18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Nastolatek aresztowany za teksty na czacie League of Legends

zi...........45 • 2013-06-29, 15:23
Slowbota to jeden z tych dni, gdzie newsy płyną wolniej, a my możemy znaleźć kilka chwil na uczenie się na cudzych błędach.
Justin Carter przebywa w areszcie od marca po tym, jak w lutym tego roku w trakcie partii w League of Legends rzucił żartem na czacie gry. Po tym, jak jeden z graczy nazwał go szalonym, Carter odpowiedział: "No ta, w głowie mam całkiem nieźle nawalone. Pójdę urządzić sobie strzelaninę w szkole pełnej dzieciaków, po czym będę zajadał się ich wciąż bijącymi sercami". Sprawy nie wyratował nawet fakt, że zaraz po tej wiadomości Carter dopisał "lol" i "jk", a więc dwa wyrażenia oznaczające kolejno śmiech i "żartowałem".

Sprawa nabrała tempa, kiedy pewna Kanadyjka zobaczyła wiadomość gracza i zdołała (jak one to robią, tego już nie wiemy) ustalić jego adres. Jak się okazało, Carter mieszka obok podstawówki, w efekcie czego został wykonany odpowiedni telefon na policję. Jak podaje The Daily Caller, źródło całej wiadomości, młodzieniec przebywa w areszcie od marca, przez co zmuszony był świętować swoje 19-te urodziny w więzieniu.

Justin Carter z Texasu został oskarżony o groźby wykonania aktu terrorystycznego, przez co grozi mu do ośmiu lat pozbawienia wolności. Oczywistym jest, że zwiększona wrażliwość nawet na idiotyczne teksty tego typu została nadszarpnięta ostatnimi strzelaninami w szkołach na terenie Stanów Zjednoczonych, ale Carter nie mógł o tym wiedzieć, bo nie interesuje się wiadomościami i ani ich nie czyta, ani nie ogląda.

Jeśli macie ochotę pomóc biedakowi, to ruszyła petycja z prośbą o wypuszczenie gracza przez władze, opierająca się o pierwszą poprawkę konstytucji Stanów Zjednoczonych.

Nieco przerażającym jest fakt, że sarkazm, niezależnie od tego jak daleko się posuwa i jak bardzo wyraźnie go oznaczymy, może zapewnić komuś więzienie. Z drugiej strony nie spodziewałbym się niczego innego w momencie, gdy cała Ameryka, jeśli nie cały świat, w obliczu strzelanin w szkołach na przestrzeni ostatnich kilku lat stara się zabezpieczyć przed ewentualną tragedią. Jeśli Carter naprawdę nie słyszał o strzelaninach w podstawówkach, to trafił mu się wyjątkowo przykry zbieg okoliczności.

Dzieci, czytajmy książki. Na wszelki wypadek.
:emo:

korinogaro

2013-06-30, 10:32
k***a, to jest nienormalne. Powinni go co najwyżej do psychologa zaprowadzić, przeszukać dom i sprawdzić czy znajduje się tam broń czy nie. No może dać go na obserwację przez parę tygodni. Po ch*j go aresztować to jednak nie wiem.

kroplowa

2013-06-30, 11:43
Amerykanie to banda debili. Nawet nie próbujcie rzucać jakimiś zawiłymi tekstami, bo skończy się tak jak tutaj. Sarkazm został stworzony po to, żeby debile nie zrozumieli Twojej wrzuty. Ameryka to druga Korea Północna, jeśli chodzi o donosicielstwo.

lukashh

2013-06-30, 12:00
pie**ol BongMan pie**ol. Większość moich znajomych (jak i ja sam) gra w tą grę i jakoś nie widzę, żeby coś z nimi było nie tak. Wręcz przeciwnie, ludzie którzy nie grają to:
a) debile- gra jest dla nich za trudna
b) dziołchy
c) antykomputerowcy- tylko siłka i plaża!
d) ćpuny- pie**ol grę, dawaj zwiniemy lolka lepiej!

Bezem

2013-06-30, 13:10
lukashh napisał/a:

pie**ol BongMan pie**ol. Większość moich znajomych (jak i ja sam) gra w tą grę i jakoś nie widzę, żeby coś z nimi było nie tak. Wręcz przeciwnie, ludzie którzy nie grają to:
a) debile- gra jest dla nich za trudna
b) dziołchy
c) antykomputerowcy- tylko siłka i plaża!
d) ćpuny- pie**ol grę, dawaj zwiniemy lolka lepiej!



Przecież ta gra jest dla debili :D Wystarczy biegać i na zmianę klikać qwer czy jakoś tak. Kumpel mnie namówił na jeden mecz. Zrobiłem samouczek chodzenia. "Samouczek bojowy" miałem w dupie, bo pewnie nic odkrywczego. Zapytałem na czacie gdzie mam iść i co kupić. Kupiłem pół ekwipunku tarcz dających w obronę i jakiegoś patyka co daje bonus do ataku. Walka wygląda tak, że stoisz i klikasz na pałę skille. Mecz się skończył ze mną na drugim miejscu.(Co to za sp***olona gra, że skillami nie można atakować fortyfikacji) A gra dla mnie się skończyło to kliknięciem "usuń program" i powrotem do WoT'a. Tam przynajmniej trzeba ogarniać kątowanie itd. Podsumowując. Masz 14 lat, umiesz liczyć do 10 i napie**alać w klawisze jak debil? LoL jest dla Ciebie.

dth

2013-06-30, 13:14
@lukashh
idź się pożal na ten temat swoim wirtualnym kolegom, bo nikogo tutaj to nie obchodzi.

La...........vo

2013-06-30, 13:33
Bezem napisał/a:



Przecież ta gra jest dla debili :D Wystarczy biegać i na zmianę klikać qwer czy jakoś tak. Kumpel mnie namówił na jeden mecz. Zrobiłem samouczek chodzenia. "Samouczek bojowy" miałem w dupie, bo pewnie nic odkrywczego. Zapytałem na czacie gdzie mam iść i co kupić. Kupiłem pół ekwipunku tarcz dających w obronę i jakiegoś patyka co daje bonus do ataku. Walka wygląda tak, że stoisz i klikasz na pałę skille. Mecz się skończył ze mną na drugim miejscu.(Co to za sp***olona gra, że skillami nie można atakować fortyfikacji) A gra dla mnie się skończyło to kliknięciem "usuń program" i powrotem do WoT'a. Tam przynajmniej trzeba ogarniać kątowanie itd. Podsumowując. Masz 14 lat, umiesz liczyć do 10 i napie**alać w klawisze jak debil? LoL jest dla Ciebie.




pie**olisz jak potrącony. W taki sposób można podsumować każdą grę...
Na początku grasz przeciwko graczom na twoim poziomie, czyli lamusom, którzy również wciskają wszystko na pałę.
Żeby w tę grę wymiatać, to naprawdę trzeba ją ogarniać i wiedzieć kiedy użyć jakiego skilla (każda postać ma inne skille - a jest ich już w ch*j).

Żeby nie było - w lola gram raz na ruski miesiąc.

La...........vo

2013-06-30, 20:17
Bo Lavo jest na świecie tylko jeden - zajebista logika.