyliby mu karę) za to, że tylko brał udział, jednak próbował drugiego powstrzymać. Ten pierwszy dostał dożywotnią odsiadkę.

Ciekawostką jest, że gość, który teraz jest w zakładzie, za każdym razem gdy wychodzi na spacerniak zaczyna odwalać jakieś teatrzyki. M.in. śpiewa "dobry Jezu, a nasz panie..." i inne pieśni mając w uwadze swoją ofiarę.

-- niestety nie wygooglowałem niczego co by potwierdziło moją historię, uwieżcie na słowo.

Jamakazu

2011-03-14, 22:16
Cytat:

Nie wieżę!!

bo to nie bylo na wieży

Gienek2

2011-03-15, 12:31
walizkowa narzeczona taka na podróż

Chupacabra

2011-03-15, 20:28
Ciekawe jak wpadli na trop tego chlopaka?

mi...........ne

2011-03-16, 21:07
Człowiek z walizką

Miranda

2011-03-21, 20:24
zasada22 napisał/a:

Ciekawostką jest, że gość, który teraz jest w zakładzie, za każdym razem gdy wychodzi na spacerniak zaczyna odwalać jakieś teatrzyki. M.in. śpiewa "dobry Jezu, a nasz panie...



Humm... Kiedy jeszcze pracowałam w sądzie, w jego starej siedzibie koło aresztu, to za oknami mojego wydziału znajdował się spacerniak. Był w tym areszcie pewien koleś, co też odśpiewywał tę pieśń. Czasami dawał takie serenady przez cały dzień.

Albo przenieśli go do Włocławka (kij wie skąd znowu), albo jest to bardzo popularna pieśń wśród więźniów (słyszałam, że tym sposobem dostawał darmowe papierosy w zamian za to, że zamknął w końcu pysk).

SEW300i

2011-03-23, 10:13
@up
Urzekła mnie twoja historia. Tymczasem ja mam inny prawdziwy problem. Upie**olił mnie komar w stopę i zajebiście mnie swędzi.
Uwierzcie mi na słowo to był taki mały sadysta, bo to było pierwsze co zrobił po przebudzeniu.

WOLNEżarty

2011-03-23, 11:29
Co za banda pojebów chodzi po tym świecie to szok:o

Miranda

2011-03-23, 23:58
@ sew
A mnie twoja nie. I do tego bardzo mi ciebie żal, że masz tak nudne życie, że ukąszenie komara jest dla ciebie czymś tak niezwykłym...

Polak24

2011-03-26, 13:56
Na ch*j do kanału trzeba bylo do jeziora czy gdzieś!

nileppez

2011-03-27, 14:02
Giną ludzie, a wy na Sadisticu się śmiejecie....


Tak trzymać! :D

heniek666

2011-03-30, 22:39
wrzuciłbym coś na ruszcik !