18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nasikali do napoju...

mowbray • 2012-06-26, 23:17
W rolach głównych oczywiście Mario Balotelli :)


atreidespl

2012-06-27, 10:43
Próbka moczu do analizy antydopingowej? :-D

BongMan

2012-06-27, 11:09
Mam nadzieję, że Włosi się zepną i dojebią szwabom. Jak myślę, że te k***y mają być w finale to słabo mi się robi.

głodny_toster

2012-06-27, 11:52
BongMan napisał/a:

Mam nadzieję, że Włosi się zepną i dojebią szwabom. Jak myślę, że te k***y mają być w finale to słabo mi się robi.




Jesteś pewny!? A wiesz, że jedni i drudzy mieli kraje faszystowskie... ;) ? Więc gratuluje kibicowania faszystom:D

Zl...........ny

2012-06-27, 12:18
erniii napisał/a:



A kto by chciał dorównać Murzynowi?



Taka prawda cebulaku, patrzycie na niego tymi swoimi czułkami i myśli taki "koleś gra świetnie, hajsu ma od ch*ja...k***a jak mu tu doj***ć...A wiem napiszę że jest murzynem, pewnie czyta sadola i mu spieprzę resztę dnia, a sam się dowartościuje haaa!", oj polactwo polactwo gdzie z tą słomą na salony?

Jack Daniel's

2012-06-27, 13:31
fantomasik napisał/a:




Jesteś pewny!? A wiesz, że jedni i drudzy mieli kraje faszystowskie... ;) ? Więc gratuluje kibicowania faszystom:D




Niemcy byli nazistowscy, Włochy faszystowskie, Sherlocku.
A między tymi dwiema doktrynami jest różnica, dość wyraźna, jeśli ktoś się choć krztę tym interesuje.

głodny_toster

2012-06-27, 14:44
Jack Daniel's napisał/a:




Niemcy byli nazistowscy, Włochy faszystowskie, Sherlocku.
A między tymi dwiema doktrynami jest różnica, dość wyraźna, jeśli ktoś się choć krztę tym interesuje.




Watsonie, gdybyś się interesował faktycznie tym o czym pisałem, to byś wiedział, że Benito Amilcare Andrea Mussolini był głównym założycielem i przywódcą ruchu faszystowskiego we Włoszech, natomiast Adolf Hitler był przywódca Narodowo-Socjalistycznej Niemieckiej Partii Robotników (NSDAP), ideologiem niemieckiej odmiany faszyzmu zwanej od jego nazwiska hitleryzmem, narodowym socjalizmem lub nazizmem – od niemieckiej nazwy partii.


Konkluzja? Oba kraje były faszystowskie;]

Jack Daniel's

2012-06-27, 15:07
fantomasik napisał/a:




Watsonie, gdybyś się interesował faktycznie tym o czym pisałem, to byś wiedział, że Benito Amilcare Andrea Mussolini był głównym założycielem i przywódcą ruchu faszystowskiego we Włoszech, natomiast Adolf Hitler był przywódca Narodowo-Socjalistycznej Niemieckiej Partii Robotników (NSDAP), ideologiem niemieckiej odmiany faszyzmu zwanej od jego nazwiska hitleryzmem, narodowym socjalizmem lub nazizmem – od niemieckiej nazwy partii.


Konkluzja? Oba kraje były faszystowskie;]



O rly?
A myślałem, że to faszyzm był pierwszy, a Hitler trochę zaostrzył ideologię, dodając do faszyzmu nutkę haseł narodowościowych.
I tak, interesuję się tematem. Zapraszam na historycy.org, możemy tam polemizować.

barthlomez

2012-06-27, 15:19
po minie Cassano widać, że on sam sie tam odlał chyba. A na pewno już wiedział co tam jest. No ale jak koło mnie na ławce polskiej reprezentacji siedział by murzyn to bym zrobił to samo :D

głodny_toster

2012-06-27, 15:28
Jack Daniel's napisał/a:



O rly?
A myślałem, że to faszyzm był pierwszy, a Hitler trochę zaostrzył ideologię, dodając do faszyzmu nutkę haseł narodowościowych.
I tak, interesuję się tematem. Zapraszam na historycy.org, możemy tam polemizować.




Hehehe...a dlaczego nie tu!? Uważasz, że sadistic to nie jest miejsce do rozmowy!? Aaaaaaaa rozumiem...na historycy.org pewnie twoi znajomi maja konta (co gorsze pewnie admini,moderatorzy...) i szybko byś chciał pokazać jaki z Ciebie "fachura" w kwestii historii...W związku ze związkiem napisałbym pewne słowo na 'w', ale sobie odpuszczę bo dość mam warnów.

Jednym zdaniem...chciałeś być cool, chciałeś pokazać jaki to jesteś obyty i znasz portal historycy.org, myślałeś że się spuszczę i wszędzie będę pisał i krzyczał "OMFG!!! ON ZNA HISTORYCY.ORG!!!" i wyszła kupa. Pozdrawiam:)

jefff

2012-06-27, 16:18
barthlomez napisał/a:

po minie Cassano widać, że on sam sie tam odlał chyba. A na pewno już wiedział co tam jest. No ale jak koło mnie na ławce polskiej reprezentacji siedział by murzyn to bym zrobił to samo :D



Jakby koło mnie siedział taki sam rasista jak Ty to też bym tak zrobił.

Jack Daniel's

2012-06-27, 16:24
Nie fantomasik, nie mam tam znajomych adminów, czy modów.
Historię studiuję, jako drugi kierunek.


A do Ciebie taka DROBNA SUGESTIA

krokodyl

2012-06-27, 22:46
Nie smakuje jak jaszczurka ,skorpion czy inne sk***syństwo to wypluć niedobre ch*jostwo biali wpie**olą .

ziehzeit

2012-06-28, 17:18
"Antonio odlał się do piwa, a Mario nieświadomie łyknął sobie." ;-)