18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Naśladowca SANITATER-88

Flodzia • 2022-08-16, 09:25
Kolejni rosjanie biorą się za oczyszczanie swojej okolicy z narkomanów, bezdomnych, żuli itp.



tylko kto oczyści świat od ruskiej zarazy :-/

Dla przypomnienia poczynania prawdziwego SANITATER-88: https://www.sadistic.pl/white-hunters-vt483205.htm

OpenStreetMaps

2022-08-17, 14:25
Mali ludzie myślą że taki śmierdzący biedny menel ich okrada. Nie rozumieją tego że prawdziwi złodzieje to eleganccy krawaciarze w drogich furach i garniturach, męskie biurwy, politycy banksterzy, cwaniacy którzy nigdy nie zhańbili się etosem prawdziwej pracy. Sk***ysyństwo i tyle!

Jurand350

2022-08-17, 21:04
NafazowanyKoleś napisał/a:

Ale czego wy od tych rusków chcecie? Zezwierzęceni itd. ale co, wy lepsi? polski naród podludzi pastwiący się nad biedniejszymi na każdym kroku. Nad kasjerką w sklepie bo ma mniej pieniędzy niż ktoś. Nad "robolem" bo on zapie**ala w słońcu więc gorszy. Nad kierowcą autobusu bo dziecko się wyj***ło z wózka bo tępa karyna, matka polka nie wie że wózek trzeba trzymać. Nad zapitymi dziadami u nas nikt się nie znęca? serio? pod jakim słoikiem was zaplute knury starzy trzymają? w czym jesteście lepsi niż taki gazujący meneli pie**olnięty rusek? Klasyczny objaw polactwa - klapki na oczach, my najlepsi, my honorni obywatele świata a cała reszta ch*jnia z ruskami na czele, wiadomo, przecież w tvpis tak powiedzieli



Jakbyś wyszedł czasem z piwnicy i zobaczył na własne oczy jak wygląda świat a nie czytał wykopowe artykuły to może byś nie pie**olił takich głupot.

witold.lacz

2022-08-19, 19:09
KapejloneK napisał/a:

Ja to pochwalam, i ch*j mnie obchodzi opinia sadolowych p*zdeczek.



Jedyną p*zdeczką jest autor nagrania, Nawet przed kobieta ucieka p*zda. Pewnie jakiś suchoklates 50 kg, który wyżywa się na bezbronnych.