18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Nasi wspaniali komentatorzy - MŚ2010

Flo • 2010-07-13, 11:30
Było mnóstwo filmików, zdjęć i gifów z okazji zakończonego Mundialu, jedne lepsze, drugi gorsze... teraz czas podsumować pracę komentatorów, oto kilka lepszych tekstów:

* „On ma tylko lewą nogę,prawa służy mu do wsiadania do tramwaju,hehehe”- Jacek Gmoch

* „Fenomenalnie nie trafił w bramkę”- Dariusz Szpakowski

* „Koreańczycy mają powyżej 180 metrów wzrostu”- Jacek Gmoch

„180 centymetrów, Panie Jacku, nie przesadzajmy”- Rafał Patyra

„No centymetrów, a co ja powiedziałem?Metrów?Hehehe,no dobrze”- Jacek Gmoch

* „To ten sam piłkarz,który cztery lata temu sprokurował karnego w meczu Niemcy-Włochy”- Jacek Jońca o australijskim piłkarzu, Lucasie Neillu.

* „Sytuacja strzałowa”- Włodzimierz Lubański

* „W tym turnieju jeszcze nie było rzutu karnego, ani też gola strzelonego przez zawodnika rezerwowego…A jednak był karny, w meczu Ghana-Serbia…. i był też gol strzelony przez rezerwowego- Cacau.”- Dariusz Szpakowski

* „Japonia wreszcie przełamała czarne fatum…” Tomasz Jasina w meczu Japonia-Kamerun

* „Szwajcarzy przypominali mi trochę Polaków w meczu z Hiszpanią”- Jerzy Dudek o meczu Szwajcaria-Hiszpania (1:0)

* „Sekundy dzielą Greków od histerycznego zwycięstwa”- Jacek Jońca

* „Sędzia sędziuje słabo,może to przez ten deszcz, który mu napadał w oczy”- Jarosław Szostek.

* Dariusz Szpakowski: „AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAlee bramka! Włodek! Pozostawiam ci to do analizy”

Włodzimierz Lubański: „Tak, wspaniała bramka”

* „Jak wyliczył 'Tygodnik Kibica' Urugwaj nie stracił jeszcze bramki na tych Mistrzostwach” – Dariusz Szpakowski

* „Nie podam nazwy producenta „jabulani” by nie być posądzonym o kryptoreklamę” – Dariusz 'Tygodnik Kibica 'Szpakowski


* „Publika futbolowa oczekuje przede wszystkim kompetencji, fachowego komentarza i sprawozdania, więc tego postanowiliśmy się trzymać”- Włodzimierz Szaranowicz, dyrektor TVP.

obozeburza

2010-07-13, 12:28
Flo napisał/a:

* „Japonia wreszcie przełamała czarne fatum…” Tomasz Jasina w meczu Japonia-Kamerun



żartowniś :-P

mcmt

2010-07-13, 12:48
Te "cyctaty" sa poprzekrecane. Inaczej brzmia w oryginale. I tak pilka nozna ma dobrych komentatorow w porownaniu do wk***iajacego wszystkich Borowczyka z F1... :facepalm:

~Conscribo

2010-07-13, 12:55
niech se szpaku przekręca, robi błędy i będzie beznadzejny, ale ma klimat jak komentuje i to się liczy. Każdy pewnie będzie teraz wielce na niego naskakiwał (chociaż i reszta jak widać robi błędy) ale to jest jak z disco polo - nikt nie lubi, nikt nie słucha a każdy zna

Zolner

2010-07-13, 22:44
To może dokładka :
Z meczu Dania - Kamerun. Włodzimierz Lubański: Ajajajaj.
Dariusz Szpakowski: Aboubakar.
W. Lubański: Aboubakar. Tak, przepraszam.

Chodziło o nazwisko zawodnika Kamerunu


Z meczu Brazylia - Korea Północna.
Dariusz Szpakowski: Za chwilę na boisko wejdzie Kim Kum Drugi.

Chodziło oczywiście o KIM KUM ILA, ale red. Szpakowski miał zapewne w protokole meczowym wpisane Kim Kum Il, no i zamiast Il, przeczytał DRUGI

Ci...........on

2010-07-13, 23:43
Ja tam do dziś pamiętam jak był jakiś mecz grupowy Australijczyków i komentator mówi- "Australia przybyła jako pierwsza drużyna na ten mundial, tu do Australii"

~Vuko

2010-07-14, 09:16
Conscribo napisał/a:

niech se szpaku przekręca, robi błędy i będzie beznadzejny, ale ma klimat jak komentuje i to się liczy. Każdy pewnie będzie teraz wielce na niego naskakiwał (chociaż i reszta jak widać robi błędy) ale to jest jak z disco polo - nikt nie lubi, nikt nie słucha a każdy zna


Oj tam zaraz naskakują. Wyłapują jego błędy bo jest z czego się pośmiać, ale większość z domniemanych "oprawców" zachowuje szacunek do Szpaka.

Nie wyobrażam sobie jakichkolwiek mistrzostw czy meczu bez komentowania Szpaka. Tak jak mówileś , facet ma klimat, poza tym dalekie mu jest ględzenie bez jakiegokolwiek sensu. Najbardziej w nim cenie to, że nawet jak mecz jest niesamowicie nudny, to potrafi zainteresować człeka statystykami :P

Kiedyś jeszcze Mateusza Borka lubiłem, ale mi przeszło. Facet zszedł na psy.

butthead

2010-07-14, 10:33
ja słyszałem w którymś meczu 'gdyby piłka wpadła do bramki to byłby gol' .. ale nie pamiętam kto tak zabłysnął :)

Tomaszu

2010-07-14, 11:02
Niezłe są niektóre pomyłki :-) Po piwie Panowie.
Co do pomyłek to sam Lubański po wręczeniu pucharu Hiszpanom powiedział m.in że przeprasza za wszelkie pomyłki przy komentowaniu, a Szpakowski odpowiedział na to, że pomyłki są częścią ich pracy i to się zdarza. Oczywiście do żadnego z komentatorów nic nie mam :-) Pośmiać się można, ale jak ktoś wyżej napisał to, że się śmiejemy z pomyłek nie oznacza, że nie cenimy naszych komentatorów :-) Generalnie niektóre teksty są śmieszne, a zwłaszcza gdy są wyrwane z kontekstu :-)